فهرست
استوریج: پیروزی در بازی‌های کثیف، در پایان لیورپول را قهرمان خواهد کرد
استوریج: پیروزی در بازی‌های کثیف، در پایان لیورپول را قهرمان خواهد کرد

استوریج: پیروزی در بازی‌های کثیف، در پایان لیورپول را قهرمان خواهد کرد

دنیل استوریج ، مهاجم لیورپول معتقد است که بردهای خفیفی مثل پیروزی تیمش مقابل ساوتهمپتون، باعث می‌شود در پایان لیورپول قهرمان لیگ شود.

ستاره انگلیسی در دقایق پایانی موفق شد گل پیروزی بخش لیورپول مقابل ساوتهمپتون به ثمر برساند و اولین پیروزی لیورپول در اولین بازی لیگ برتر را تثبیت کند. استوریج معتقد است که چنین نتیجه های \"کثیفی\" باعث می‌شود که لیورپول بتواند در پایان قهرمان لیگ شود.

او در مصاحبه با دیلی میرور گفت: \" پیروزی به این سبک بسیار مهم است ، حتی در مواقعی که خوب بازی نمی‌کنیم هم باید پیروز شویم.در چنین بازی‌هایی که مقابل تیمی بازی می‌کنیم که کار را برایمان سخت می‌کند، باید راهی برای پیروزی پیدا کنیم. حتی اگر گل‌ها انفرادی باشد یا از روی ضربات ایستگاهی باشد. اهمیتی ندارد، تنها پیروزی در چنین بازی‌هایی مهم است. بازی با ساوتهمپتون نشان می‌دهد می‌توانیم در بازی‌هایی که بازی کثیف است هم مثل بازی‌هایی که جذاب است، پیروز شویم.

حریف اهمیتی ندارد. ما باید به فلسفه ی سرمربی ایمان داشته باشیم و با بازیکنانی که در اختیار داریم، می‌توانیم هرتیمی را شکست دهیم. اهمیتی ندارد چه بازیکنانی بازی می‌کنند. سرمربی خرید‌های بسیار خوبی انجام داده و ما به دنبال موفقیت در این فصل هستیم. تشنه ی پیروزی هستیم. تمام تیم انگیزه ی بسیاری دارد. فصل گذشته، بسیار تلخ تمام شد ولی حالا از لحاظ روحی و روانی کاملا آماده هستیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-19 12:02:16
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
تو انگلیس فقط لیورپولو دوس داشتم اما الان که سوارز نیس دیگه رمق دیدن بازیاشو ندارم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر