فهرست
درخواست مشترک استقلالی از تیم شان: لطفا زیبا باشید
درخواست مشترک استقلالی از تیم شان: لطفا زیبا باشید

درخواست مشترک استقلالی از تیم شان: لطفا زیبا باشید

آی اسپورت - دومین دیدار خانگی استقلال در رقابت های لیگ چهاردهم در شرایطی برگزار خواهد شد که عملکرد این تیم در 3 هفته گذشته، نتوانسته موجبات رضایت هواداران باشگاه آبی را فراهم بیاورد. استقلالی ها با کسب 6 امتیاز از 3 مسابقه در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفته اند. آن ها به لحاظ امتیازی عملکرد بدی نداشته اند اما فرم بازی های این تیم هنوز فاصله زیادی با فرم مورد انتظار دارد.

بچه های قلعه نویی فصل را با راه آهن استارت زدند. آن ها در نیمه اول از نخستین مسابقه لیگ بسیار کم تحرک بودند و در نیمه دوم نیز این تنها سانترهای خسرو بود که سرنوشت بازی را به سود آن ها تغییر داد. استقلال خوزستان، حریف هفته دوم آبی های تهران بود. تیم ویسی در تهران موقعیت های گل استثنایی را یکی پس از دیگری به سادگی هر چه تمام تر از دست داد و در نهایت حرکت خوب علیرضا رمضانی جوان، همه 3 امتیاز بازی را در تهران نگه داشت. در سومین هفته رقابت ها اما بخت دیگر با استقلال یار نبود و این تیم در اصفهان برابر تیم قدرتمند کرانچار با نتیجه سه بر یک مغلوب شد.

حالا در آستانه نبرد با سایپا، طرفداران آبی  به ویژه در شبکه های اجتماعی، از تیم شان توقع ارائه یک نمایش زیبا و هجومی را دارند که 3 امتیاز احتمالی این دیدار را برای شان دلچسب کند. حتی وبسایت رسمی این باشگاه نیز با تیتر «در انتظار بازی هجومی» به استقبال این دیدار رفته است. البته تغییرات زیاد و غیبت بازیکنان ثابت خط دفاعی طبعا در هفته های ابتدایی فصل برای استقلال مشکل ساز شده و می شود اما نکته مهم اینجاست که به نظر می رسد بر خلاف هواداران، خود قلعه نویی از نمایش های تیمش به شدت راضی ست. او زدن 8 کرنر در اصفهان را معیار هجومی بودن این تیم می داند و به جای هجومی بازی کردن، به آن هایی که لیگ را خسته کننده می دانند پیشنهاد می کند چند هنرپیشه به فوتبال ایران اضافه کنند!  

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-18 15:55:04
نظر دهید

۵ نظر
رهام
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۴
قلعه نوعی اگه مربی بود که این نمیشد
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
لنگی های نجس خفه بمیرن لطفا
ناشناس
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
رهام جام قلعه نوعی مربی نیست اینجور جام درو می کنه و به لنگی ها خفت میده ببین اگه مربی بود چطور در لنگی ها میذاشت.
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
فقط برنده باشند لیگ ما شده ضد حمله
سید استقلالی
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۰
باید به جوانهای مثل رمضانیوکریمی بیشتر میدون بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر