فهرست
پرسپولیس علیه سعودی‌ها؛ بدون باخت
پرسپولیس علیه سعودی‌ها؛ بدون باخت

پرسپولیس علیه سعودی‌ها؛ بدون باخت

آی اسپورت – پرسپولیس امروز در نیمه  نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مقابل الهلال عربستان قرار می‌گیرد. این پنجمین تقابل پرسپولیس با نمایندگان عربستان در این فصل لیگ قهرمانان آسیاست. تیم برانکو در 4 دیدار قبلی‌اش در مقابل نمایندگان عربستان یک برد و 3 تساوی به دست آورده و باختی را تجربه نکرده است.

پرسپولیس در مرحله مقدماتی دو بار با همین تیم الهلال بازی کرد که دو نتیجه این دو بازی یک تساوی یک بر یک و یک تساوی بدون گل بود. البته در هر دو بازی و به ویژه در بازی برگشت پرسپولیس برتری قابل توجهی داشت. در مرحله یک چهارم نهایی پرسپولیس با الاهلی دیگر تیم سعودی روبرو شد. بازی رفت با تساوی دو بر دو تمام شد و در بازی برگشت هم پرسپولیس 3 بر یک به پیروزی رسید.

امروز پنجمین مصاف پرسپولیس با نمایندگان سعودی‌ها در این فصل لیگ قهرمانان آسیاست و روز 25 مهر شاهد ششمین مصاف خواهیم بود. این می‌تواند یک رکورد باشد. 6 بازی با نمایندگان یک کشور در یک فصل لیگ قهرمانان آسیا!

۲ ۷  
آی اسپورت
2017-09-26 13:11:00
نظر دهید

۷ نظر
تاج قهرمان
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
بابا جمع کنید خپل گیر اوردید پنج بازی بود کلا که یکیش رو برد جوری تیتر میزنید طرف فکر میکنه همه رو برده بازیهای مقدماتی هم الهلال نیاز به برد داشت قطعا میبرد با الاهلی هم شانس اورد
در فیفا آشنایانی دارم
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
خپل گیر نیاوردند بلکه چاقال هایی مثل شما رو گیر آوردند که گویا پدرت در الهلال و جزو سعودی هاست. خاک بر سر شش تایی هایی که آبروی ایران را با 6 تایی شدنشان بردند و حالا دنبال شریک جرم می گردند.
کسی که همون مراحل اول 6 تایی و حذف شده غلط زیادی می کنه در مورد سرورش نظر بده
۲
بنده خدا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
فقط تو خوبی...
شما یه آزمایش دی ان ای بده
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
شدید مشکوک می زنی :)))
.... ام جیگرم
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
ای برادران عزیز سعودی ! ای شیران آبی پوش و دو ستاره الهلال ریاض! امروز به تیم پلشت.... رحم نکنید . از روی جنازه شون با تانک رد شوید که دعای ۴۰ میلیون تاجی باشماست....
بنده خدا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
آخی!! معلومه خیلی سوختی وقتی پرسپولیس صعود کرد نیمه نهاییاین جمله ت عمق سوزشت رو نشون میده :)
۱
برادر نه پدر :))
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
حق دارید از تیم اجدادی خودتان دفاع کنید :)))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر