فهرست
کنفرانس سایپا-پارس‌جم: انتقادات تند دایی
کنفرانس سایپا-پارس‌جم: انتقادات تند دایی

کنفرانس سایپا-پارس‌جم: انتقادات تند دایی

آی‌اسپورت- سایپا که بعد از چند هفته ناکامی در آستانه برد برابر پارس جم صدرنشین قرار داشت با پنالتی دقیقه 96 برد را از دست داد و به تک امتیاز راضی شد. پنالتی‌ای که باعث انتقادات تند دایی از داوری در پایان بازی شد. کنفرانس خبری مربیان دو تیم را می‌خوانید:

علی دایی، سرمربی سایپا:  آمده بودیم ببریم تا جایی هم به هدفمان رسیدیم ولی تا یک حدی تلاش ما جواب می‌دهد. با یک سوت الکی سه امتیاز بازی را از ما گرفتند و ما را تا هفتم، هشتم پایین آوردند. (سایپا در پایان هفته هفتم در رتبه ششم جدول قرار گرفت) نمی‌دانم چه کسی باید رسیدگی کند. به هیچ عنوان نمی‌خواستم امسال درباره داوری صحبت کنم ولی در بازی با اکسین و پدیده داوری‌ها روند بازی را عوض کرد. امروز هم دستشان درد نکند! از دید من که کنار ایستاده بودم پنالتی نبود. باید مسیر توپ را دنبال کنید وقتی توپ را از محوطه جریمه دور کرده کدام داور با کدام استدلالی این را پنالتی می‌گیرد. آقای زرگر امروز چطور می‌خواهد بخوابد؟ همه کارهای ما را خراب کرد و من به او خسته نباشید می‌گویم. من نمی‌دانم چه چیزی بگویم. مگر می‌شود همه چیز به ضرر ما بشود ولی بقیه تیم‌ها مثل آب خوردن پنالتی بگیرند. عین آب خوردن زحمت یک تیم را به باد دادند. تیم ما جوان است و آنها دارند ما را نابود می‌کنند. بعد آقای زرگر خنده تحویل من می‌دهد. اگر پنالتی نبود باید زرگر داوری را کنار بگذارد. مدام می‌خواهم ساکت باشم و درباره داوری صحبت نکنم ولی سر تیم من را می‌برند. نمی‌دانم چطور به این راحتی حق را ناحق می‌کنند. مدیریت باشگاه هم نسبت به بازی‌های قبلی باید واکنش نشان دهد. ما لال شدیم و چیزی نگفتیم ولی وقتی سر ما را می‌برند به ما فشار می‌آورد.

مهدی تارتار، سرمربی پارس جم: با وجود این که چند بازیکن را در اختیار نداشتیم، به بازی احاطه داشتیم و تا دقیقه ۸۰ همین طور پیش رفت. گلی که دریافت کردیم به خاطر اشتباه فردی بود. طبیعی است چون بازیکنان برخی اوقات تمرکزشان را از دست می‌دهند. در ادامه توانستیم از روی نقطه پنالتی گل بزنیم و روند شکست ناپذیری‌مان را حفظ کنیم. زرگر در کل داوری خوبی داشت. بازیکن ما گفت که پای او را هم مدافع سایپا زد. اگر پنالتی نبوده باشد که تیم حریف متضرر شده و عدالت رعایت نشده است. نه تنها من بلکه در کل کشور هم کسی این فکر را نمی‌کرد. همیشه می‌توان هر غیر ممکنی را ممکن کرد. نتایج ما همه چیز را خوب نشان می‌دهد. وقتی برای بار چهارم به بازی برمی‌گردیم نشان می‌دهد به خود باوری رسیده‌ایم ولی نباید مغرور شویم.

۱    
آی اسپورت
2017-09-22 21:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر