فهرست
مورینیو: فابرگاس دقیقا همان بازیکنی است که نیاز داشتیم
مورینیو: فابرگاس دقیقا همان بازیکنی است که نیاز داشتیم

مورینیو: فابرگاس دقیقا همان بازیکنی است که نیاز داشتیم

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل برنلی، از عملکرد شاگردانش ابراز خشنودی کرد.

آبی های لندن در این دیدار ابتدا با یک گل عقب افتادند اما در ادامه توسط دیه گو کاستا، آندره شورله و برانیسلاو ایوانوویچ به گل رسیدند و به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند.

او به خبرنگاران گفت: \"ما عکس العملی خوب به عقب افتادن نشان دادیم و احساسی نشدیم. بازیکنان خیلی آرام بودند و به هیچ وجه آرامش خود را از دست ندادند. بعد از نمایشی فوق العاده توانستیم در 20 تا 25 دقیقه 3 گل به ثمر برسانیم.در نیمه دوم کمی از اشتها و میل به هجوم تیم کم شد، اما بازی در کنترل ما بود و مستحق برد بودیم.

من با انتخاب سسک به عنوان مرد برتر میدان موافق هستم. من دقیقاً می دانم جای بازی سسک باید کجا باشد، و او دقیقاً همان چیزی است که ما نیاز داریم. او به دیگر بازیکنان جهت می دهد. گل دوم ما گل زیبایی بود، پاس های عالی، حرکات بدون توپ و دید عالی. او و ماتیچ سرعت بازی را کنترل کردند. دیه گو کوستا فوق العاده بود، بسیار پر انرژی، رفتار خوبی داشت و نیمه اول به صورت واضح یک پنالتی روی او اعلام نشد. مایکل اولیور بازی بسیار خوبی را پشت سر گذاشت، اما کمک او روی پنالتی ناامید کننده ظاهر شد.\"

مورینیو در این دیدار از تیبو کورتوا در ترکیب اصلی استفاده کرد؛ تصمیمی که آینده پترچک را در هاله ای از ابهام قرار داد اما آقای خاص اظهار امیدواری کرد که این دروازه بان باتجربه استمفوردبریج را ترک نکند.

\" من و باشگاه خواهان حفظ چک هستیم، واضح است که او می خواهد برای جایگاهش تلاش کند، چون او یک حرفه ای است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-19 10:21:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر