فهرست
پیش بازی برنلی - چلسی: آقای خاص وارد می شود
پیش بازی برنلی - چلسی: آقای خاص وارد می شود

پیش بازی برنلی - چلسی: آقای خاص وارد می شود

آی اسپورت- چلسی که در این تابستان با چند خرید گران قیمتی که انجام داده، سر و شکلی کاملا متفاوت پیدا کرده است، امشب در اولین دیدارش در فصل جدید لیگ برتر مقابل برنلی قرار می گیرد.

شاگردان ژوزه مورینیو فصل گذشته در لیگ برتر، با 4 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی، به مقام سوم رسیدند. اما آقای خاص که عادت به نگرفتن جام ندارد، در تابستان دست به کار شد و با به خدمت گرفتن دیه گو کاستا، سسک فابرگاس، فییپه لوئیز و دیدیه دروگبا، تیمی جدید را برای فصل جدید ساخت.

البته حضور دروگبا در دیدار امشب، به دلیل مصدومیتی که در دیدار مقابل فرنس واروش برایش به وجود آمد، در هاله ای از ابهام قرار دارد اما شاید بزرگترین علامت سوال ترکیب اصلی آبی ها، در درون دروازه  باشد که هنوز کاملا مشخص نیست که مورینیو از بین تیبو کورتوا و پتر چک، کدام را در ترکیب اصلی قرار خواهد داد؛ هرچند از آخرین مصاحبه آقای خاص به نظر می رسد که او دروازه بان جوان بلژیکی را به عنوان شماره یک تیمش انتخاب کرده است.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/d48b3df7f51.jpg\"در سمت مقابل، برنلی که در این فصل به لیگ برتر راه پیدا کرده، 7 بازیکن جدید در تابستان به خدمت گرفت که البته در برابر ستاره های چلسی، اسم و رسم چندانی ندارند. آخرین خرید این تیم که روز جمعه انجام شد، استفن وارد بود. آنها لوکاس یوتکیه ویچ را هم از میدلزبورو خریدند که در دیدارهای پیش فصل نمایش های خوبی ارائه داد. برنلی 5 سال قبل، در اولین دیدار خانگی شان در لیگ برتر توانسته بودند منچستریونایتد را شکست بدهند؛ اتفاقی که شان دایک، سرمربی عجیب و غریب این تیم، امیدوار است بار دیگر تکرار شود.

این دیدار امشب ساعت 23:30 به وقت ایران برگزار می شود.

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-18 10:52:11
نظر دهید

۴ نظر
امین چلسی !
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۷
قهرررررررررررمانیم
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۲
پیش به سو جام اول
s
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۱
جدیدا تیتر های جالبی انتخاب میکنین
یاد بروسلی افتادم
خخخخخ
سید استقلالی
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۵
به امید پیروزی شیرهای ابی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر