فهرست

حمید استیلی: امیدوارم با حمایت به سرنوشت ابومسلم دچار نشویم

آی‌اسپورت-راه‌آهن تهران در چهارمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر میهمان ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود. شاگردان حمید استیلی که در سه هفته‌ی آغازین تنها برابر نفت هران به پیروزی رسیدند و برابر فولاد خوزستان و استقلال تهران در خانه شکست را پذیرفتند به دنبال آن هستند تا دومین پیروزی خارج از خانه خود را کسب کنند و به مسیر ثبات برسند. حمید استیلی، سرمربی و مالک احتمالی راه‌آهن ظهر امروز در نشست خبری قبل از بازی راه‌آهن مقابل ذوب آهن اصفهان، دباره این دیدار اظهار کرد:

دیدار برابر ذوب‌آهن؛ دومین پیروزی خارج از خانه رقم می‌خورد؟

بازی فردا یک دیدار مشکل و سخت برای ما خواهد بود. ذوب آهن یک تیم قدیمی و ریشه‌داری است که در فوتبال سابقه دیرینه‌ای دارد و برای همه تیم‌ها این سابقه خطرناک است؛ ذوب آهن در دیدار قبلی خود مقابل پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و مستحق باخت نبود.

ذوب آهن از کادر فنی و مدیریتی مناسبی برخوردار است که در راس کادر فنی سرمربی خوبی به نام گل محمدی دارد به همین سبب مقابل این تیم کار دشواری داریم اما با توجه به اینکه در هفته‌های گذشته با دیداری که انجام داده‌ایم هماهنگی و وحدت میان ما بیشتر شده است. تیم ما فوتبال را از آغاز شروع کرده و روز به روز در حال پیشرفت است. امیدواریم بتوانیم با یک بازی خوب، پیروز دیدار فردا مقابل ذوب آهن باشیم.

راه‌آهن و لیگ چهاردهم؛ دورنمای این تیم برای این فصل چیست؟

با وجود مشکلاتی که تیم ما با آن روبروست و حاشیه‌های ایجاد شده در بحث مالکیت دارد با توجه به کمک دادستانی تهران تلاش می‌کنیم تا تمرکز تیم را افزایش دهیم و این مشکلات را رفع کنیم.

هدف‌گذاری ما دراز مدت است و سعی داریم در برنامه‌ای 5 ساله با سرمایه‌گذاری که انجام می‌دهیم بتوانیم با استفاده از جوانان تیمی خوب پرورش دهیم. البته این بحث نیاز به حمایت بخش خصوصی دارد.

نقطه‌ی قوت ذوب‌آهن؛ در کدام خط است؟

به طور قطع تیم ذوب آهن در تمامی نقاط زمین بازیکنان با تجربه و خوبی دارد به همین سبب بازی فردا برای ما خطرناک است اما شاخصه اصلی تیم ذوب‌ آهن خط میانه و هافبک این تیم است که بابهره‌گیری مناسب از محسن مسلمان و قاسم حدادی‌فر تاثیر بسزایی در نحوه عملکرد این تیم گذاشته است.

و اما محرومان و مصدومان ...

در مصاف با ذوب‌آهن بازیکن محرومی نداریم اما سید احمد موسوی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در این دیدار حضور داشته باشد. همچنین دو نفر از دیگر بازیکنانمان به دلیل سرماخوردگی نمی‌توانند تیم ما را مقابل ذوب‌آهن همراهی کنند.

حرف آخر ...

با توجه به قدمت بیش از 70 ساله باشگاه راه‌آهن این تیم مستلزم حمایت از بخش خصوصی است و باید حمایت شود؛ رسانه‌ها و دولتمردان باید از این تیم حمایت کنند تا مثل باشگاه ابومسلم و تیم‌های باسابقه دیگر از دوره مسابقات خارج نشود.

     
آی اسپورت
2014-08-18 16:15:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر