فهرست
سئوال روز:بی پولی تراکتور به کدام علت ؟
سئوال روز:بی پولی تراکتور به کدام علت ؟

سئوال روز:بی پولی تراکتور به کدام علت ؟

آی اسپورت- تراکتورسازان در شرایطی کار نقل و انتقالات را آغاز کردند که مشخص بود دست ان از پول نقد خالی است. با این حال آنها  در زمان لازم توانستند احمد آل نعمه ، ادینهو و عبدالزهرای عراقی را بدون پرداختی به تراکتور بیاورندو تیم خوبی را اماده لیگ برتر کنند. 

حال با گذشت 3 هفته از مسابقات تراکتور در رتبه دوم لیگ برتر جای گرفته است و تماشاگران این تیم نیز راضی تر از سال قبل هر روز بر تعدادشان افزوده می شود ولی حرف و حدیث های تیمی و نقل و قول های غیر رسمی خبرهای خوبی را مخابره نمی کند

بازیکنان تراکتور که با حداقل پیش پرداختی ها با تراکتور قرارداد بسته اند ، به این امید بوده اند که با برد های تراکتور بتوانند پاداشی را بدست آورند ولی تا به حال نه از وعده خبری هست و نه از پولی !

نظمی مدیرعامل این باشگاه یک ماه قبل خبر از اسپانسری همراه اول داده بود و در ابتدای کار و برای معرفی خرید های تازه  نیزاز این برند روی پیراهن ها استفاده کرد ولی حالا  از نزدیکان باشگاه به گوش میرسد که طرف مقابل مبلغ قرارداد را به نصف بها کاهش داده است تا قرارداد منتفی شود .

در تبریز این اتفاقات را نشانه ای بر برخی دوگانگی های مدیریتی می دانند ؛ و چه بخواهیم یا نه ، ظاهرا با شرایط موجود تغییرات در پرشورترین تیم ایران دور از ذهن نیست .

  ۶  
آی اسپورت
2014-08-18 22:00:41
نظر دهید
۶ نظر
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۷
تراکتور مشکل مالی نداره .
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۲
مرگبرحاشیه ساز استفراعی
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۵۰
نظمی در حد تراکتور نیست باید هر چه زودتر بره و یه مدیر کار کشته و حرفه ای جایگزین شه انشاالله
saied
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۲
تراکتور هیچ مشکلی ندارد خواهشا جو سازی نکنید همه چی خوبه خووبه.هیچ وقت مردم اذربایجان تیمشونو تنها نمیذارن و اگر روزی یه مشکلی برا تیم پیش بیاد آذربایجانی ها مثه کوه پشت تیم شون هستند.شما کاسه داغتر از آش نشو
ابراهیم
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۵
غرض ورزی تا چه حد ؟؟؟ دیدین تراکتور داره نتیجه میگیره حاشیه درست میکنین . کلاتون رو قاضی کنین ببینین این انصافه ؟؟؟ تو ایران مگه تیم فقط استقلال پرسپولیسه که اگه یه تیم بالاتر از اونا تو جدول باشه باید پاشو کشید .
علی رضـــا
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۰
تیمی که زیر مجموعه سپاه پاسداران و کارخانه تراکتور سازی تبریز است و ضمناً نظامی هم محسوب می شود که بسیاری از بازیکنان با رقم های اندک و فقط به خاطر گذراندن خدمت سربازی به آنجا می روند، چگونه باید مشکل مــالی داشته باشد؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر