فهرست
عقب‌نشینی منصوریان:نه رحمتی می‌رود، نه بختیار
عقب‌نشینی منصوریان:نه رحمتی می‌رود، نه بختیار

عقب‌نشینی منصوریان:نه رحمتی می‌رود، نه بختیار

آی اسپورت- بعد از یک هفته پرماجرا، امروز علیرضا منصوریان تصمیم گرفت بعد از خروج از جلسه هیئت مدیره، به سوالات خبرنگاران جواب بدهد. سرمربی استقلال در این گفتگو، اعلام کرد نه مهدی رحمتی از تیمش می رود و نه بختیار رحمانی.

 * به این دلیل در نشست هیئت مدیره حاضر شدم که گزارش عملکرد تیم را به اعضا و مدیرعامل باشگاه بدهم و آخرین بحث ‌ها و پیشنهادات را درباره نفرات به آنها مطرح کنم.

 * تا زمانی که بازیکنان جدید و ورودی نداشته باشیم لیست خروجی را هم اعلام نکرده و درواقع بازیکنی از ما جدا نشود. اگر بازیکنی اضافه شد حتما لیست خروج و نفرات مدنظر ما برای خروج از تیم اعلام می‌ شود.

 * به نقطه مشترکی در مورد آرش افشین رسیدیم همانطور که در ابتدای فصل با او قرارداد بسته بودیم. افشین در چند روز آینده به باشگاه می آید و رضایتنامه اش را می ‌گیرد. دست ما هم باز است چون تا هفته بیستم نقل و انتقالات ادامه دارد و نمی ‌خواهیم تیم را وارد حاشیه کنیم.

 * دست روی هر بازیکنی می ‌گذاریم یا قرارداد دارد و یا باشگاهش سخت به او رضایتنامه می ‌دهد.

 * اگر تا پایان ماه نتوانیم بازیکن خوبی جذب کنیم دو نفر دیگر کلا از تیم ما خارج می شوند. ضمن اینکه وریا غفوری و روزبه چشمی هم به جمع ما اضافه خواهند شد که درواقع آنها هم لیست ورودی ما محسوب می‌ شوند. محسن کریمی هم بعد از آ‌سیب‌دیدگی به جمع ما اضافه شد که باید از تیم پزشکی‌ مان تشکر کنم.

 * مهدی رحمتی و بختیار رحمانی با ما تمرین می‌ کنند و در جلسه امروز هم در مورد همین مسایل صحبت شد. هیئت مدیره با اعتقاد راسخ اعلام کرد که سرمربی، هر تصمیمی می ‌تواند در مورد بازیکنان ورودی و خروجی بگیرد.

 * هیچ شرطی برای رحمتی نگذاشته ‌ایم. او محکم به کارش ادامه می‌ دهد. ما هیچ شرطی با رحمتی نداشته ‌ایم. در حوزه فنی همه بازیکنان مثل هم هستند و هیچکس نسبت به دیگری برتری ندارد. رحمتی هم مثل سایر بازیکنان استقلال است و همه قابل احترام هستند.

 * اینکه قبل از حضور در جلسه هیئت مدیره با امیر قلعه ‌نویی مشورت کرده ام، دروغ محض است. به این مسئله پردازش نکنید. من قبل از اینکه اینجا بیایم در رستورانم مشغول غذا خوردن بودم.

 * هیچ سرمربی نمی ‌تواند قول بدهد اما می ‌توانم به هواداران قول بدهم که فضای مثبتی که در تیم ایجاد شده را ادامه می ‌دهیم و همچنین به بنزین سبزی که در بازی با سپاهان استفاده کردیم ادامه می‌ دهیم. جوانان خوبی در تیم داریم. ما به یک بلند شدن قوی نیاز داشتیم که امیدوارم این بلند شدن قوی را در بازی با سپاهان شروع کردیم و ادامه بدهیم.

 * تصمیم گرفتیم نامه ‌ای تنظیم و به سازمان لیگ ارسال کنیم. دو پلنی که سازمان لیگ در اختیار ما قرار داد یکی در تاریخ 24 و یکی در تاریخ 28 بود. قرار بود ما به شرطی روز 28 بهمن با پرسپولیس بازی کنیم که هر دو تیم در لیگ همزمان به مصاف رقبای شان در هفته قبل بروند ولی اگر قرار باشد ما در تاریخ 24 بازی کنیم و در تاریخ 19 بهمن به مصاف السد برویم قطعا از لحاظ روحی آسیب دیده و ممکن است آسیب فیزیکی و بدنی هم به بازیکنان‌ مان وارد شود. به نظر من ما باید در یک شرایطی کاملا برابر با پرسپولیس بازی کنیم و می‌ توانیم خودمان را آماده این مسابقه در فاصله‌ ای که به وجود می ‌آید کرده و با شرایط مناسب به مصاف رقیب دیرینه برویم.

 * درباره گله خبرنگاران به عدم مصاحبه کادر فنی و بازیکنان با دوربین ‌ها در پایان بازیها، نمی ‌دانم چرا این اتفاق می ‌افتد اما باید در این زمینه با افتخاری صحبت کنم. فکر می ‌کنم اسپانسر باشگاه ما را خریده است. حتی بارسلونا و رئال مادرید هم اینگونه نیستند و باید شرایطی فراهم شود که دوربین ‌ها هم بتوانند مصاحبه کنند.

۸ ۴  
آی اسپورت
2017-01-02 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ادیب
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
بابا این شو رحمتی رو راه انداخت که از فشار نتایج خلاص شه و ذهنا رو جای دیگه ببره وگرنه بزرگتر از ایشونم کاره ای نبوده و نیست که بازیکن کنار بذاره و مبارزه کنه با فساد
۳
فرحان عربخانه بیرجند
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۲۶
گاهی وقت ها باید دز جلب توجه رو بالا برد تا حقیقت برای مدتی پنهان بماند.
۴
ایدین
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۵۲
چچچچچچچچچچچلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل :)))))))))))))))))))))))))))))))
ایدین
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۵۴
چه چل دی دا ...... داز .... بتر سیشمیسان استقلالین ایچینه ها اوز ارامیزدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر