فهرست

یحیی گل‌محمدی: ذوب‌آهن کم از مشکلات داوری ضربه نخورده است

آی‌اسپورت-ذوب‌آهن اصفهان برای سومین فصل پی‌در پی است که یک شروع کابوس‌وار دارد و حضور یحیی گل‌محمدی، سرمربی موفق فصل پیش نفت تهران نیز نتوانسته مانع از این شروع کابوس‌وار شود. گل‌محمدی، سرمربی ذوب‌آهن که در اندیشه‌ی کسب نخستین پیروزی فصل است، ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و راه‌آهن شهرری پیرامون این دیدار اظهار کرد:

راه‌آهن تهران؛ نقطه‌ی آغاز پیروزی‌های ذوب‌آهن خواهد بود؟

تیم راه‌آهن برای کسب حداقل امتیاز به اصفهان می‌آید. این تیم در مصاف فردا دفاعی برابر ما حاضر می‌شود امیدوارم بتوانیم شیوه بازی تیم راه‌آهن را کنترل کنیم و با ارسال توپ از جناحین و شوت‌زنی بازی خوبی را انجام دهیم. این تیم برابر ما انگیزه‌های بسیاری دارد و ما برای کسب 3 امتیاز به اصفهان می‌رویم.

اگر بتوانیم در بازی فردا گل اول را به ثمر برسانیم می‌توانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم البته این مسئله مستلزم این است که مشکلاتی مثل اشتباهات داوری برای ما پیش نیاید.

خط حمله‌ی ذوب‌آهن؛ مشکلش برای گل‌زنی حل شده است؟

در آغاز فصل ما برای اینکه بتوانیم بازیکن گلزنی داشته باشیم مصطفی شجاعی و مسعود حسن زاده را به خدمت گرفتیم اما به دلیل مشکلاتی که حسن زاده و شجاعی داشتند در مصاف فردا نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. البته امکان رسیدن شجاعی به این بازی وجود دارد. مهدی رجب‌زاده نیز که از بازیکنان خوب در خط حمله ماست متاسفانه در دیدارهای نخست به دلیل مصدومیتی که داشت نتوانست فعالیتی برای ما انجام دهد اما من خوشحالم که تیم ذوب آهن می‌تواند با ایجاد موقعیت‌های خطرناک برای تیم‌های دیگر ایجاد مشکل کند. اما اگر ما نتوانیم گل نخست بازی را به ثمر برسانیم باید در نحوه نتیجه‌گیری ما کمک کنند.

سه بازی و یک امتیاز؛ کیفیت ذوب‌آهن رضایت‌بخش است؟

زمانی که سه بازی گذشته را کنار هم قرار دهیم می‌بینیم که از لحاظ کیفیت تیم ما پیشرفت خوبی داشته است و این مسئله باعث خوشحالی ماست. تیم ما با تمریناتی که پشت سرگذاشته نیاز به اعتماد به نفس بیشتری برای حضور در مسابقات دارد هماهنگی میان بازیکنان خوب است.

یک شروع ضعیف دیگر برای ذوب‌آهن؛ نتیجه‌ی دلخواه را کسب می‌کنید؟

دیر اضافه شدن بعضی از بازیکنان متاسفانه به تیم ضربه زده است اما اگر هماهنگی میان همه بازیکنان به طور کامل برقرار شود در هفته‌های آینده بازی‌های بهتری را به نمایش خواهیم گذاشت. تیم ذوب‌آهن بازی به بازی شرایط بهتری پیدا می‌کند. امیدوارم بتوانیم نتایج مورد نظر را به دست آوریم.

حرف آخر ...

امیدوارم بتوانیم مشکل عدم گلزنی بازیکنان را حل کنیم. ذوب‌آهن هم مثل خیلی از تیم‌ها تلاش می‌کند در دیدارهای خارج از خانه به حداقل امتیاز بسنده کند اما در مصاف‌های گذشته به دلیل مشکلات داوری تیم ما ضربه‌های زیادی دید به طور مثال در دیدار برابر تراکتورسازی در دقیقه 90 پنالتی تیم ما گرفته نشد. امیدوارم با نتیجه‌گیری بهتر شرایط بهتری را به دست آوریم.

     
آی اسپورت
2014-08-18 16:38:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر