فهرست
گزارش روز: در بازار نقل و انتقالات چه می گذرد؟
گزارش روز: در بازار نقل و انتقالات چه می گذرد؟

گزارش روز: در بازار نقل و انتقالات چه می گذرد؟

آی اسپورت- لیگ برتر از دیروز شروع شده اما پنجره ی نقل و اتقالات همچنان باز است و مربیان تیم های اروپایی تا آخرین لحظه دنبال بازیکنان مدنظر خود هستند.در این جا به شایعات نقل و انتقال در سرتاسر جهان می پردازیم :

1- پس از شکست غافلگیر کننده دیروز منچستر یونایتد برابر سوانسی، مدیران یونایتد و لویی فن خال تلاش خود را برای به خدمت گرفتن مهدی بن عطیه ،مدافع وسط آس رم آغاز کرده اند.

2- بنابر گزارش ها، آرسنالی ها با آدرین رابیو ،هافبک بااستعداد پاری سن ژرمن صحبت کرده اند. آنها برای خرید این بازیکن پیشنهاد هفت میلیون پوندی به این باشگاه فرانسوی ارائه کرده اند.

3- باشگاه تاتنهام به دنبال جذب مورگان اشنایدرلین، هافبک ساوتهمپتون است و مائوریسیو پوچتینیو ،سرمربی باشگاه لندنی امیدوار است که این بازیکن با پیشنهاد سوم این باشگاه برای خریدش موافقت کند.

4- فیورنتینایی ها هم وارد لیست باشگاه های علاقه مند برای خرید سامی خدیرا شده اند.آنها براین باورند که می توانند این هافبک را که با تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی شده است را با مبلغ ده میلیون یورو به خدمت بگیرند.

5- بعد از این که باشگاه شاختاردانتسک اعلام کرد که برنارد می تواند به طور قرضی این تیم را ترک کند، باشگاه های آرسنال و تاتنهام برای جذب این بازیکن برزیلی فعال شده اند.

6- طبق اعلام سایت sport، باشگاه بارسلونا پیشنهاد خرید داگلاس، مدافع باشگاه سائوپائولو را به این باشگاه داده است.بارسا برای خرید این بازیکن بیست و چهارساله برزیلی باید شش میلیون یورو بپردازد.

7- اتلتیکومادرید پیشنهاد جذب دانیل اگر، مدافع وسط لیورپولی ها رابه این باشگاه ارائه کرده است. این بازیکن می خواهد بعد از جذب لوورن از ساوتهمپتون، آنفیلد را ترک کند.

8- اینتر به دنبال الیسیو چرچی، هافبک تیم تورینو است.هرچند که گفته می شود باشگاه اتلتیکو مادرید در آستانه امضای قرارداد با اوست.

9- باشگاه چلسی آماده است تا جاش مک ایچرون، هافبک خود را به طور قرضی به باشگاه ویتس ارنهایم هلند بدهد. پیشرفت این بازیکن بیست و یک ساله هلندی در سال های اخیرمتوقف شده است.

10- لیورپول قرار است مدافع وسط خود یعنی تیاگو لوری را به طور قرضی به بوردو بفرستد.این بازیکن بیست و یک ساله تابستان گذشته ازاسپورتینگ لیسبون به باشگاه مرسی سایدی اضافه شد .

11- باشگاه سمپدوریا در تلاش است تا پیشنهاد بالاتری را برای جذب نیکولاس ایسمات میرین مدافع وسط موناکو، به این باشگاه فرانسوی بدهد تا او را جایگزین شکودران مصطفی کند.

ترجمه: محمدحسین نجفی

     
آی اسپورت
2014-08-17 20:18:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر