فهرست
گزارش روز:رکورد خیره کننده کاسیاس در مقابل اتلتیکو
گزارش روز:رکورد خیره کننده کاسیاس در مقابل اتلتیکو

گزارش روز:رکورد خیره کننده کاسیاس در مقابل اتلتیکو

آی اسپورت - ایکر کاسیاس به نوعی برای هواداران و بازیکنان اتلتیکو یک کابوس محسوب می شود. ایکر مقدس در طول 15 سال اخیر، هیچگاه در مقابل اتلتیکو بازنده نبوده و در 27 مسابقه ای که مقابل اتلتیکو درون دروازه رئال قرارداشته؛ 21 پیروزی و 6 مساوی کسب کرده است.

در این مدت او روبروی مهاجمین بزرگی همچون فرناندو تورس ، آگرو ، فورلان و فالکائو ایستاده است. از هر کدام از این بازیکنان گل هم دریافت کرده با این وجود هیچگاه تیم او در مقابل اتلتی بازنده بازی نبوده است.

فصل گذشته لوپس در لالیگا دروازه بان اصلی رئال در دربی ال مادریلنیو بود که حاصل آن، یک شکست و یک تساوی برای رئال بود.

دو فصل پیش در فینال کوپا دل ری مقابل اتلتیکو نیز لوپس دروازه بان فیکس رئال بود که به شکست کهکشانی ها در برنابئو منجر شد.

اما کاسیاس فصل گذشته، در سه مسابقه مقابل اتلتیکو قرار گرفت. دو بار در کوپا دل ری که در هر دو مسابقه رئال بدون دریافت حتی یک گل پیروز میدان شد (در مجموع 5-0) و یک بار هم در فینال لیگ قهرمانان که بازهم رئال برنده دیدار بود.

کاسیاس با اشتباه خود باعث شد تا گودین اتلتی را پیش بیندازد. اما گل دقیقه پایانی راموس و در ادامه سه گل دیگر در وقت اضافه، رئال را برای دهمین بار قهرمان اروپا کرد.

حال امشب کاسیاس برای بار بیشت و هشتم مقابل اتلتیکو به میدان خواهد رفت. این بار در سوپرجام اسپانیا در برنابئو. آیا تاریخ باز هم به نفع رئال تکرار خواهد شد ؟

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-19 16:28:05
نظر دهید
۱ نظر
ToRnAdO
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
وقتی سن ایکــــــــر تو گله خیاله ما مادریدیستا ها راحته.

Hala Madrid
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر