فهرست
جلالی: یک ماه بازی نکردن ویران کننده است
جلالی: یک ماه بازی نکردن ویران کننده است

جلالی: یک ماه بازی نکردن ویران کننده است

آی اسپورت – مجید جلالی با پیکان در جم شکست سنگینی را پذیرفت و در نشست خبری خود دور بودن از شرایط مسابقه را در به دست آمدن این نتیجه موثر دانست. صحبت‌‌های او را بخوانید:

  • این چیزی که روی تابلو نوشته است با واقعیت‌های بازی همخوانی نداشت. یکی از تلخ‌ترین روزهایی بود که در فوتبال داشتم، چون احساس می‌کنم خودم بیشتر از همه دراین باخت دخیل هستم. واقعیت از این بابت که اینگونه بازی کردیم خیلی ناراحتم. به هر حال بازیکنانم با تمام توان بازی کردند، اما اشتباهات تاثیرگذاری داشتند. ما مستحق چنین نتیجه‌ای نبودیم.
  • وقتی خودم می‌گویم تلخ‌ترین روز فوتبالی‌ام بود که خودم بیشترین تاثیر را در این شکست داشتم دیگر نیازی به توضیح بیشتر نیست. با مدلی که پارس بازی می‌کند ما مشکل داریم. آنها از توپ‌های بلند استفاده می‌کردند و با وجود اینکه ما خیلی تمرین کرده بودیم، اما نشان دادیم روی این توپ‌ها هنوز ضعف داریم.
  • نمی‌خواهم به موارد دیگر بپردازم، اما ‌آنهایی که با فوتبال هستند می‌دانند وقتی در بهترین شرایط هستید و یک ماه برای شما بازی نمی‌گذارند می‌تواند ویران کننده باشد. نمی‌خواهم این موارد را باز کنم، اما این موضوعات تیم را آزار می‌دهد. شرایط تیم ما خوب بود، اما یک ماه بازی نداشتیم و تیم نزول کرد و نتوانستیم کیفیت خوب خود را حفظ کنیم. پس از آن در سه بازی فقط یک امتیاز گرفتیم.
  • داوری خیلی عالی بود و دست‌شان درد نکند. بازی را خودمان برای خودمان سخت کردیم. توپی که در نیمه اول از دست دادیم و تسلط خود را از دست دادیم. گل را که خوردیم بهم ریختیم و در ادامه هم دو پنالتی خوردیم، اما بازهم باید بگویم که بازیکنانم اشتباهات تاثیرگذاری داشتند. میزبانی هم خیلی خوبی بود و مشکلی نداشت. سال گذشته هم تماشاگران مشکلی نداشتند.
۱ ۲  
آی اسپورت
2018-11-09 19:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۴۵
مجید جلالی بازیش با پرسپولیس لغو شد ولی نه غر زد و نه گفت به خاطر پرسپولیس ما قربانی شدیم اولین کسی هم بود که تبریک گفت.امیدوارم در ادامه موفق باشی
۲
مجید
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۵۱
خودشو ناراحت نکن ..دو میلیارد سال بعدت هم برقراره...جناب حراف خان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر