فهرست
مخالفت مایکل اوون با راجرز: پول برای نوجوانان انگلیسی اهمیت زیادی ندارد
مخالفت مایکل اوون با راجرز: پول برای نوجوانان انگلیسی اهمیت زیادی ندارد

مخالفت مایکل اوون با راجرز: پول برای نوجوانان انگلیسی اهمیت زیادی ندارد

آی اسپورت- مایکل اوون، مهاجم سابق لیورپول با صحبت‌های برندن راجرز درباره حقوق بالای بازیکنان جوان انگلیسی مخالفت کرد و گفت که پول در درجه چهارم یا پنجم اهمیت برای نوجوانان قرار دارد.

هفته ی گذشته راجرز عنوان کرده بود که بازیکنان انگلیسی نوجوان، با دریافت‌ پول‌های هنگفت، انگیزه ی کافی برای به ثمر رساندن پتانسیل و استعدادشان را از دست می‌دهند.

او در مصاحبه با TalkSport گفت: \" صحبت‌های برندن راجرز را شنیدم ولی با او موافق نیستم. من با نوجوانان بسیاری کار کرده ام  و با اطمینان می‌گویم که پول برایشان همه چیز نیست. وقتی بازیکن بودم، می‌خواستم بهترین بازیکن جهان باشم. من بسیار بسیار ثروتمند بودم. از 17 سالگی در تیم اول لیورپول بودم و از 18 سالگی در تیم ملی بازی می‌کردم ولی من انگیزه لازم برای بهترین شدن را داشتم. چیزی بود که من می‌خواستم. فکر می‌کنم پول در درجه پنجم یا ششم اهمیت برای نوجوانان قرار می‌گیرد.

بازیکنی مثل رحیم استرلینگ، به زودی ثروتمند خواهد شد. شاید بتوان ثروتمند شدنش را از 18 سالگی به 20 سالگی به تاخیر انداخت ولی او ثروتمند خواهد شد. گفته می‌شد که او در 20 سالگی انگیزه و جاه طلبی اش را از دست می‌دهد ولی می‌بینیم که اینطور نیست. وقتی به بهترین بازیکنان جهان مثل مسی و رونالدو نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که آنها عطش خود را حفظ کرده‌اند زیرا می‌خواهند بهترین باشند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-18 21:45:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر