فهرست
پیش بازی صبا - نفت مسجد سلیمان: زمان خود نمایی
پیش بازی صبا - نفت مسجد سلیمان: زمان خود نمایی

پیش بازی صبا - نفت مسجد سلیمان: زمان خود نمایی

آی اسپورت- شاگردان مرفاوی فقط سه امتیاز بازی با نفت مسجد سلیمان را می خواهند، چرا که می دانند دو بازی بعدی آن ها با تراکتور و پرسپولیس بسیار سخت است و به این راحتی نمی توانند پیروز شوند. صبایی ها که فصل را با برد ذوب آهن و دو تساوی خارج از خانه مقابل ملوان و پدیده آغاز کرده اند، با روحیه ای بسیار بالا پای به دیدار هفته چهارم می گذارند و این امر در تمرینات شان نیز مشهود است.

مرفاوی که دو فصل اخیر از اواسط فصل سکان هدایت صبا را در دست گرفته بود، امسال تیم را آن طور که می خواست بست و بازیکنان گمنامی را به تیم خود تزریق کرد و در حالی که به نظر می رسید بیشتر تمرکزش را روی خط دفاعی گذاشته است، اما با شروع فصل تیم او هجومی نشان داد و موفق شد نتایج خوبی تا اینجای کار بگیرد. مربی خوزستانی صبا، به فوتبال جنوبی نفتی ها آشنا می باشد و حتی در نشست خبری خود اذعان کرده این به ما کمک خواهد کرد.

نفت مسجد سلیمان نیز که سومین بازی خارج از خانه خود را در چهارمین هفته لیگ برتر انجام می دهد، در دو مسابقه ای که مهمان بوده نباخته است و این می تواند کار را برای تیم صبا سخت کند. برخلاف صبا، نفتی ها تیم دفاعی نشان دادند و بیشتر تاکتیک خود را نیز در دفاع پیاده می کنند. آن ها در خط حمله میلاد سلیمان فلاح، بازیکن فصل گذشته صبا را نیز در اخیتار دارند ولی گویا باقری نیا فعلا قصد ندارد از او به طور ثابت استفاده کند و به این خاطر است که تاکنون نتوانسته اند گلی بزنند.

نفتی ها تغییرات زیادی در ترکیب سه بازی گذشته خود نداشته اند ولی صبایی ها در هر سه مسابقه یک جا به جایی در سمت راست خود به وجود آورده اند که به نظر می رسد این تغییر را در دیدار با نفت در سمت چپ شاهد باشیم، چرا که مصدومیت محمد امین آرام طبع برطرف شده است و مجددا می تواند جای امید قربانی که در بازی قبل یک پنالتی به پدیده داده بود را بگیرد.

هدف صبایی ها در لیگ برتر به دست آوردن رتبه ای بین شش تیم اول جدول است ولی در مقابل، نفتی ها می خواهند در لیگ بمانند و احتمالا فردا ساعت 19:15 بازی یک طرفه ای از سوی شاگردان مرفاوی در ورزشگاه یادگار امام قم شاهد باشیم.

     
آی اسپورت
2014-08-18 21:27:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر