فهرست
جلالی: قرار نیست منتقدان هم‌سطح کی‌روش باشند / فردا سطح فنی سایپا را خواهید داد
جلالی: قرار نیست منتقدان هم‌سطح کی‌روش باشند / فردا سطح فنی سایپا را خواهید داد

جلالی: قرار نیست منتقدان هم‌سطح کی‌روش باشند / فردا سطح فنی سایپا را خواهید داد

آی‌اسپورت-سایپای کرج پس از کسب سه تساوی پی‌در پی در رقابت‌های لیگ برتر، در چارچوب چهارمین هفته‌ی این رقابت‌ها به مصاف استقلال تهران خواهد رفت. نارنجی‌پوشان کرجی تاکنون طعم شکست را نچشیده‌اند و در حسرت زدن نخستین گل و رسیدن به پیروزی چشم انتظار رویاروئی با استقلال هستند. مجید جلالی، سرمربی سایپای کرج در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل استقلال، ضمن تسلیت درگذشت مهدی نفر، خبرنگار متعهد خبرگزاری فارس، گفت:

مصاف با استقلال تهران؛ طلسم پیروز نشدن سایپا در پخش مستقیم خواهد شکست؟

امیدواریم بازی خیلی خوب و پیروزمندانه‌ای داشته باشیم، همه شما می‌دانید جزو تیم‌هایی هستیم که در طول لیگ فقط دو سه بار شانس دیده شدن داریم، پس تلاش می‌کنیم به خوبی دیده شویم و قابلیت‌هایمان را اثبات کنیم. قطعاً تیم خوبی هستیم و از سه بازی در دو مسابقه سطح خوبی داشتیم.

معضلی به نام گل‌زنی؛ دلیل این امر چیست؟

با وجود داشتن موقعیت زیاد نتوانستیم به گل برسیم. این نشان می‌دهد ما تیم خوبی هستیم عدم استفاده از موقعیت‌ها بر می‌گردد به تمریناتی که باید از آنها بیشتر استفاده کنیم. در طول هفته این کار را انجام دادیم و امیدواریم بتوانیم فردا این نقص را برطرف کنیم.

استقلال مدل 94-93؛ شناختی از این تیم دارید؟

هر سه بازی استقلال را به طور دقیق بررسی کردم تلاش می‌کنیم از روزنه‌هایی که این تیم دارد به خوبی استفاده کنیم و نقاط قوت آنها را کنترل کنیم.

بیانیه علیه سبک تدافعی تیم ملی کی‌روش؛ چرا تیم شما گل نمی‌زند؟

جواب به این مسئله دو بخش دارد اول اینکه چرا این مسائل را به هم ربط می‌دهند این کار دلیلی ندارد اگر قرار است هر کسی انتقاد دارد بتواند همپای آن صحبت کارش را انجام دهد هیچ‌کس حق انتقاد ندارد پس اگر اینطور است هنگام بازی‌های تیم‌ملی باید به دنبال فردی که هم‌سطح کی‌روش است برای انتقاد باشیم. مورد دوم اینکه وقتی در ابتدای صحبتم گفتم ما فقط در این بازی‌ها دیده می‌شویم و منظورم همینجا بود اگر شما بازی دوم و سوم ما را می‌دیدید حرفم اثبات می‌شد، مقابل پیکان و گسترش فولاد هیچ نشانه‌ای از یک تیم دفاعی نداشتیم درست است در پایان بازی امتیازات را تقسیم کردیم و این مسئله روی کاغذ است، اشتباه همینجا است که تمام تحلیل‌ها روی کاغذ است. یکی از دلایل اینکه فوتبال ما کیفیت فنی ندارد همین مسئله است. هیچ‌کس کیفیت فنی تیم‌ها را ندارد بعد از بازی ما مقابل پیکان در تلویزیون تحلیلی را دیدم که متوجه شدم فرد تحلیل‌کننده مسابقه ما را ندیده است قبول کنید این یک ضعف است ما نباید فقط بعضی از تیم‌ها را ببینیم و برخی دیگر را هم فقط از روی کاغذ و نتیجه بررسی کنیم. این کار به فوتبال ما کمک نمی‌کند از رسانه‌ها خواهش می‌کنم تحلیل‌های خود را براساس داده‌های تیم در طول 90 دقیقه انجام دهند.

و اما محرومان و مصدومان ...

مجید ایوبی محروم است، روزبه شاه‌علیدوست، میلاد کرمانی و مهدی ترابی بازیکن 18 ساله ما که استعداد زیادی دارد هم مصدوم هستند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-18 21:57:27
نظر دهید

۵ نظر
حسن
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۹
کارت درسته مجید خان نشون دادی باشعورترین مربی ایرانی هستی.
بعضی ها چون گفتی بالای چشم کیروش ابرو هست بدجور بهشون برخورده و دارن آتیش میگیرن.
حقانیتت رو تو بازی با استقلال نشون بده تا دهن همشون بسته شه...
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۰
فردا سطح فنی تیم رو خاهی دید . برو عامو فردا استقلال لهت نکنه باید بری لنگ بندازی... مجید لپ تاپی که نشون دادی هیچی از فوتبال بلد نیستی به جز نق زدن
محمد حسین
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۶
آخه تو که تیمت تو لیگ ایران نتیجه نمیگیره چطور از کیروش انتقاد می کنی؟
ارشیا
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۹
پس قبول داری از کی روش کمتری ، خیلی کمتر
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۳۸
کیروش از فرگوسن بهتره اما جلالی از انجلوتی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر