فهرست
پیش بازی رئال مادرید- اتلتیکو مادرید؛ لیسبون را فراموش کن
پیش بازی رئال مادرید- اتلتیکو مادرید؛ لیسبون را فراموش کن

پیش بازی رئال مادرید- اتلتیکو مادرید؛ لیسبون را فراموش کن

آی اسپورت- سه ماه بعد از نبرد دو تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا، دو همشهری مادریدی، این بار در سوپرجام اسپانیا مقابل هم قرار خواهند گرفت؛ دیداری که اگرچه به اندازه نبرد لیسبون حساس نیست اما پیروزی در آن برای هر دو اهمیت زیادی دارد. اتلتیکو که به عنوان قهرمان لالیگا پای به این دیدار خواهد گذاشت، سخت به دنبال انتقام شکست 4-1 فینال لیگ قهرمانان است؛ جامی که برای بالا بردن آن تنها باید دو دقیقه دیگر دروازه شان را بسته نگه می داشتند.

اما رئالی ها هم برای پیروزی در این دیدار به اندازه کافی انگیزه دارند. بعد از قهرمانی در سوپرجام اروپا، ستاره های رئال بیش از هر چیز به کسب شش جام در فصل پیش رو فکر می کنند؛ رکوردی که پیش از این تنها بارسا توانسته به آن برسد و مردان آنچلوتی قصد تکرار آن را دارند.

 

رئال مادرید؛ دورخیز برای جام دوم

یک هفته قبل بود که رئالی ها توانستند با پیروزی 2-0 مقابل سویا، فاتح سوپرجام اروپا شوند اما برای هواداران رئال، خوشحال کننده تر از فتح جام، دیدن آمادگی رونالدو بود. ستاره پرتغالی که از آخرین هفته های فصل گذشته دچار آسیب دیدگی شده بود، در جام جهانی هم نمایش چندان درخشانی نداشت تا رئالی ها حسابی نگران وضعیف آمادگی جسمانی او شوند.

اما رونالدو در کاردیف هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا نشان بدهد علی رغم ورود ستاره های گران قیمت در یکی دو فصل اخیر، همچنان ستاره اول رئال است. هماهنگی او با گرت بیل، در دیدار امشب هم می تواند یک جام دیگر برای رئالی ها به ارمغان بیاورد.

نمایش ایکر کاسیاس در دیدار مقابل سویا هم تا اندازه ای خیال آنچلوتی را از دروازه بان شماره یک تیمش برای آغاز فصل جدید راحت کرد. هرچند کیلور ناواس در دیدارهای فصل گذشته و همچنین در جام جهانی نمایش های خیره کننده ای ارائه داد اما حضور او در ترکیب اصلی رئال، در اولین فصل حضورش در سانتیاگو برنابئو، یک ریسک به حساب می آید.

 

اتلتیکو مادرید؛ استارت قهرمان

دیدار امشب مقابل رئال، اولین آزمون جدی مردان دیه گو سیمئونه در این فصل به حساب می آید. اگر رئالی ها در دیدارهای پیش فصل با تیم هایی مانند منچستریونایتد روبرو شدند و در سوپرکاپ اروپا حضور پیدا کردند، بیشتر بازی های پیش فصل اتلتیکو، مقابل تیم های کوچکی مانند وولفسبورگ و کادیس بود.

اما این دیدار فرصتی است تا سیمئونه نشان بدهد علی رغم جدایی ستاره هایی مانند تیبو کورتوا، دیه گو کاستا و فیلیپه لوئیز، همچنان یکی از مدعیان فتح لالیگا در فصل پیش رو هستند.

اتلتیکو سال گذشته در سوپرجام، در مجموع دو دیدار، مغلوب بارسا شد و جام را از دست داد اما این بار آنها این فرصت را دارند تا علاوه بر گرفتن انتقام شکست های فصل پیش برابر رئال، یک جام دیگر به ویترین شان اضافه کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-19 11:06:10
نظر دهید
۱ نظر
ToRnAdO
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
اتلتیکو در حد رئال نیست!

امشب هم که سن ایکر تو گله و 26 بازی اتلتیکویی ها نتونستن شکستش بدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر