فهرست
مورینیو: بارسلونا استفاده از فابرگاس را بلد نبود
مورینیو: بارسلونا استفاده از فابرگاس را بلد نبود

مورینیو: بارسلونا استفاده از فابرگاس را بلد نبود

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی مدعی شد که بارسلونا، راه درست استفاده از فابرگاس را بلد نبود.

فابرگاس تابستان امسال از بارسلونا به چلسی پیوست و شب گذشته در اولین بازی رسمی خود برای چلسی، دو پاس گل به هم تیمی‌هایش داد. عملکرد او مورد تمجید کارشناسان قرار گرفت و ژوزه مورینیو نیز به تمجید از خرید جدید تیمش پرداخت.

آقای خاص در جمع خبرنگاران گفت: \" خوب بازی کردیم و به نظر من، سسک فابرگاس بهترین بازیکن زمی بود زیرا او و نمانیا ماتیچ کنترل بازی را در اختیار داشتند و  آن را به حریف تحمیل می‌کردند. آن‌ها نبض بازی را در اختیار داشتند. هر دو مغز متفکر تیم بودند و من از این بابت خوشحال ام، زیرا فصل گذشته ما نمی‌توانستیم مثل امشب بازی را در کنترل خود داشته باشیم.»


مورینیو راجع به احساسش در لحظه خرید فابرگاس گفت: \" وقتی بازیکنانی انتخاب اول شما هستند، اشتباه کردن کار بسیار سختی خواهد بود. فابرگاس انتخاب اول ما برای آن پست بود. من خوبی می‌دانم که او چه‌ سبک بازیکنی است، زیرا ما برای مدتی طولانی با هم در یک لیگ بوده‌ایم.
او هم مثل من به اسپانیا رفت، در نتیجه در ۱۰ سال گذشته ما شش یا هفت فصل در یک لیگ بوده‌ایم.

من کاملا می‌دانم که او چه چیزی به تیم اضافه می‌کند. در بارسا او یک شماره‌ی ۹ کاذب، یک شماره‌ی ۱۰ و یک بال کناری بود. اما من و او هر دو می‌دانیم که کدام پست برای او بهترین است و در نتیجه او درست همان کاری را انجام می‌دهد که ما نیاز داریم. او در میانه‌ی میدان بسیار سریع فکر می‌کند و به بازی سایر بازیکنان جهت‌دهی می‌کند. من واقعا از حضورش خوشحالم.\"

 

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-19 14:29:27
نظر دهید

۷ نظر
ابول چلسی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۹
یه سطل پشکل خرخالی کردروی سربارسایی ها :))) ایول خوزه
milasi
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
از بارسا با این مربیهای ک میاره نباید بیشتر از این انتظار داشت
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۰
امیدوارم تو مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان ، چلسی و بارسا به هم بخورن و مورینیو و فابرگاس به بارسلونا نشون بدن فوتبال یعنی چی.
معدتی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۴
بارسا این سسک رو درست کرد اون وقت بلد نبود چطور استفاده کنه؟ حالا بذار لیگ امسال تموم بشه اون وقت میبینی سسک بدرد میخورخ یا نه. فقط زبون داره مورینیو. مرتیکه تو روش استفاده از کاسیاس و خیلی های دیگه رو بلد نبودی
شهین
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۱
مورینیو حرف زیاد میزنه چون از بارسا تو دهنی خورده مثل فصل قبا که اول اتوئو که خودش به چلسی اورد تعریف و تمجید میکرد بعد دیدید آخر فصل چطوری بیرونش کرد باید دید آخر فصل هم همین نظرو داره
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۸
مرسى ادب ابول چلسى !! دقیقا به سر مربیه تیمتون رفتید
morteza Man UTD
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۴
راس میگه دیگه. حیف همچین بازیکنی که تو بارسا تباه شد. ای کاش دو سال پیش میومد یونایتد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر