فهرست
هافبک بیلبائو: ناپولی حریف دشواری است
هافبک بیلبائو: ناپولی حریف دشواری است

هافبک بیلبائو: ناپولی حریف دشواری است

آی اسپورت- ایکر مونیاین، بال چپ سرعتی اتلتیک بیلبائو تاکید کرد که تیمش از اینکه در مرحله حذفی لیگ قهرمانان  برابر ناپولی قرار می گیرد، خوشحال نیست.

این دو تیم سه شنبه شب در مرحله ی پلی آف لیگ قهرمانان در ورزشگاه سن پائولو به مصاف هم خواهند رفت و برنده ی دو بازی رفت و برگشت به مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه خواهد یافت. ایکر مونیاین بال بیلبائو در این خصوص گفت:\" ناپولی حریف قدرتمندی است. بازیکنان فوق العاده با استعدادی دارد که می تواند شب سختی را برای ما رقم بزند. این یک بازی برابر خواهد بود. البته برای عبور از این مرحله باید در برابر ناپولی کیفیت خود را افزایش دهیم.اما در کل باید بگویم که از اینکه در برابر شاگردان رافا بنیتس قرار می گیریم چندان خشنود نیستیم.زیرا اعتقاد دارم این یکی از سخت ترین قرعه های ممکن بود.\"

ناپولی در فصل قبل بعد از یوونتوس و رم در جایگاه سوم قرار گرفت و بیلبائو بعنوان تیم چهارم بعد از اتلتیکو، بارسا و رئال به مرحله انتخابی لیگ قهرمانان راه یافت.از ایتالیا تنها سه تیم به لیگ قهرمانان راه می یابد که تیم سوم باید ابتدا در مرحله ی انتخابی شانس خود را امتحان کند.

     
آی اسپورت
2014-08-17 20:47:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر