فهرست
کعبی: کوچک کردن شناسنامه من به کسی ربطی ندارد/ آقای پورکیانی! یادت رفته فاکتور عوض می کردی و بلیت های باشگاه را می فروختی؟/ مگر من می گویم چرا پسر تو ریش می گذارد؟/ با این همه حروم خواری، 3 سال بیشتر زنده نیستی!
کعبی: کوچک کردن شناسنامه من به کسی ربطی ندارد/ آقای پورکیانی! یادت رفته فاکتور عوض می کردی و بلیت های باشگاه را می فروختی؟/ مگر من می گویم چرا پسر تو ریش می گذارد؟/ با این همه حروم خواری، 3 سال بیشتر زنده نیستی!

کعبی: کوچک کردن شناسنامه من به کسی ربطی ندارد/ آقای پورکیانی! یادت رفته فاکتور عوض می کردی و بلیت های باشگاه را می فروختی؟/ مگر من می گویم چرا پسر تو ریش می گذارد؟/ با این همه حروم خواری، 3 سال بیشتر زنده نیستی!

آی اسپورت- اظهارات علی پورکیانی علیه حسین کعبی بدجوری این بازیکن را عصبانی کرده است. کعبی در گفت وگو با آی اسپورت در این خصوص اظهار داشت: از حرفهای این آقا خنده ام می گیرد. این آقا چون دلش پر است یکسری مزخرف به زبان آورده و من نمی دانم چه بگویم.

وی ادامه داد: آمده گفته مینیسک من پاره بوده است و به همین علت مرا نخواسته اند، اگر مینیسکم پاره بود چطور پارسال در بازی های آخر برای استقلال خوزستان بازی کردم؟ دکتر تیم می تواند شهادت بدهد که من بعد از عمل جراحی زیر نظر دکتر کیهانی هیچ مشکلی نداشتم و بازی کردم. مگر خود شما اول فصل پارسال نیامدی التماس کرده شیاف بزن تا قبل از عمل جراحی ات چند بازی برایمان به میدان بروی؟

بازیکن سابق تیم ملی درباره اینکه پورکیانی گفته کعبی 35 سالش است، خاطرنشان کرد: اصلا من دارم وارد 40 سالگی می شوم، سنم بالا است و توانایی ندارم، به شما چه ربطی دارد؟ اصلا من 20 سال شناسنامه ام را کوچک کرده ام، فکر نمی کنم به شما ارتباطی داشته باشد! مگر من 15 سالم است که دنبال تیم پیدا کردن باشم؟ در تمام رده های تیم ملی ملی کاپیتان بوده ام و دیگر چیزی نمانده به آن برسم. بزرگ تر از جام جهانی داریم؟ من در جام جهانی هم بهترین عملکردم را داشتم. می دانید مشکل چیست، چون من به پورکیانی پول نداده ام، باج نداده ام، این طور شده است. یادت نرود که تو آبدارچی فولاد بودی، بلیت های باشگاه را در ورزشگاه به قیمت بیشتر می فروخت!

کعبی در ادامه درباره اینکه پورکیانی عنوان کرده در سال 83 کعبی عمدا عامل باخت فولاد شده است، تاکید کرد: دمش گرم که با این سن و سال آن بازی را یادش است، من که یادم نیست اما یک سوال مگر من به شموشک رفتم و برای این تیم بازی کردم که عمدا پنالتی بدهم؟ آقای پورکیانی ما همه ایرانی هستیم، اسرائیلی نیستیم. شما و فامیلت از دهات خودتان به اهواز آمدید اما چگونه؟ گندکاری های شما در می آید. مگر نگفتی می خواهی شکایت کنی، من از خدایم است که این کار را انجام دهی و بعد پیش آقای حسن زاده من همه چیز را می گویم. یادم رفته در سال 83 در هتل هویزه چطور برای فولاد بازیکن می خریدی؟ چقدر از بازیکنان پول گرفتی؟ نگذار من خیلی چیزها را بگویم که اگر اینطور شود دودمانت به باد می رودو.

وی درباره بحث خالکوبی که پورکیانی مطرح کرده، بیان داشت: من از کسی نمی ترسم، کل بدنم خالکوبی است و از گفتن این حرف ابایی ندارم اما باز هم به شما ربطی ندارد. تو که نان مردم را می بری چطور به خودت جرات می دهی اینگونه حرف بزنی؟ گفتی من با برادرم به مشکل خوردم، من 9 برادر و 4 خواهر دارم و به همه شان افتخار می کنم. اصلا فرض می کنیم من با کسی قطه رابطه کرده ام، باید به شما توضیح بدهم؟ خوب است من هم بگویم چرا پسر تو ریش می گذارد یا دخترت مانتو کوتاه می پوشد؟ با این همه پول حرومی که شما خوردی، 3 سال بیشتر زنده نیستی! فردا برمی گردم اهواز آبرویت را می برم، چون ویسی و تو آبروی مرا برده اید. زمانی که در فولاد بودی یادت رفته فاکتور 300 هزار تومانی را می کردی، یک میلیون تومان و از باشگاه پول می گرفتی؟ همین کارها را کردی که از فولاد بیرونت کردند!

کعبی در پایان درباره اینکه کمیته اخلاق گفته کعبی برای دادن اطلاعات به این کمیته می رود، افزود: من نوکر آقای علیپور هم هستم، به خدا آقا علیپور یک تیپی می زنم که کیف کنی، می آیم هرچه می دانم برایت می گویم.

  ۲۹  
آی اسپورت
2014-08-18 13:24:35
نظر دهید

۲۹ نظر
سید استقلالی
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۲
این کوتوله روعصابه منه
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۴
بابا فوتبالت تموم شده چیه پاچه همه رو میگیری؟
SARVARE LONGI
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۷
زیرابروهاشم به کسی ربط نداره
باتیستوتا
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۳
فوتبال نیست که همش حاشیه...ولی الحق کعبی مدافع راست خوبی بود
محمد
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۶
به تو چه که زیر ابروشو برمیداره، در ضمن سید استقلالی فعلا که همین کوتوله داره پته خیلی ها منجمله مافیا قلعه نوعی میریزه رو آب
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۴
گعبی دیگه وقتش رسیده خودت هم بری آبدارچی بشی
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
محمد چی میگی لنگی؟ کعبی اصلا تو استقلال نبوده، دوران لنگ کثیف رو با استقلال اشتباه گرفته
قاسم اهوازی
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۴
چه بی حیا
بارانداز
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۰
حسین کعبی از پاکان این فوتباله .الگوهاش خداداد و مایلی کهن هستن.!پیشگویی هم میکنه ،مثلا گفته تا300 هزار سال دیگه مثل کریمی و مهدوی کیا نخواهیم داشت.تازه ناراحته که بچه اهوازه،دوست داره بچه چالوس باشه ومنت گذاشته برای مربی توی هر پستی بازی کرده وموهاشم قشنگه و زیرابروهاشم ردیفه و.... میشه آشفتگی ذهنی رو دید.!!!!!
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۴
کی٣ ها از چی می سوزن؟
ahvazi
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
حسون تو که یکشبه از حسن به حسین کعبی تبدیل شدی و بخاطر همین موضوع سود سرشاری از فوتبال و فساد در فوتبال بردی تو دیگه بیخیال،برو با آن پولها لذت ببر.
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
کعبی تو فوتبالت تمام شده خجالت بکش !چقدر پول گرفتی تا این اراجیف ببافی؟
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
راسته که کعبی با تغییر اسمش توانسته از فوتبال پول کلانی به جیب بزنه؟
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
حسین خان بازیکن خوبی بودی وهسنی قبول اما کوکا زیرابرو باخالکوبی جوردرنمیات یکیشون انتخاب کن.
Saeed
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۸
آقای کعبی درود به شرفت
سعید
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
مربیا و کادر تیمی فاسد ، بازیکنای بی ادب و بی اخلاق ، پولهای میلیلردی که حیف میشود ... این است فوتبال ایرانی
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
مگر خود شما اول فصل پارسال نیامدی التماس کرده شیاف بزن؟؟؟؟؟ شیاف!!!
مجید
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۷
به مصاحبه هاش دقت کنین دقیقاً معلومه فردی کم سواد و بی منطقیه، مثل بچه ها صحبت میکنه
امیر
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۳
ایرادی بهش نیست. عوارض پیریه
یه نفر
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۳
حالا یه نفر اومده از حقایق میگه اینجوری برخورد میکنین...فردا میرید یه جا دیگه کامنت میذارید چرا کسی چیزی نمیگه.
تورج
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۵
آقا یه ذره شخصیت داشته باشید اینجارو خانواده مطالعه میکنه . راستی شیاف چیه؟ نوعی دوپینگ حساب میشه؟
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۱۱
آخه حســــــــــــــــون کوتوله تو دیگه چی میگی؟ تو اگر بازی بلد بودی از پرسپولیس پرتت نمیکردند بیرون فقط بلدی کلت رو انگار سنگ توالت کنی و فکر کنی خوشگلترین آدم روی زمینی اگر بدرد بخور بودی , نفت مسجد سلیمان تو رو میگرفت. مظلوم نمایی نکن! خیلی تلاش کردی برگردی فولاد اما نخواستنت! چون میدونستن فوتبالت تمام شده اس .. برای صنعت نفت و استقلال خزستان چه کردی؟؟؟ فقط و حرف و شایعه و قصه و بحران .. ساکت باش و بساز و بنداز !
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۱
یا علی عبدالمالکی!! 9 تا برادر و 4 تا خواهر داری؟؟؟؟
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۹
یکی قرصهای این آقا رو بده بخوره !
کاکو
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۸
بابا این اون موقع سر کوچه های اهواز وا میستادف دختر بازی میکرد، هم محله ای ما بود ... یادش بخیر هیچ کس فکر نمیکرد ای فوتبالیست شده ، خیلی دعوایی بود ... تازه شناستامش هم واسه برادرش بود.. خودش سنش زیاده ...
سید استقلالی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۰
اقای محمد از خواب پاشو این درحدی نیست که پته مارو رواب بریزه
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۵۸
نظرات من چی شد آی اسپورت؟
66666
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۳
kheyli-bahali-isport-chera-nazarat-ro-golchin-mikoni...mage-manafe-to-ham-ba-harfaye-kaebi-az-beyn-mire...
666666
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
musavi
rahmati
kaebi
nekunam
akbarpour
roshan
fanaei
ina-hamashun-durughguan
kale-morghi-pake-pake
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر