فهرست
مهاجم فرانسوی الهلال مسلمان می شود
مهاجم فرانسوی الهلال مسلمان می شود

مهاجم فرانسوی الهلال مسلمان می شود

آی اسپورت - تیم الهلال که در 4 دیدار متوالی رقابت های لیگ حرفه ای عربستان در رسیدن به پیروزی ناکام بود و این بازی ها را با نتیجه تساوی به پایان رسانده بود، سرانجام شب گذشته موفق شد در هفته چهاردهم لیگ عربستان، با دو گل از سد التعاون عبور کند. در این دیدار که در استادیوم دانشگاه ملک سعود و به میزبانی الهلال برگزار شد، بافتیمبی گومیس مهاجم فرانسوی آبی های ریاض، خیلی زود تیمش را به گل رساند. در دقیقه دوم بازی، نفوذ الهلالی ها از سمت راست و ارسال سالم الدوسری به روی دروازه، با ضربه آکروباتیک و فوق العاده گومیس همراه شد و او گل نخست بازی را برای تیمش به ثمر رساند.

در نیمه دوم نیز الهلال توسط لوسیانو ویتو با ضربه ای آکروباتیک و گلی مشابه گل گومیس، برای دومین بار دروازه التعاون را باز کرد تا پس از 4 تساوی متوالی، برنده از زمین خارج شده و در جدول رده بندی نیز 29 امتیازی شده و همچنان در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد. پس از این بازی، بافتیمبی گومیس مهاجم فرانسوی الهلال که در سال 2018 از گالاتاسرای به این تیم پیوست، ویدیویی جالب توجه از خود در صفحه شخصی اش در توئیتر منتشر و اعلام کرد که قصد دارد به زودی به دین اسلام روی بیاورد.

در این ویدیو، محمد کنو هافبک عربستانی الهلال بطری آب زمزم به گومیس می دهد و از او درخواست می کند که به زودی به دین اسلام روی بیاورد. گومیس نیز در پاسخ گفت: انشالله این اتفاق رخ بدهد، می دانم که آب زمزم برای من و خانواده ام مفید خواهد بود. از این هدیه عالی ممنونم.

اما گومیس در توضیح این کلیپ نوشته است: بسیار خوشحالم که امشب به تیمم کمک کردم تا پیروز شود. تشکر ویژه میکنم از هم تیمی دوست داشتنیم محمد کنو زیرا او زمانی که برای حج عمره رفته بود، از مکه برای من آب زمزم خریداری کرد. شیر(گومیس) بیمار بود و زمان آن نبود که قهوه عربی برای من دارو باشد و در عوض آب مقدس زمزم در این زمان درمان مناسبی است.

بافتیمبی گومیس که سابقه به ثمر رساندن 122 گل در دسته اول فرانسه را برای تیم های لیون و مارسی و همچنین 13 گل برای سوانسی در لیگ برتر انگلیس دارد، در طول حضور در الهلال 99 بار برای این تیم به میدان رفته که موفق شده است 74 گل به ثمر برساند و 14 پاس گل نیز بدهد.

     
آی اسپورت
2021-01-21 16:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر