فهرست
پدیده1 - تراکتورسازی صفر: پدیده واقعا پدیده است!/ جشن در حوالی حرم
پدیده1 - تراکتورسازی صفر: پدیده واقعا پدیده است!/ جشن در حوالی حرم

پدیده1 - تراکتورسازی صفر: پدیده واقعا پدیده است!/ جشن در حوالی حرم

آی اسپورت - 

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران

ورزشگاه ثامن الائمه مشهد 

داورها: پیام حیدری – مهدی الوندی – هادی طوسی – امید سعیدفر – ناظر: محمدعلی فروغیترکیب پدیده: 

علیرضا حیدری، ایگور پراهیچ، میلان یوانویچ، ژوران کنجوی، رضا ناصحی، اکبر صادقی، عباس محمد رضایی(روح الله باقری 75) ، محمد نژاد مهدی، میلادی غریبی، رضا عنایتی و یونس شاکری. 

سرمربی: علیرضا مرزبان ترکیب تراکتور: 

حامد لک، احمد آل نعمه، خالد شفیعی، حبیب گردانی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان، فرشاد احمدزاده( سعید آقایی 76)، احمد کامدار(علا عبدالزهرا)، ادینیو و محمد ابراهیمی. 


سرمربی: رسول خطیبی

کارت زرد: محمد ابرهیمی دقیقه 26  حامد لک/ نریمان جهان/ کیانی و سعید آقایی (تراکتور) 

یوانوویچ ( پدیده)

کارت قرمز: 

دقایق کلیدی: 

دقیقه 7- بازی در دقایق ابتدایی بیش از هر چیز دیگر خطا دارد و شدیدا فیزیکی دنبال می شود. 

دقیقه 13- نفوذ خوب نریمان جهان به درون محوطه جریمه پدیده از کناره ها، می توانست به یک موقعیت ایده آل برای تیم مهمان تبدیل شود که مدافعان پدیده توپ را دور کردند.  

دقیقه15- ضربه نه چندان محکم ادینیو روی حرکت خوب کامدار و ابراهیمی، توسط مدافعان پدیده بلوکه شد و در نهایت با خالت ابراهیمی و مدافع راست پدیده به کرنر رفت. 

دقیقه 17- ضربه سر خطرناک احمد آل نعمه، به گل برای تراکتور منجر نشد اما زنگ خطر را برای مدافعان تیم مشهدی به صدا دراورد. آنها روی ضربه کرنر خوب یارگیری نکرده بودند. 

دقیقه 18- اولین موقعیت گلزنی نسبتا خوب پدیده، با کار تیمی زیبای میلاد غریبی و عناینی حاصل شد. ضربه نهایی را رضا ناصحی به بالای دروازه فرستاد. 

دقیقه 24- میلاد غریبی اصرار عجیبی به شوت زدن به سمت دروازه حریف از راه دور دارد. او این بار بعد از یک دریبل خوب، با یک شوت توپ را به مدافعان تراکتور کوبید. بلافاصله ناصحی صاحب توپ شد و توپ را روی دروازه ارسال کرد که ضربه آکروباتیک عنایتی به جایی نرسید. 

دقیقه 25- عنایتی درون محوطه جریمه حریف سرنگون شد اما این صحنه به اعتقاد داور پنالتی نبود. بازیکنان و کادر فنی پدیده به شدت به این تصمیم معترض اند. 

دقیقه 30- بعد از یک مهار تماشایی، فرشاد احمدزاده ضربه بسیار محکمی را روانه دروازه حیدری کرد که توپ با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 44- شوت غافلگیرکننده مهدی کیانی با واکنش خوب حیدری راهی کرنر شد. 

پایان نیمه اول- در اواسط نیمه، بازی برای دقایقی به سمت جذابیت رفت اما باز هم کند شد تا در 15 دقیقه پایانی اتفاق چندان مهمی در جریان بازی رخ ندهد. پدیده در زمین خودی تسلط بیشتری روی توپ و میدان از خود نشان داد. 

دقیقه 49- نریمان جهان باز هم با یک حرکت خوب تا محوطه جریمه حریف پیش رفت اما ضربه او به سادگی توسط حیدری مهار شد.

دقیقه 55- تنها چند دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل پدیده، بازیکن این تیم در محوطه جریمه تراکتور توسط لک سرنگون شد. بازیکنان و کادر فنی این تیم برای دومین بار به شدت معتقد به پنالتی بودند. 

دقیقه 64- بهترین واکنش لک در این مسابقه، روی شوت عالی اکبر صادقی حاصل شد. او این شوت به ظاهر مهار نشدنی را به زیبایی به کرنر فرستاد. 

دقیقه 70- دفاع پدیده به بهترین شکل در مقابل بازیکن هجومی سریع تراکتور ایستادگی می کنند. بازیکنان این تیم دو بار خودشان را در مسیر شوت های سنگین تراکتورهای قرار دادند و مانع از رسیدن آن به دروازه شدند. تیم میزبان کمی عقب کشده است و این می تواند برای آن ها نگران کننده باشد. 

77- روح الله باقری. بازیکن تازه وارد پدیده، با حرکات فردی دیدنی اش، توپ را به محوطه جریمه نزدیک کرد اما در گام آخر آل نعمه توپ او را زد و جلوی شکل گیری یک موقعیت جدی و جالب را گرفت. 

دقیقه 79- پدیده در این لحظات به خوبی به حفظ توپ روی آورده و تراکتور بخت چندانی برای موقعیت سازی به دست نمی اورد. 

دقیقه 81- خروج خوب حیدری فرصت خلق یک تک به تک را از ادینیو می گیرد. او که به جای روشنگر مصدوم برای پدیده بازی کرده، فرصت فیکس شدن و حتی نیمکت نشین کردن روشنگر را نیز خواهد داشت. چرا که در این یک بازی و نیم عملکرد خوبی را از خود ارائه کرده است. 

دقیقه 87- حالا بازی به طور کامل در اختیار تبریزی ها قرار گرفته است. آن ها از چپ و راست توپ را روی دروازه ارسال می کنند. 

دقیقه 91- اگر نریمان جهان به جای زدن سایه توپ، روی توپ اثر گذاشته بود، حالا بازی می توانست به تساوی کشیده شود. او فرصت ایده آلی را با یک سهل انگاری از دست داد. 

پایان بازی: با کسب اولین پیروزی خانگی، پدیده 8 امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. تراکتور نیز با تجربه اولین شکست در لیگ سیزدهم، فعلا با 7 امتیاز در رده سوم جدول باقی ماندو. 

شرح گل:

دقیقه 53- سانتر عالی و غفلت مدافعان تراکتور، فرصت را مهیا کرد تا میلان یوانوویچ با یک ضربه سر فوق العاده لک را مغلوب کند و توپ را به تور دروازه بچسباند. این گل می تواند پدیده را در مسیر کسب اولین پیروزی تاریخ خود در لیگ برتر قرار دهد. 

حواشی: 

فرشاد احمدزاده و محمد ابراهیمی بار دیگر به ترکیب ثابت تراکتور بازگشته اند. 

میزان استقبال از این مسابقه بهتر از دیدارهای گذشته پدیده است. با این وجود انتظار می رفت مشهدی ها در بازگشت به لیگ پس از چند سال، ورزشگاه را برای تیم شان پر کنند. 

اسکوربورد ورزشگاه ثامن از همان دقایق ابتدایی خاموش است. 

بازیکنان تراکتور بسیار عصبانی نشان می دهند. حتی فرشاد احمدزاده کم سروصدا نیز از کوره در رفته و با سر به صورت مدافع خارجی پدیده ضربه می زند. این صحنه حتی می توانست با کارت قرمز روبرو شود. 

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-19 19:37:52
نظر دهید

۷ نظر
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۰
نظمی تیم رو نابود کردی این خیانت تو از یادها نخواهد رفت
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۵
ایول پدیده
سید استقلالی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۲
ماطرفداران اذری استقلال با تراکتور همدردی میکنیم
سینا
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۶
ماشاالله پدیده. پرچم مشهد بالا است!
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۹
دروغکی جونده استقلالی خاکتوسر
سید استقلالی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۳
باور میکنید بکونید نمیکنید هم نکید مطلب من از طرف چند نفر هست ما بهشما دست دوستی میدیم
ال مورو
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۳
امیدورام پدیده موفق باشه, البته چندتا بازیکن مسن داره که نمی دونم تا اخر لیگ دووم میارن یا نه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر