فهرست
ایران - برزیل؛ آغاز سال ۲۰۱۸؟
ایران - برزیل؛ آغاز سال ۲۰۱۸؟

ایران - برزیل؛ آغاز سال ۲۰۱۸؟

آی اسپورت- سفیر برزیل ۱۵ دی پاسخ فدراسیون فوتبال ایران را می دهد. ساعتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کارهای انجام دیدار دوستانه تیم ایران و برزیل درحال رایزنی است. 

نقل قولی از مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران هم منتشر شد. اینکه ۱۵ دی سفیر برزیل پاسخ فدراسیون فوتبال ایران را خواهد داد. علی جوادی مسوول روابط عمومی فدراسیون فوتبال در این باره گفت: «با توجه به دیدار مهدی تاج و سفیر برزیل در تهران، مقرر شد سفیر برزیل به این کشور برود و با کنفدراسیون فوتبال برزیل مذاکره کند. البته سفر او به خاطر تعطیلات ژانویه است و فدراسیون هم با مذاکره با سفیر برزیل در تهران از این فرصت استفاده کرد تا مقدمات بازی دوستانه تیم های ملی ایران و برزیل فراهم شود. قرار است ۱۵ دی ماه سفیر برزیل پاسخ نهایی را به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کند. همانطور که می دانید سفیر برزیل ابراز تمایل کرده بود که بازی دوستانه ای بین تیم های ایران و برزیل برگزار شود و در این راه هم سفیر برزیل علاوه بر فدراسیون فوتبال در حال پیگیری است.»

نود

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-16 23:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بابک
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۲۰
اینم شد خبر؟؟؟ کفاشیان به سفیر برزیل گفته که بیا با هم بازی کنیم، خوب معلومه که نمیشه، آخرش میگن گرون تموم میشد، برزیل که نمیاد رایگان بازی کنه بخاطر یه سفیر زپرتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر