فهرست
اومانا: از انتخاب پرسپولیس بسیار راضی ام/ ایران و کاستاریکا شباهتهای زیادی دارند / با حضور در پرسپولیس از تیم ملی حذف نخواهم شد
اومانا: از انتخاب پرسپولیس بسیار راضی ام/ ایران و کاستاریکا شباهتهای زیادی دارند / با حضور در پرسپولیس از تیم ملی حذف نخواهم شد

اومانا: از انتخاب پرسپولیس بسیار راضی ام/ ایران و کاستاریکا شباهتهای زیادی دارند / با حضور در پرسپولیس از تیم ملی حذف نخواهم شد

آی اسپورت - مدافع جدید پرسپولیس از جو این تیم بسیار راضی به نظر می رسد. مایکل اومانا در گفتگو با سایت nacion کاستاریکا درباره حضور در فوتبال ایران گفته: بسیار خوشحالم و تحت تاثیر استقبال گرم باشگاه پرسپولیس قرار گرفتم. من وارد باشگاه بزرگی شده ام.

اومانا ادامه می دهد: به ایران آمدم تا از نزدیک همه چیز را ارزیابی کنم. اینکه اینجا به درد من و خانواده ام می خورد یا نه. تصویری که از ایران در ذهن من بود کاملا متفاوت با چیزی است که از نزدیک آن را دیده ام. از حضور در پرسپولیس به هیچ عنوان پشیمان نیستم و می دانم که در این تیم پیشرفت خواهم کرد.

مدافع تیم ملی کاستاریکا درباره دلایل انتخاب پرسپولیس گفته: از وقتی وارد خاک ایران شدم برخورد بسیار حرفه ای و متاسبی با من شد. فهمیدم که فوتبال برای باشگاه پرسپولیس اهمیت بسیار زیادی دارد. بعد از آن هم گشتی در شهر زدم تا مردم را از نزدیک ببینم و برایم کاملا مشخص شد که ذهنیت ما در مورد زندگی در ایران کاملا غلط است. مطمئم که خانواده ام در ایران راحت خواهند بود ضمن آنکه ایران شباهتهای زیادی با کاستاریکا دارد که یکی از آن شباهت غذای دو کشور است.

اومانا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که اگر چه فارسی زبان اول ایران است اما خیلی از ایرانی ها و اطرافیان او می توانند انگلیسی صحبت کنند و خوشبختانه سرمربی پرسپولیس هم می تواند انگلیسی حرف بزند.

مدافع جدید پرسپولیسی ها فعلا شناختی از فوتبال کشورمان ندارد اما تصورش بر این است که سطح فوتبال در ایران بسیار بالاست و تیمهای حرفه ای در لیگ برتر حضور دارند که از بازیکنان بسیار خوبی استفاده می کنند.

اومانا گفته نگران این نیست که با حضور در پرسپولیس از چشم مربیان تیم ملی کاستاریکا دور بماند و آنها بازیهای او در لیگ ایران را زیر نظر خواهند. او منتظر است تا هر چه زودتر خانواده اش را در ایران ببیند.

سئوال آخری که از اومانا پرسیده شده در مورد احتمال کاپیتانی پرسپولیس به خاطر حضور در جام جهانی است. پاسخ او را بخوانید: بازیکنان دیگری هستند که سابقه بیشتری نسبت به من دارند. فعلا مهم ترین چیز برای من انجام بازیهای خوب در پرسپولیس است.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-19 15:08:26
نظر دهید

۴ نظر
ToRnAdO
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۳
عـــجب بدنی داره!!

ولی ب پای مگویان نمیرسه خخخخخخخخ
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۶
جمله ی اخر رو من که نفهمیدم هرکی فهمید به ما هم بگه!!
م ر قاسمی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
سلام خدمت دس اندرکاران سایت آی اسپرت!
میحاستم بپرسم که چراترین های هفتهی سوم رانزدین؟؟؟؟؟!!!!
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
امیر مافیا هم خیلی انگلیسیش خوبه ... خخخخخ
یعنى در حد سیکل خوب حرف میزنه.... خدا رو شکر باشگاه کیسه کشا نرفت آبروى کشورمون بره...
مصاحبه اومانیا بعد از ورود به کیسه: اینجا همه چى داغونه... هیچکس انگلیسی بلد نیست من با ایما و اشاره منظورمو بهشون میرسونم... اینجا میگن سرمربیش رئیس مافیاست اینو کاپیتان تیم ملى ایران هم گفته!!! فقط تاکتیک تیمش اینه که بکشن زیر توپ تا یکی شانسى سر بزنه توپ بره توگل... دیشب تو پربیننده ترین برنامه تلویزیونى یه نظر سنجى بود و تیم بزرگ پرسپولیس با اینکه هشتمه ولى به عنوان شانس اول قهرمانى رای آورد... از انتخاب کیسه پشیمونم، دوست دارم تو پرطرفدارترین تیم آسیا باشم حتى شده نیمکت نشین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر