فهرست
بکن باوئر: دورتموند سرانجام مجبور به فروش رویس است
بکن باوئر: دورتموند سرانجام مجبور به فروش رویس است

بکن باوئر: دورتموند سرانجام مجبور به فروش رویس است

ای اسپورت- فرانتس بکن باوئر، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ، معتقد است بوروسیا دورتموند به هر حال نمی تواند مانع جدایی مارکو رویس شود و به همین دلیل، واکنش مدیران این باشگاه در قبال تلاش بایرنی ها برای خرید این بازیکن را عجیب دانست.

به تازگی کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه دورتموند، فاش کرد که این باشگاه به دنبال به خدمت گرفتن رویس است؛ موضوعی که به درگیری لفظی و قطع رابطه او با هانس یواخیم واتسکه، نایب رئیس باشگاه دورتموند منجر شد.

اما بکن باوئر اعتقاد دارد حتی اگر رویس به بایرن نرود، یک باشگاه بزرگ دیگر او را به خدمت خواهد گرفت:\" به نظر من حضور مارکو رویس در بایرن کاملا محتمل است. وقتی توان آن وجود دارد که بازیکنی در این سطح را به خدمت بگیریم، چرا این کار را نکنیم؟

اینکه دورتموندی‌ها تمایلی ندارند باشگاهی با رویس وارد مذاکره شود برای من قابل درک است. اما رقم قرارداد او نباید تا این حد سرّی باشد، برای هر علاقه‌مند به فوتبال جالب است این را بداند. من فکر می‌کنم اگر رویس سال 2015 به بایرن نیاید، به یک باشگاه بزرگ دیگر مثل منچستریونایتد یا رئال مادرید خواهد رفت. دورتموند نخواهد توانست او را حفظ کند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-18 14:30:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر