فهرست
رونی: اتفاقات فصل گذشته نباید تکرار شود
رونی: اتفاقات فصل گذشته نباید تکرار شود

رونی: اتفاقات فصل گذشته نباید تکرار شود

آی اسپورت- وین رونی، کاپیتان منچستریونایتد، مصمم است تا بعد از فصل فاجعه باری که پشت سر گذاشتند، شیاطین سرخ را به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر برگرداند.

یونایتدها فصل گذشته با هدایت دیوید مویس در رتبه هفتم جدول قرار گرفتند و از رسیدن به لیگ قهرمانان باز ماندند. آنها در تابستان لوئی فن خال را به خدمت گرفتند اما حضور این مربی هلندی هم نتوانست مانع از شکست 2-1 این تیم مقابل سوانسی در اولین دیدار فصل شود.

رونی تاکید کرد که دادن پاسخ منتقدان، انگیزه اصلی بازیکنان این تیم نیست اما سخت در تلاشند تا بتوانند نتایج فصل گذشته را جبران کنند. او به سایت اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:\" ما قصد نداریم ثابت کنیم بقیه اشتباه می کنند. ما باید برای خودمان، هواداران و باشگاه به پیروزی برسیم.
ما می دانیم که فصل گذشته یک فاجعه بود. به اندازه کافی خوب نبودیم و وقتی منچستریونایتد دچار مشکل می شود، همیشه موضوع بزرگتر به نظر می رسد. از بازیکنان سابق باشگاه هم بپرسید، همین را می گویند. ما باید این را بپذیریم  و برای آن آماده باشیم.

می دانیم که اگر باشگاه موفق باشد، همه چیز فوق العاده است و اگر نه، خیلی ها منتظر سقوط تان هستند. ما باید مطمئن شویم که به موفقیت می رسیم. باید مطمئن شویم که اتفاقات فصل گذشته، تکرار نخواهد شد زیرا اصلا خوب نبودیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-18 12:20:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر