فهرست
گزارش روز:پشت پرده جدایی خامس و ستارگان موناکو از این تیم
گزارش روز:پشت پرده جدایی خامس و ستارگان موناکو از این تیم

گزارش روز:پشت پرده جدایی خامس و ستارگان موناکو از این تیم

آی اسپورت - باشگاه موناکو یک سال پس از آغاز پروژه مالک روسش مبنی بر کشاندن ستاره های گرانقیمت دنیا به موناکو، در این تابستان در حال تغییر استراتژی است.

این تیم خامس رودریگس را به رئال فروخت و فالکائو نیز در آستانه جدایی قرار دارد. در حالی که موناکو امسال در لیگ قهرمانان حضور دارد. شاید جالب باشد بدانید که رادامل فالکائو ستاره تیم فوتبال موناکو در ابتدای تابستان، از سوی ایجنتش به باشگاه بارسلونا لینک شده بود.

بازیکنی که بیش از یک سال است فلورنتینو پرز به دنبال آن است. با این وجود بارسلونا بلافاصله این ارتباط را قطع کرد؛ چرا که فکر دیگری در سر داشت. مدیران ورزشی بارسا بر این تصور بودند که تنها مهاجمی که می تواند با نیمار و مسی به خوبی هماهنگ شود و با ایده های انریکه همخوانی داشته باشد؛ لوئیس سوارس است.

به همین دلیل با وجود اینکه فالکائو را یکی از بهترین شماره 9 های حال حاضر دنیا می دانستند؛ از مذاکره با ایجنت او سرباز زدند. مصدومیت این بازیکن نیز البته مزید بر علت بود.

در ابتدای تابستان و پیش از انتقال خامس به رئال، مالک موناکو که متوجه شده بود سرمایه گذاری روی موناکو از لحاظ اقتصادی چندان به صرفه او نبوده، قصد داشت تا ستارگان خود را به تیم های بزرگ واگذار کند.

اما پس از واگذاری خامس به نظر می رسد که او موقتا استراتژی خود را تغییر داده باشد و حالا ترجیح می دهد تا فالکائو یک سال دیگر در موناکو بماند.

علاوه بر مسائل ورزشی و اقتصادی، شاید مساله طلاق  آقای ربولووف مالک روس موناکو از همسرش نیز یکی از دلایل تصمیم او مبنی بر فروش ستاره های تیمش باشد.

او که ماه گذشته از همسرش جدا شد باید مبلغ 3.300 میلیون یورو به همسرش بپردازد.

مساله ای که او را دچار بحران کرده است . اگر موناکو امسال نتواند جامی را فتح کند به واقع سرمایه گذاری او در این تیم با شکست مواجه شده و سال آینده باید منتظر خروج ستاره های بیشتری از این تیم باشیم.


 موندودپورتیوو

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-17 22:32:29
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۰
سیصد میلیون یورو واسه طلاق باید بده به زنش!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ صد رحمت به مهریه های خودمون دیگه نهایتا به اندازه سال تولدشون سکه میگیرن فوقش از یه میلیون یورو بیشتر نمیشه!!
پیام مادریدیستا
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۶
و باز هم موندو دپورتیوو چرت ترین منبع ممکن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر