فهرست
باقری نیا: نتیجه نگیرم، خودم می روم/ بازی با صبا از بازی های قبلی مشکل تر است/ می خواهیم در لیگ برتر بمانیم
باقری نیا: نتیجه نگیرم، خودم می روم/ بازی با صبا از بازی های قبلی مشکل تر است/ می خواهیم در لیگ برتر بمانیم

باقری نیا: نتیجه نگیرم، خودم می روم/ بازی با صبا از بازی های قبلی مشکل تر است/ می خواهیم در لیگ برتر بمانیم

آی اسپورت- مجید باقری نیا، سرمربی نفت مسجد سلیمان قبل از بازی با صبای قم نقطه نظراتش را برای این مسابقه بیان کرد. او در نشست خبری خود اظهار داشت: من فکر می کنم که بازی فردای ما از دو تا بازی که انجام دادیم مشکل تر است. از آنالیز بازی ها این را دریافتم. صبا یک تیم خوب و دونده است و این سبب شد که فکر کنم بازی بسیار سختی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: امیدوارم مثل بازی های گذشته بچه های ما خوب بازی کنند و نتیجه مطلوب بگیرند.خوشبختانه هم بازیکنانمان را در اختیار داریم و هیچ بازیکن محروم و مصدومی نداریم.

باقری نیا درباره وضعیت اسکان تیم شان در قم خاطرنشان کرد: هتل که به ما نمی دهند و  ما هتل را می گیریم. معمولا در لیگ برتر تیم ها به یکدیگر زمین نمی دهند اما ما خواهش کردیم و آنها لطف کردند به ما زمین دادند و ما از آنها ممنونیم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان ادامه داد: ما امسال یک تیم جوان را بستیم که در واقع 75 درصد بچه های خود خوزستان هستندو هدف اولمان این است که خودمان را در لیگ برتر تثبیت کنیم و بعد از آن به رتبه های تک رقمی تبدیل شویم. این یک رویاست که فکر می کنیم باید به صدر جدول نزدیک شویم.

وی درباره اینکه تیمش در گلزنی موفق نبوده است بیان کرد: الان ابتدای مسابقات است و فقط تیم ما نیست که گل نزده است. شما اگر کمی هم دقت کرده باشید می بینید که تیم های ملوان پیکان هم گل نزده اند تیم ها کم کم جا می افتند و بهتر می شوند امیدوارم بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان افزود:من بازیکن آماده را در ترکیب می گذارم ولی اگر آماده نباشد از او استفاده نمی کنیم. ما باید به زمینه های خوزستان توجه  کنیم. ما بیشتر از هر تیم دیگری در رده پایه داریم 6 یا 7 تیم در تیم امید، 5 یا 6 تیم جوانان و غیره .اگر کمی اعتماد کنیم به بچه هایمان کار سختی نیست و شاید خیلی از استان های دیگر نتوانند این کار را انجام دهند به خصوص اگر  دیدگاه حرفه ای باشد هدف اولشان این است که نتایج قابل قبولی در لیگ بگیرند بعد به مرور زمان می روند به سراغ کارهای بعدی.

باقری نیا تاکید کرد:من نمی دانم الان وضعیت فوتبال در قم در چه سطحی است در رده های پایه چطور استفاده می کند.

وی درباره اینکه تا چه زمانی فکر می کند می تواند در نفت بماند گفت: من روزی که استخدام شدم فکر می کردم که من هم مثل هر مربی دیگری کارنامه موفقی دارم می مانم یا باشگاه هر تصمیمی گرفت من همچین توقعی ندارم اگر نتیجه خوبی نگیرم خودم زودتر از مدیران باشگاه از تیم کناره می گیرم. چون نمی خواهم به خاطر من این تیم متضرر شود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-18 18:37:55
نظر دهید
۲ نظر
سام
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۵
بای بای باقر...سلام فیروز!
Ali
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۹
VIVA M.I.S
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر