فهرست
سیمئونه:هدف اتلتیکو، سوم شدن در لالیگا است / رئال بدون شک برتر از اتلتیکو است
سیمئونه:هدف اتلتیکو، سوم شدن در لالیگا است / رئال بدون شک برتر از اتلتیکو است

سیمئونه:هدف اتلتیکو، سوم شدن در لالیگا است / رئال بدون شک برتر از اتلتیکو است

آی اسپورت - دیه گو سیمئونه سرمربی تیم اتلتیکو مادرید امروز در نشست خبری پیش از بازی با رئال مادرید شرکت کرد و به سوالات پاسخ گفت : 


هدف اتلتیکو در این فصل

درابتدا از سوپرجام صحبت می کنم.سعی می کنیم که با فرم همیشگیمان مقابل رئال بازی کنیم و پیروز شویم.به نسبت سال گذشته 4 بازیکن جدید در ترکیب اصلی خواهیم داشت که تغییرات بزرگی به حساب می آیند.

زمان ما کوتاه است. در طول فصل این فرصت را داریم تا به هماهنگی برسیم و همانند سال گذشته پرقدرت ظاهر شویم.هدف ما در مسابقات امسال مثل سال گذشته است. رقابت با والنسیا-اتلتیک و سویا برای تصاحب عنوان سوم و صعود به چمپیونزلیگ سال بعد. این یک واقعیت است.


تفاوت شما با رئال مادرید؟

ما 95 میلیون هزینه کردیم تا 7 یا 8 بازیکن را به تیم خود بیاوریم ولی رئال این مبلغ را فقط برای خرید دو بازیکن صرف کرد. با این وجود اتلتیکو به خودش باور دارد. هنوز ممکن است بازیکنی به تیم ما بیاید و یا از جمع ما خارج شود.تیم ما در حال شکل گیری است. یک تیم را تنها 11 بازیکن درون زمین تشکیل نمی دهند.ما باید 18 یا 20 بازیکن آماده در اختیار داشته باشیم.


کمبود بازیکنی را احساس می کنید؟

نمی توانم جواب سوال ما را به روشنی بدهم. اما امیدوارم یکی دو بازیکن به حمع ما اضافه شوند.


خروج دیه گو کاستا

ساختار تیمی ما با خروج او تغییر نکرده است.میل تهاجمی ما همانند سال گذشته خواهد بود.ما ماندزوکیچ و گریزمان را به خدمت گرفته ایم و ثباتمان در خط حمله حفظ شده است. گریزمان مثل کاستا بازی می کند. با این تفاوت که او بازیکنی چند پسته است.او در هر جایی که احساس راحتی کند بازی خواهد کرد


رئال مادرید

این تیم، فصل گذشته بدون شک تیمی برتر از ما بود


دروازه بان فردای شما ؟

مویا فردا بازی خواهد کرد. اوبلاک دیر به جمع ما اضافه شده است. به هیچ کس قولی نداده ام. هر کس آماده تر باشد درون دروازه می ایستد.


  ۱  
آی اسپورت
2014-08-18 16:11:01
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۰
سیمئونه مربی خوبی نیست، علی لابی بهتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر