فهرست
اعتراض به سبک عمران زاده/ افشارزاده جواب تلفن حنیف را نمی دهد
اعتراض به سبک عمران زاده/ افشارزاده جواب تلفن حنیف را نمی دهد

اعتراض به سبک عمران زاده/ افشارزاده جواب تلفن حنیف را نمی دهد

آی اسپورت - مدافع تیم فوتبال استقلال تهران، در یکی از آخرین دیدارهای تدارکاتی این تیم در ترکیه با آسیب دیدگی نسبتا شدیدی مواجه شد تا 6 هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر را از دست بدهد. در شرایطی که غیبت حنیف عمران زاده این هفته ها در کنار غیبت صادقی به شدت در استقلال محسوس به نظر می رسد، این بازیکن از رفتار مدیریت باشگاه با خود راضی نیست. به گفته حنیف به جز «قلعه نویی و کادر فنی و دکتر نوروزی» کسی در باشگاه جویای احوالش نشده و اگر می دانسته اوضاع اینگونه خواهد شد، ابتدای فصل تصمیم دیگری می گرفته است!

 

عمران زاده در این ارتباط به فارس می گوید: « من در تیم استقلال بودم که مصدوم شدم و در بازی که در ترکیه برگزار شد آسیب دیدم اما در این بین به جز قلعه‌نویی و کادر فنی استقلال هیچکس حال من را نمی‌پرسد.اصلا انگار نه انگار که با من قرارداد بسته شده و توافقاتی کرده‌ایم.باز هم گلی به جمال قلعه‌نویی که زنگ می‌زند و حالم را می‌پرسد.متاسفانه بقیه حالم را نمی‌پرسند و جوابم را نمی‌دهند. اول فصل توافقاتی کردم و نمی‌دانستم قرار است مصدوم شوم! شاید اگر می‌دانستم قرار است اینگونه با من برخورد شود فکر دیگری می‌کردم.شاید اگر مصدوم نمی‌شدم و بازی می‌کردم الان آقایان جواب تلفن من را می‌دادند و در مقابل این همه تماس من بی خیال نبودند».

 

تردیدی وجود ندارد که منظور حنیف از این مصاحبه، شخص افشارزاده است. ظاهرا این بازیکن این روزها برای بررسی قول های مالی باشگاه قصد تماس برقرار کردن با افشارزاده را داشته اما هیچ جوابی از مدیرعامل باشگاه نگرفته است. حنیف به گفته خودش دو هفته دیگر به میادین بازخواهد گشت. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-19 14:54:39
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۶
حنیف عمران زاده به همراه سید مهدی رحمتی رفتند واسه اون بچه ای که تو ماه عسل گفته بود محله شون بده و پر خلافکاره و ... خونه خریدن یه جای دیگه، اخه یکی نیست به این حنیف بگه ای بی شعور! چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه پولاتو نگه دار تا واسه باشگاه و مدیرعامل حاشیه درست نکنی!! واسه قرارداد بستن به کمتر از میلیارد راضی نمیشن و کلی سر هوادارا و ... مسخره بازی در میارن واسه تمدید کردن بعداً حاتم طایی میشن!!
سید استقلالی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۹
بهتوچه خرمگس حنیف عالیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر