فهرست
گزارش روز: چرا جرارد مشکل خط میانی لیورپول نیست؟
گزارش روز: چرا جرارد مشکل خط میانی لیورپول نیست؟

گزارش روز: چرا جرارد مشکل خط میانی لیورپول نیست؟

آی اسپورت- لیورپول موفق شد ساوتهمپتون را شکست دهد ولی نکته جالب پس از این دیدار، انتقاد‌های فراوان در مطبوعات و رسانه های انگلیسی از استیون جرارد، کاپیتان این تیم بود.

لوکاس و گلن جانسن نیز به دلیل عملکرد نه چندان خوبشان مورد انتقال قرارگرفتند ولی انتقاد از جرارد،  دفعه ی اولی بود که رخ می‌داد.کاپیتان سرخ‌های مرسی ساید بازی آرامی را داشت و از استاندارد‌های بالایش فاصله داشت و به همین دلیل، تماشاگران و بیننده ها خواهان تعویض او بودند.

شاید او دیگر توانایی 7 یا 8 سال پیشش را نداشته باشد ولی او همچنان بهترین بازیکن لیورپول است و تاثیر شگرفی روی بازی این تیم دارد. راجرز  او را در پست عمیق تری بازی داد و او فصل پیش، یکی از بهترین فصل‌های دوران فوتبالش را سپری کرد.

نیم فصل دوم فصل گذشته، جرارد یک سوپراستار به تمام معنا برای تیمش بود ولی حالا او به بازیکنان بهتری برای بازی کردن در کنارش احتیاج دارد. لوکاس انتخاب راجرز برای  بازی کردن کنار جرارد است ولی او بسیار کند نشان داد. با حضور جو آلن در نیمه دوم، خط هافبک لیورپول قوت گرفت و بهتر کار کرد. کان و هندرسون نیز دیگر گزینه‌های راجرز هستند ولی چیزی که مسلم است این است که لیورپول برای قهرمان شدن، به روی اوج بودن جرارد نیاز دارد.


منبع: مترو

     
آی اسپورت
2014-08-18 21:35:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر