فهرست
تایید از خوزستان؛ کلیپ آزادی ساختگی بود
تایید از خوزستان؛ کلیپ آزادی ساختگی بود

تایید از خوزستان؛ کلیپ آزادی ساختگی بود

آی اسپورت – عبدالکاظم طالقانی رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان معتقد است درگیری‌هایی که بین هواداران استقلال خوزستان و پرسپولیس در بازی روز گذشته رخ داد، طبیعی بود و سطح پائین بوده است. او ضمن تقبیح حوادث دیروز، تائید کرده که کلیپی که هفته گذشته از ورزشگاه آزادی منتشر شد ساختگی بوده است.

انتقام گیری درست نیست

متاسفانه در بازی ورزشگاه آزادی (دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر) مقداری درگیری بوده که البته نه به شدت کلیپی که پخش کرده بودند و آن کلیپ صحت ندارد. یک کلیپی را تهیه کرده‌ بودند که در آن هواداران پرسپولیس علیه تماشاچیان خوزستانی‌ شعار می‌دهند که آن صحت ندارد، این را یقین داریم که صحت ندارد ولی در بازی هفته دوم در ورزشگاه آزادی برخورد‌هایی وجود داشته اما آنقدر شدت نداشته که بخواهند انتقام‌گیری کنند. حتی اگر بحث انتقام‌گیری وجود داشته کمیته انضباطی باید به آن رسیدگی کند. اینکه هر بازی بخواهند انتقام بازی قبل را بگیرند، این اصلاً شایسته مردم ما و تماشاگرانی که فقط برای دیدن بازی به ورزشگاه می‌آیند نیست. چون قطعاً یک تعداد تماشاگر‌نما هستند که می‌خواهند نظم ورزشگاه را بر هم بزنند و اجازه ندهند که بقیه از بازی لذت ببرند.

سطح درگیری‌ها پایین بود

تمهیداتی که نیرو‌های بازدارنده در این بازی هم انجام دادند بسیار منطقی و خوب بود. مخصوصاً نیروی انتظامی که به خوبی برنامه‌‌ریزی کرده بود. تشکر می‌کنم از استاندار خوزستان و همه دستگاه‌‌های مراقبتی که با تلاش‌شان باعث شد در این بازی اتفاق خاصی رخ ندهد. درگیری‌هایی که در ورزشگاه رخ داد. در سطح خیلی پائین بود و نیرو‌های امنیتی به خوبی از درگیری‌های شدید‌تر جلوگیری کردند.

برخی سوء استفاده کردند

تعداد نیرو‌ها به اندازه کافی بوده و در درگیری‌ها مسلط بودند. زمانی که 2 نفر درگیر می‌شوند نیرو‌ها باید به نحوی کار کنند که امنیت برقرار شود که فکر می‌کنم به خوبی این کار انجام شد چون در درگیر‌ی‌ها احتمال صدمات زیاد است. اتفاقات بازی قبل آنقدر شدید نبود و درگیری‌های بازی دیروز هم طبیعی بوده است. سوءاستفاده برخی‌ها که اهل فوتبال نبودند و فقط می‌خواهند فضای جامعه را خراب کنند قطعاً در این اتفاقات و این تحریکات دست داشته‌اند که البته موفق نبودند. هرچند که اگر تماشاچیانی هم نمی‌توانند احساسات‌شان را کنترل کنند باید از ورود‌شان به ورزشگاه جلوگیری شود. باید این افراد شناسایی شوند و برخورد قانونی با آنها شود.

 

۱۱ ۶  
آی اسپورت
2018-08-10 13:34:00
نظر دهید

۶ نظر
وحید
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
پرسبول ها ! فحاشی و شعار نژادی کار همیشگیشونه
بازی با فولاد به کنار
بازی با سپیدرود و تراکتور فصل پیش چی ؟
تا با تیم پرناز و افاده پرسبول برخورد نشه همینه
MVB
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۴
پرسبول ؟! خخخخخخ
فرشاد4تای95
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۴
نرودمیخ اهنین درسنگ نمونش این وحیدبازی باسپیدرودپارسال که بخاطرعلی کریمی وجشن قهرمانی کسی کارباحریف نداشت هرچندبلاخره یجورایی حق دارن این هم6هم4تاییا3ساله هرکاری میکنن بازبه گردپامون نمیرسن عقده ای شدن
پدرام
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
به نظر من جالبه که به خطر افتادن امنیت در ورزشگاها مصادف شده با فشار به فدراسیون برای حضور زنان در ورزشگاه و جالب تر اینکه شعار های نژادی زمانی مطرح میشه که مردم از بیکاری و گرانی دارن خودکشی میکنن...واقعا عجیبه نه؟!!!
۹
2
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
کلیپ رو چندتا کیسه کش بیشعور درست کرده بودن که اتفاقا صداگذاری ناشیانه ای هم داشت و باعث و بانی اتفاقات دیروز شدن شاید خیال میکنن به همین راحتی تموم شد شکی نداشته باشید که این خباثت گریبان کیسه رو هم به بدترین شکل میگیره.
چاه کن همیشه ته چاهه
۷
حسین اهواز ی
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
تایید از خوزستان برای کاهش وجهه امنیتی قضیه است وگرنه خود بازیکنای پرسپولیس هم بیانیه دادن که اشکال از لیدر پرسپولیسه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر