فهرست
رکوردهای بر باد رفته؛ از کف پرسپولیس رفت
رکوردهای بر باد رفته؛ از کف پرسپولیس رفت

رکوردهای بر باد رفته؛ از کف پرسپولیس رفت

آی‌اسپورت- باخت مقابل ذوب‌آهن فقط یک ضرر سه امتیازی برای پرسپولس نبود و این تیم سه رکوردی که می‌توانست ثبت کند را هم از دست داد. باخت‌های پرسپولیس، جایگاه این تیم در صدر جدول را تغییر نمی‌دهد اما می‌تواند از رکوردهای این تیم کم کند. باخت پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن از آن دست باخت‌ها بود. سه امتیازی که از دست رفت و سه رکوردی که رویای رسیدن به آن به فصل‌های بعد گره خورد.

پرسپولیس هفته‌هاست که قهرمانی‌اش را مسجل کرده‌است اما در این هفته‌ها به دنبال این بود که مقتدرانه‌ترین قهرمانی لیگ برتر را بدست بیاورد. مقتدرانه‌ترین قهرمانی لیگ برتر در اختیار پرسپولیسی بود که فصل گذشته با ۶۶ امتیاز جام را بالای سر برد. آنها با وجود این که چندین هفته بود نتایج خیلی خوبی به دست نیاورده‌ بودند اما باز هم فرصت داشتند با ۶ امتیاز پایانی ۶۷ امتیازی شده و رکورد فصل گذشته خود را پشت سر بگذارند. باخت مقابل ذوب‌آهن اما آخرین امید آنها برای این رکورد را هم از بین برد و حالا شاگردان برانکو در بهترین حالت می‌توانند با ۶۴ امتیاز لیگ هفدهم را به پایان برسانند و خبری از رکوردشکنی نیست.

بهترین خط دفاع لیگ به پرسپولیس و استقلال خوزستان تعلق دارد. پرسپولیسی که فصل گذشته واستقلال خوزستانی که دو فصل گذشته با دریافت تنها ۱۴ گل قهرمان شدند. خط دفاع پرسپولیس تا دو هفته مانده به پایان فصل توانسته بود با یک گل کمتر آمار بسیار خوبی را به جای بگذارد اما دو گل دریافتی مقابل ذوب‌آهن این رکورد را هم موکول به آینده کرد.

آخرین رکوردی که برای پرسپولیسی‌ها در این بازی از دست رفت اختلاف امتیاز دو رقمی بود. تا به حال اتفاق نیفتاده که تیمی در لیگ برتر ایران با اختلاف دورقمی نسبت به تیم دوم قهرمان شود. پرسپولیس در برهه‌ای از لیگ موفق شد اختلاف امتیازش با تیم دوم که ذوب‌آهن بود را به ۱۶ امتیاز برساند اما حالا اختلاف به ۹ امتیاز رسیده است. اگرچه همچنان امکان برد پرسپولیس و باخت ذوب‌آهن در هفته پایانی وجود دارد اما بازی ذوب‌آهن با نفت تهران سقوط کرده این احتمال را بسیار کاهش می‌دهد و احتمالا باید این رکورد را هم از دست رفته دانست.

 

نود

۱۰۲ ۴  
آی اسپورت
2018-04-22 23:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
کوهیار
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۲۹
برانکو یک تنه داره تیمو زمین میزنه. از لجبازیش دیگه خسته شدیم واقعا وقت رفتنش رسیده.خالی شدن سکوها فقط تقصیر برانکوه کی حوصله داره بیاد ورزشگاه بعد ربیع خاار و ماهینی رو اعصابش رژه برن . با یه مربی ترسو و لجباز هیچوقت تو آسیا موفق نمیشیم.
۶
زرگر چشمکی
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۳۱
امیر خان شماره کارت رو فراموش نکنی
Yes . This is COMEBACK . branco And refree Cannot FOREVER But ugly ghodoosi Can
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۴۳
ذوب آهن رو ولش کن . به داشلی باید ببازن چون درسته که سپیدرود سقوط نکرد اما داشلی تو قلب لنگیا جا داره و باید بهش احترام ویژه گذاشت بلاخره سال اول مربیگریو قرارداد یک و نیم میلیاردیو مالک بدبخت سپیدرود
فرزاد مهریار
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۷
ای دوکطور محنث با صواط ! ای شاهزاده آبی پوش اصیل و شریف آسیا !
۱-branko درسته نه branco!
۲-referee درسته نه refree!
۳-کلا نگارشت غله!
تا دیداری دیگر بدرود!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر