فهرست
میکسدزون یوزها: فقط به عراق فکر می‌کنیم
میکسدزون یوزها: فقط به عراق فکر می‌کنیم

میکسدزون یوزها: فقط به عراق فکر می‌کنیم

آی اسپورت – بازیکنان تیم ملی ایران بعد از پیروزی بر ویتنام، در میکسدزون اعلام کردند که از امروز فقط به بازی با عراق فکر می‌کنند. صحبت های تعدادی از شاگردان کارلوس کی‌روش را بخوانید:

آزمون: بازی سختی بود. تیم ویتنام تیم خوبی بود و آمده بودند که فوتبال بازی کند، ولی ما هم آمده بودیم که خوب کار کنیم و سه امتیاز را بگیریم. برای من مهم نیست چه کسی آقای می شود یا نمی شود یا چه کسی گل می زند یا نمی زند. مهم موفقیت تیم است. اگر من گل بزنم همه بچه ها تلاش کرده اند و اگر بازیکن دیگری هم بزند خوشحال می شویم. همین که ببریم کافی است. بازی بعدی هم برای ما حکم فینال دارد و امیدواریم بهترین نتیجه را بگیریم.

طارمی: بازی خوشبختانه با پیروزی ما خاتمه یافت. ما دو گل زدیم و این در حالی بود که شانس ثبت گل‌های بیشتری هم داشتیم. نتوانستیم از فرصت ها سود ببریم اما چیزی که اهمیت داشت دستیابی به سه امتیاز این بازی بود. گام اول خودمان را برای صعود برداشتیم و موفق عمل کردیم. جا دارد از حمایت هواداران نیز تشکر کنم و امیدوارم این حمایت را در دیدارهای آتی نیز شاهد باشیم. بازی با عراق نیز برای پیروزی گام خواهیم برداشت و انشاالله به برد خواهیم رسید.

دژاگه: آمده بودیم که بازی را ببریم و 6 امتیازی شویم ولی می دانستیم بازی سختی می شود هوا هم گرم بود اما از دقیقه اول تیم خوب بازی کرد و باید در این بازی ها گل اول را بزنیم وگرنه کار سخت می شود. ما قبل از نیمه اول گل را زدیم و این کار ما را راحت کرد. هر وقت که درباره ایران صحبت می شود همه از القابی مثل مدعی و شانس اول قهرمانی صحبت می کنند اما ترجیح ما این است که بازی به بازی پیش برویم و من باز هم می گویم که بزرگترین تیم های جام کره، استرالیا و عراق است.

حاج صفی: ما روی ساختار دفاعی خیلی کار کردیم و خدا را شکر تا حالا گلی دریافت نکرده ایم. امیدوارم در بازی های بعدی هم همین هدف را دنبال کنیم و بالا برویم. ما بازی به بازی پیش می رویم و الان در 2 بازی از 7 فینال موفق بوده ایم. تمرکزمان روی بازی با عراق است تا بتوانیم در این بازی برنده شویم.

قدوس: برای من پاس گل دادن خیلی مهم نیست و تنها چیزی که برایم اهمیت داشت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بود. عراق حریف دشواری است ولی من فکر می کنم این یک بازی انتقامی برای ما باشد  من از جام ملت های قبلی تا امروز منتظر این مسابقه هستم و این مسابقه بسیار دشوار خواهد بود و فکر می کنم ورزشگاه هم پر شود و ما برای مردمی که در ایران هستند این بازی را می بریم.

ابراهیمی: چون از قبل آنالیز کرده بودیم، می دانستیم ویتنامی ها از آن تیم هایی هستند که سخت می بازند، خیلی تلاش می کنند، می دوند، دوندگی شان زیاد بود و از قبل می دانستیم کارمان ساده نیست اما باید می بردیم و فکر کنم بد هم بازی نکردیم و دنبال سه امتیاز بودیم که رسیدیم. عراق هم تیم خوبی است، دور قبل با بدشانسی از رقابت ها کنار رفتیم و مطمئنا امسال شرایط فرق می کند، تیممان هم خوب است آنالیز هم می کنیم و انشالله بتوانیم با تیم عراق را هم بازی خوبی انجام دهیم و تیم اول صعود کنیم.

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-01-12 18:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
کاج
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۲۵
وقتشه فتل تیتر بزنه و ارزوی گل خوردن بیرانوند رو بکنه اصلا این کار مصداق بارز وطن پرستی کیسه کشاست
علی
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
ما هم فقط به ایران-ژاپن فکر می کنیم خخخ
گوزن نر
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
نترس شاخ گوزن کاشیما را با برد جلو ژاپن از اونجای برانگوه بیرون میاریم.فقط ناداوری عربها پیش نیاد ایران هیچ تیمی جلودارش نیست
۷
....
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
اتئئتئ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر