فهرست
پا قدم دیه گو لوپس خوب نبود؛ شکست میلان مقابل والنسیا
پا قدم دیه گو لوپس خوب نبود؛ شکست میلان مقابل والنسیا

پا قدم دیه گو لوپس خوب نبود؛ شکست میلان مقابل والنسیا

آی اسپورت- دیه گو لوپس در اولین دیدارش برای میلان نمایش چندان خوبی ارائه نداد تا روسونری در دیداری دوستانه 2-1 مغلوب والنسیا شود.

دروازه بان سابق رئال اولین بازی اش برای میلان را شب گذشته در مستایا انجام داد؛ در دیداری که ماریو بالوتلی، نایجل دی یونگ و ام بایه نیانگ در ترکیب اصلی این تیم حضور نداشتند و عادل رامی هم به دلیل تهدید هواداران والنسیا، تیم سابقش، در این دیدار حضور پیدا نکرد.

پاکو آلکاسر روی پاس رو به عقب اشتباه از کریستین ساپایا، با یک ضربه دیدنی، دروازه دیه گو لوپس را در دقیقه 18 باز کرد. کیسوکه هوندا که از زمان حضور در میلان نتوانست انتظارات را برآورده کند، 10 دقیقه بعد با یک ضربه ازاد دیدنی، کار را به تساوی کشید.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/9e81d8fbb91.jpg\"اشتباه دیه گو لوپس می تواند گل دوم والنسیا را رقم بزند اما ساپاتا با حضور به موقع دروازه تیمش را نجات داد. اما اشتباهات خط دفاعی میلان باعث شد تا در دقیقه 38، تیم میزبان توسط رودریگو به گل برتری برسد.  در نیمه دوم هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا اولین بازی دیه گو لوپس با پیراهن میلان با شکست به پایان برسد.

     
آی اسپورت
2014-08-18 11:49:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر