فهرست
اعلام رای پرونده قلعه نویی در کمیته اخلاق؛ انتهای هفته آینده!
اعلام رای پرونده قلعه نویی در کمیته اخلاق؛ انتهای هفته آینده!

اعلام رای پرونده قلعه نویی در کمیته اخلاق؛ انتهای هفته آینده!

آی اسپورت- نتیجه پرونده امیر قلعه نویی در کمیته اخلاق هفته آینده مشخص خواهد شد. 
بعد از مصاحبه جنجالی جواد نکونام علیه سرمربی استقلال و در پی آن صحبت های ایمان موسوی و مهدی رحمتی در خصوص قلعه نویی، رییس کمیته اخلاق از این بازیکنان دعوت کرد تا ادعاهایشان را در اختیار این کمیته قرار دهند. با توجه به اینکه نکونام در ایران حاضر نبود، روز یکشنبه تنها رحمتی و موسوی با محمدزاده رییس کمیته اخلاق دیدار کردند و اظهارات خودشان را با وی در میان گذاشتند. حالا این بازیکنان باید به دنبال شاهد بگردند تا ادعاهای خود را اثبات کنند.
رییس کمیته اخلاق در این خصوص اعلام کرده تا انتهای هفته آینده نتیجه پرونده مشخص خواهد شد و طی آن یا قلعه نویی ، یا رحمتی و موسوی محکوم خواهند شد.
باید منتظر ماند و دید نتیجه ی این پرونده جنجالی چه خواهد شد؟! آیا این کمیته مانند اکثر رای های فوتبالی پرونده را با روش ماست مالیزاسیون به پایان می برد یا اینکه یکی از طرفین در این ماجرا محکوم و مجازات خواهد شد که همین می تواند حاشیه های زیادی را در فوتبال ما به وجود بیاورد و مسلما روزهای پر خبری خواهیم داشت.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-19 13:08:00
نظر دهید

۲ نظر
سید استقلالی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۵
درود برژنرال به اتش میکشیم اونکمیته ای رو که علیه قلعه نوعی رای بده
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۹
از روش ماست مالیزاسیون استفاده میشه، شک نکنید. نکونام از سرمایه های فوتبال این مملکته و کاپیتان تیم ملیه حالا اینکه یه زِری زده دلیل نمیشه که فوتبالشو خراب کنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر