فهرست
نقد صحبت‌های ابراهیمی؛ کدام قدمت و تاریخچه؟
نقد صحبت‌های ابراهیمی؛ کدام قدمت و تاریخچه؟

نقد صحبت‌های ابراهیمی؛ کدام قدمت و تاریخچه؟

آی اسپورت - به انتخاب امید ابراهیمی احترام می‌گذاریم اما نقدهایی هم به صحبتهای جديد او داريم. الاهلی چه تاریخچه‌ای دارد؟ ابراهیمی از کدام قدمت حرف می‌زند؟ الاهلی در تاریخچه 68 ساله خود یک بار هم قهرمان لیگ نشده و فقط چهار بار جام امیر قطر را به دست آورده. ای کاش امید ابراهیمی حرفی از قدمت نمی‌زد، قدمتی که او را از استقلال جدا کرده و به قطر کشانده. تصمیم ابراهیمی هر چه که باشد محترم است اما باور کنید خودش هم می‌داند حضورش در الاهلی به هر چیزی که مرتبط باشد، ارتباطی به قدمت و تاریخچه این باشگاه ندارد.

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-07-20 15:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مهدی
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۱
آخه نویسنده گلابی اون داره راجع به قدمت و تاریخچه باشگاه یعنی سن و سالش میگه بعد تو حرف از افتخارات میزنی؟! اگه الاهلی 68 سال قدمت داره استقلال و تاج در مجموع 73 سال قدمت دارن، بیسوادهایی مثل شما رو از کجا پیدا میکنن؟
فرهاد
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۰
وقتی می گویم نوسندگان این سایت بیسوادند اینم نمونه اش متن را هر کس بخواند متوجه می شود که این نویسنده گویا دیپلم هم ندارد که فرق قدمت و افتخارات را نمی داند ابراهیمی گفته قدمت ایشان فرق قدمت و افتخارات را نم یداند خدا وکیلی مسئول سایت لااقل مدارک تحصیلی نویسندگانت را چک کن
۲
حمید
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
68 سال واقعا قدمت کمی نیست و فکر می کنم حتی استقلال هم اینقدر قدمت نداشته باشه. اما نکته اینجاست که شما فرق قدمت با افتخارات رو متوجه نشدی.
فرهاد
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷
حالا چرا به تو زور امده نویسنده محترم . حتما دوست داشتی بگوید از اینکه به الاهلی امدم ناراحتم اخه قلب من ابی است و الاهلی خیلی کوچک است تا جنابعالی راضی باشید واقعا چقدر پر توقع هستید فقط باید بازیکنان جذب تیم شما شوند اگر جدا شدند همه بد میشوند هم بازیکن جدا شده هم تیمی که از شما بازیکن خریده چطوره پیشنهاد دهیم لیست تیم شما را 100 بازیکن قرار دهند و یک بودجه 200 میلیاردی هم به شما بدهند بقیه تیم ها هم با نوجوانان حاضر شوند تا کلی کیف کنید خوبه ؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر