فهرست
کی‌روش: از پرسپولیس کسی را دعوت نمی‌کنم
کی‌روش: از پرسپولیس کسی را دعوت نمی‌کنم

کی‌روش: از پرسپولیس کسی را دعوت نمی‌کنم

آی اسپورت- گویا کار پرسپولیسی‌های تیم ملی را فعلا باید پایان یافته تلقی کرد. امروز کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی پس از جلسه با مسئولان فدراسیون فوتبال به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مهم‌ترین نکته حرف‌های کی‌روش این بود: ملی‌پوشان پرسپولیس دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شوند! ظاهرا ماجرای کیلوهای اضافه‌ای که برانکو درباره ملی‌پوشان پرسپولیس مطرح کرد حسابی کی‌روش را عصبانی کرده و او به همین بهانه قصد ندارد بازیکنان پرسپولیس را به تیم ملی دعوت کند. گزیده صحبت‌های سرمربی تیم ملی را بخوانید.

جلسه خوب بود

-در طی چند روز چند جلسه برگزار کردیم. من در جایگاهی نیستم که در محتویات جلسه صحبت کنم و فقط می‌گویم جلسه خوب بود. موقعیت خودمان را از زمان اردوی امارات تا به الان آنالیز کردیم. قبلا گفته بودم برنامه ما برای آماده سازی به جام جهانی خیلی محدود است. من باید بگویم این قوانین برای تیم ملی اجرا شود و برای باشگاه‌ها هم باید اجرا شود. به خصوص درباره لیگ قهرمانان آسیا نباید قطع شود و لیگ باید ادامه پیدا کند.

لیگ برتر را تعطیل نکنید

-شما نظر من را می‌دانید و قطعا اطلاع دارید که در 6 سال اخیر که چگونه کار کرده‌ام و عملکرد من مشخص است. من مطمئن هستم که برنامه‌ای که ما داریم بهترین برنامه برای آماده‌سازی تیم ملی و بهترین نتیجه نخواهد بود. در ایران افراد و کارشناسانی وجود دارند که در جایی یک برنامه دیگر را و در ایران یک برنامه دیگر را قبول دارند اما ما در پایان تلاش می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. من به لیگ و فدراسیون توصیه می‌کنم در برنامه‌های آینده‌شان حتما رعایت کنند و به خاطر چهار تا باشگاه لیگ را تعطیل نکنند. 12 تیم دیگر وجود دارد. ما مثل بعضی کشورها مانند کرواسی نیستیم که در چین اردو بزنیم و به بازیکنان جدیدمان فرصت بازی تدارکاتی بدهیم. با این برنامه بازیکنان جوان فرصت خودنمایی ندارند.

پرسپولیسی‌ها چاق هستند، دعوت نمی‌‎شوند

-اگر ما بخواهیم برنامه‌مان را به صورت مختصر دنبال کنیم برخی از بازیکنان بازی ملی نخواهند داشت. ما باید در طول برنامه‌هایمان شرایطی را به وجود بیاوریم که بتوانیم بازیکنان جوان را به تیم اضافه کنیم. چیزی که در مورد پرسپولیس پرسیدید سوالی متفاوت است؛ پرسپولیس باشگاه بزرگی است و احترام زیادی برای این تیم قائلم. رنگ لباس پرسپولیس به رنگ منچستریونایتد است و من این تیم را دوست دارم! بازیکنان پرسپولیس را به این دلیل نمی‌توانیم دعوت کنیم چرا که آن‌ها ۳ کیلو بالاتر از حد استاندارد دارند. ما می‌خواهیم با قطر بازی کنیم و نمی‌توانیم در شرایطی بازیکنان را به میدان بفرستیم که ۳ کیلو بیشتر از حد استاندارد دارند. من از سرمربی تیم پرسپولیس آقای برانکو شنیدم که بازیکنان این تیم غذا زیاد می‌خورند و نمی‌توانم با این شرایط آنها را به تیم ملی دعوت کنم. این نظر من نیست. من برای آنها احترام قائل هستم اما مربی آنها آقای برانکو به من درس داد که آنها بازیکنان حرفه‌ای نیستند و چاق می شوند. آنها وزن زیادی دارند و من نمی توانم آنها را دعوت کنم.

جلسه با برانکو؟ نه!

من اعتقاد دارم با مربیانی که رودررو صحبت می‌کنم ارتباط خوبی دارم مثل فرگوسن ، اسکولاری، دونگا با آنها صحبت می‌کنم اما با مربیانی که در کنفرانس‌های خبری شروع به سرزنش می‌کنند و با سرزنش می خواهند کار خود را پیش ببرند هیچ تعاملی ندارم. اگر درباره آنها صحبت می‌کنید من رودررو با آنها صحبت می‌کنم. من با کسانی که ابتدا در رسانه صحبت می‌کنند بعد ما من صحبتی ندارم و فقط با مربیانی که در سطح فرگوسن یا مورینیو باشند صحبت می‌کنم.

 

 

 

۱۵ ۷۶  
آی اسپورت
2017-02-04 16:35:00
نظر دهید

۷۶ نظر
علیرضا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
بعد از عدم موفقیت در لاپوشانی محرومیت دو تیم نورچشمی، در آستانه بازی با تراکتور و استقلال دست های پشت پرده از آستین کیروش بیرون زد! این حرف ها دیگه بی ارزش شده. هیچ کس به مصاحبه هات جواب نمیده و محل سگ هم بهت نمیزارن. چقدر از موفقیت برانکو میسوزی
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
هیچوقت هوادار واقعی فوتبال حالا چه آبی چه قرمز و چه ... به سرمربی تیم ملی بوتبالش توهین نمی کند.اما
وقتی ما محل ... به کسی نمی گذاریم نتیجه اش این می شود که دنیا هم محل ...بما نمی گذارد.
شما حتما از آنهایی هستی که برانکو برود استقلال تو هم آبز می شوی ؛ و پرسپولیس برایت کشک است.
آیا دیدید تا حالا یک بزرگتری مثل پروین یا دایی یا مهدوی کیا با هاشمیان یا آنهایی که شما می شناسید به کلی حق را به برانکو داده باشند ؛ هرگز
همه ی بزرگان غیر ا ز مایلی کهن !! خیلی محتاط و پنجاه پنجاه گفتند. آنهم نه از شرمندگی کی روش بلکه از شرمندگی هوادارانی چون شما که چشمشان را می بندند و دهنشان را باز میکنند.
rezaaa
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۹
الان جان بر کفان کیروش میان از حرفه ای بودن ایشون زر میزنن:)
بفرمایین جدیدترین تصمیم حرفه ای آقاتون!
خیلی شیک سوار شده به فوتبالمون هرکار میخواد میکنه هرچی میخواد میگه.مام که نوکر دست به سینه!حتی پول خشک شوییش رو هم از قلم ننداختیم!
آقای تاجم نقش برگ چغندر رو به زیبایی دارن ایفا میکنن.

حالا بفرمایین تیم ملی حرفه ای!
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
من نمیدونم تو سیب زمینی پشندی چرا اسم خودت را گذاشتی پرسپولیسی واقعی!؟ توی یه ساده لوح احمق هستی یا نفوذی رقبا
پرسپولیسی واقعی یا منافق
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۰
مرده شور تو رو و کیروش و هرچی منافی را ببره!
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۴
بی ادبی در مرام پرسپولیسی ها نیست.
دوستان جز بی ادبی چیز دیگری اگر در چنته دارند رو کننن
سایتهای گوناگون را بررسی کنید پر است از انواع بی ادبی هایی که بنام هوادار پرسپولیس گذاشته می شود.
خدا را شکر منافقم و لی مثل شما بی ادب نیستم.
هر کسی مثل شما نباشد یعنی پرسپولیسی نیست و منافق است.
پرسپولیس خیلی خیلی از ادعای شماها بزرگتراست .
۴
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
پرسپولیسی واقعی! حداقل به یه اسم دیگه نطر بده. شما که واقعی هستی یعنی یکی مثل کیروش وقتی بهت توهین کنه میگی توهین کن ولی من توهین نمی کنم چون بی ادب نیستم!!!؟ یکی یه سیلی بهت بزنه میگی من نمیزنم چون بی ادب نیستم!!؟؟؟ حالا نه یکبار چندبار تکرار کنه تو باز هم میگی من بی ادب نیستم!!؟ معنای ادب هم فهمیدیم. کیروش مدام داره توهین میکنه. کیروش اعلان جنگ کرده پس باید باهاش جنگید. ذلت در مرام پرسپولیسی ها نیست. تن به هر تحقیر و توهینی دادن در مرام پرسپولیسی ها نیست. تو اگه واقعاً پرسپولیسی هستی چرا با توهینهای کیروش ناراحت نمیشی ولی با توهین ما ناراحت میشی!!؟
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
امید جان گوش کن.
توهین این است که برانکو بازیکنان ملی پوش خود را بی مسئولیت خواند و غیر حرفه ای ؛ آنجا که گفت اینها با اضافه وزن به باشگاه بر می گردند.هر بازیکن حرفه ای حتی در دوران مصدومیت و استراحت اجازه ی اضافه وزن به خودش نمی دهد.
وقتی ایشان این حرف را زد باید می دانست تبعات حرفش گریبان ملی پوشانش را می گیرد.
کی روش کاری را دارد می کند که برانکو خواسته بود.
من هنوز ماندم همین یک جمله ی برانکو چطور به کسی بر نخورد.
سید جلال در آخر بازیگری اش حالی اش نیست که اضافه وزن نگیردو کی روش باید مثل بچه ها مراقبش می بود.
همه چیز خیلی خوب بود و برانکو با تکیه بر شماها خانه ی امن و آرام مارا آشفته کرد.
ولی ملی پوشان پرسپولیس می دانند که این دعواها به آنها مربوط نیست . آنقدر خوب بازی میکنند که یک کور هم ناچار به دعوت آنها بشود خیالتان راحت ؛ آنها آشفته نخواهند شد . هرگز .
فردا هم دلاورانه ترین بازی عمر خود را انجام می دهند البته اگر فریب محرومیت تعدادی بازیکن نه چندان مهم تراکتور را نخورند.
۷
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۹
پرسپولیسی غیرواقعی، خیلی بخوام بهت ارفاق کنم باید بگم خیلی ساده لوحی. کرم از کیروش هست برادر من. یعنی تو فکر میکنی برانکو هیچ حرف نمیزد همه چیز حل بود!!؟ خیلی ساده ای واقعاً. کیروش یک آدم گرگ صفت است که پارسال هم به پرسپولیس ضربه زد. امسال دیگه این جنگ علنی شده. اگه برانکو موضع نمی گرفت مطمئن باش پرسپولیس الان مدعی نبود. برانکو به تمرین تیم ملی رفت، حسن نیت خودش را نشون داد، در مصاحبش از کیروش تعریف کرد و گفت کیروش باتجربه هست و بهترین گزینه برای تیم ملی ایران. ولی چرا برانکو علیهش موضع گرفت!؟ فکر میکنی الکی بود!؟ مرض داشت!؟ نه کرم از کیروش بود. کیروش قصد تخریب پرسپولیس را داشت و برانکو فهمید. شما که به مربی خودت اعتقاد نداری نمیتونی طرفدار پرسپولیس باشی. حتی طرفداران تیمهای دیگه که تعصب کاذب رنگی ندارند حق را به برانکو دادند. من نمیدونم تو از چی دفاع میکنی!!؟ کیروش همونطور که یه برند هست توی جهان و معروفه و کارنامش هم اینو نشون میده، همون کارنامه نشون میده یکی از بداخلاق ترین سرمربی های جهانه و هرجا رفته بیشتر از یکی دو سال نمونده و اخراج شده اونم بخاطر اخلاق بدش نه بخاطر مسائل فنی. والسلام.
۵
فرهاد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
فرهاد شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴ جناب اقاى تاج - جسارتاً - خيلى تيزهوشى نياز نيست تا باور كنيم كه اقاى كيروش براى اينكه ثابت كنه عدم اجراى برنامه هاش و نيز اقدامات بزعم ايشان رقبا عامل حذف تيم ملى از راهيابى به جام جهانى گرديده عامدانه باعث حذف تيم ملى گردد ، اخر كدام عقل سليم مى پذيره از تيمى كه با اقتدار صدرنشين ليگ كشوره و تا كنون هشت بازيكن در تركيب تيم ملى داشته ديگر بازيكنى به تيم ملى دعوت نشود- جناب اقاى تاج - اينجانب شخصاً ترجيح ميدادم جناب برانكو از برخى تعابير در رابطه با تيم ملى استفاده نمى نمود اما شك نكنيد شخصيت بغايت ستيزه جوى اقاى كيروش هيچ نقد و نگاه غير همسو با خويش را تاب نياورده و با بدترين تعابير و مواضع با نقدكنندگان خويش مواجه شده و خواهد شد و قطعاً از اين منظر شخصيت ايشان غير قابل تحمل است اما در اين ميان چيزى كه شديداً حيرت انگيز، ناباورانه و باعث شگفتى است متاسفانه مواضع خلاف عزّت ملى ، قوياً ضعيف و انفعال دردناك جنابعالى و اركان فدراسيون فوتبال در برابر سخنان توهين اميز جناب كيروش است ...كه اخرين نمونه اش اظهارات بى مبناى ايشان مبنى بر عدم دعوت از بازيكنان پرسپوليس به تيم ملى است ( به كدامين گناه ) واقعاً در رابطه سرمربى و فدراسيون جاى رئيس و مرئوس تغيير كرده، جهت مزيد اطلاع جنابعالى اينجانب كاملاً دانش فنى اقاى كيروش را تأييد مى نمايم اما باور كنيد حضور در جام جهانى به هر قيمتى پذيرفته ني
۵
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۲
امید آقا آسمون ریسمون نباف جواب سوالمو بده
وقتی برانکو گفت بازیکنان با اضافه وزن بر می گردن این توهین به کی روش بود یا بازیکنان ؟
سید جلال اونقدر حرفه ای نیست که تو ده دوازده روز اردوی تیم ملی چاق بشه ؛
بازیکنان پرسپولیس بی مسئولیت و بی نظم هستند تا چشم برانکو را دور ببینند چاق شوند ؟
سوریه ی جنگ زده توهین به شعور ما نبود که تو اون زمین بارسا هم با تیم سوری یکی میشد.
مخصوصا سوال اولم بخدا جواب نداره
امید آقا من از خدامه کی روش بره ولی بعدش تیم ملی میشه خونه ی خاله
به پرسپولیس نگاه نکن نقش طاهری در موفقیت تیم انکار نا پذیر ه
گو اینکه ما همیشه از ضعف مدیریت ضربه خوردیم
امید از تفت
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۴
پرسپولیسی مثلاً واقعی، من هرچی بگم تو باز حرف خودت را میزنی. چند بار اینجا گفتم بازم کیروش موفقیت خودش و تیم ملی و شکست برانکو را باهم میخواد و از هیچکدومش کوتاه نخواهد آمد بنابراین ما هم کوتاه نخواهیم آمد. مستر کیروش برنامه اردوهای خودش را تا یکسال آینده داده بوده و سازمان لیگ هم بر اساس اون برنامه ریزی کرده. بعد از اون کیروش بین نیم فصل درخواست اردو میکنه و برانکو و مربی سه تیم آسیایی دیگه را به بهانه حمایت از تیمهای آسیایی به جلسه می برند و میگن با این اردو موافقت کنید که برانکو همونجا شدیداً مخالفت میکنه و حتی بهروان بعد از جلسه این موضوع را گفت ولی سازمان لیگ و فدراسیون به این مخالفت توجهی نمیکنه و اردو در شرایطی برگزار میشه که لژیونرهای تیم ملی علی رغم تعطیلات به اردو نمی روند و 7 بازیکن از پرسپولیس به تیم ملی می روند. کیروش میگه من میخوام بازیکنان جدید مثل ساسان انصاری را تست کنم اونوقت باید پرسید یکی چرا یکی مثل بیرانوند و سیدجلال و رامین رضائیان و امیری را دعوت کردی!؟ صحبتهای سراسر تناقض که مشخصه هدف چیه. حرفهایی که برانکو زده عین واقعیت است. مگه سوریه جنگ زده نیست!!؟ خودش کیروش گفت با احترام به سوریه در مقابل بقیه تیمها شانسی برای صعود نداره و رقیب ما سه تیم دیگه هستند. برانکو گفت در اردوی تیم ملی چاق می شوند و بعد از بازگشت از ادوی تیم ملی 10 روز طول میکشه تا به فرم قبلی برگردند. این موضوع از بازیهای پرسپولیس بعد از اردوی تیم ملی مشخص نیست!!؟؟ برانکو بخاطر عصبانیت یک اردوی پیش بینی نشده در بدترین موقع فصل نباید برخی حرفها را میزد ولی کنترل و خویشتن داری تا کجا!؟ بشینی ببینی تیمت را دارند نابود می کنند و حرفی نزنی!!؟ آیا شما جام جهانی را به قیمت عقده های شخصی و تسویه حساب شخصی کیروش با برانکو و قربانی شدن پرسپولیس و هوادارانش میخواهی!!؟ یا راهی هم وجود داره تا هم پرسپولیس لطمه نخوره و هم تیم ملی موفق باشه!!؟ قطعاً راهی وجود داره و ما موفقیت تیم ملی و پرسپولیس را باهم می خواهیم. کسی که مخالف تیم ملی نیستو مخالف رفتارها و عملکرد است. کیروش کنار بیاد بیشترین حمایت را از همین هواداران پرسپولیس خواهد دید و اگه بخواد با این روش ادامه بده قطعاً رفتنی است.
۱
میثم
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
خودش هم میدونه اینجوری نتیجه نمیگیره مجبور میشن اخراجش کنند، از خداشه. هم از این طرف پول میگیره میره هم از تیم جدیدش میگیره
مصطفی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
الحمدلله که سوژه برا حاشیه سازی شما هم جور شد. کیروش هم شکر زیادی خورده.
بهرام cr7
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
این فقط قصدش اینه که قبل از بازی حساس، تمرکز پرسپولیس رو بهم بزنه. بدون پرسپولیسیا باید بری بوق بزنی
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
منتظر یادداشت خانم اشک ریز که در مورد حرفه ای بودن این کاری که کی روش درست یه روز قبل از بازی مهم پرسپولیس انجام داده باش
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۶
این حرکتی که کرده شمشیر دو دمه، قبل بازی حساس رفته رو اعصاب پرسپولیس ولی خب از اونطرف مطمئنا تو بازی فردا انقدر فحش می خوره که اسمش هم یادش میره
شرف نداره اون کسی که بعد از این همه فحش خوردن و شعار شنیدن بشینه رو نیمکت تیم ملی
تاج+ساکت+اسلامیان: باند کثیف اصفهانی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
خاک بر سر تاج
خاک بر سر کیروش
خاک بر سر ساکت
و خاک بر سر وزیر بی عرضه ورزش
حجت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹
آخه لجن دم بازي تراكتور اينا رو ميگي بري رو اعصاب بازيكنا؟! كارات خيلي كهنه و تكراري شده.
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹
تو یک آدم پست هستی که هر شب کابوس برانکو و تیم موفقش رو میبینی! این همه تلاش تهوع آورت هم نتیجه حمایت افراد کوته فکریه که نمونه هایی ازشون همینجا قلم در دست دارن و هواخواهیت رو میکنن. در تمام این هفته ها قبل و بعد از بازی های پرسپولیس مصاحبه می کنی تا بلکه جو تیم رو بهم بزنی و پرسپولیس رو به زیر بکشی اما تمام این برد های اخیر مثل تیری شد به قلب سیاه و نفرت انگیزت. اگرچه که تو هدفت نه منافع تیم ملی ایران که چیز های دیگه ست، امیدوارم فردا هوادارای پرسپولیس جواب خوبی بهت بدن توو ورزشگاه!
امیر
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۰
تو رو خدا اینقد برانکو برانکو نکنین. چند سالتونه مگه. یادتون نمیاد مشکل علی دلیی داستان کریمی بردهای ناپلیونی، بنا ب نظر کارشناس ها پر ستاره ترین تیم تاریخ ایران دست ایشون بود. جام جهانی یادتون رفته.
انصافا انصافا تیم ملی هیچ وقت ب این خوبی نبوده. برانکو هم مبارک پرسپولیس باشه ایشالا
۹
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
جون مادرت.... این و برانكو بندازید تو یك اتاق در ببندید.
علی یزدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
این میخواد بره الجزایر میخواد زورکی اخراجش کنن پول بگیره تو بد بخت مینازه به دونگا و اسکولاری که تیم ملی برزیل داغون کردند نه مثلا تو دفاع میخواد کی بگزاره جای بازیکنان پرسپولیس
محمد پرسپولیسی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
کی روش دیگه شورش رو درآورده.اقای تاج هم که تو چالش مانکن تشریف دارن،یه عده احمق ،بیسواد ،زیرابزن شدن مسئول ما هم نه راه پس داریم نه راه پیش .دل میرود زدستم صاحب دلان خدا را
ما انقلاب کردیم یا انقلاب ما را
حمید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
"عدم تعادل رفتاری". این یکی از دلایل اخراج کی روش توسط آفریقای جنوبی بود!
التماس تفکر
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
توی فوتبالی که تاج رییسش باشه دوتا تیم مطرح لیگ محروم میشن از نقل و انتقالات- کیروش و مربی عین سگ و گربه به جون هم میوفتن- مجوز بازی صادر میشه برا تیمی که محرومه - مسئولین پایین دستیش میگه پرسپولییس 14 هفته مونده به آخر لیگ قهرمانه-توپ نارنجی پیدا نمیشه-چمن دو ماهه نیم سال طول میکشه درست کردنش و غیره و غیره و غیره و غیره

جدا یه آدم چقد باید وقیح باشه که ببینه با وجودش اینقد مشکل پیش اومده و نره؟ رسما دارن میگن حالتون چطوره بمونیم و دهنتون رو بهشتی بنماییم! ینی من یکی وارد جمعی بشم یه کاری بکنم که به همه اعضای اون جمع یه ضرری برسه خودم قبل اینکه لت و پارم کنن بی سروصدا از در میرم بیرون قبل اینکه از پنجره انداخته بشم بیرون. رو هم حدی داره والا
فرزاد مهریار
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۸
سی . کیو عزیز ! اون مشاورایی که بهت آدرس غلط میدن رو هر چه زودتر عوض کن . راهی که داری میری رو به تباهی آرزوهای دهها میلیون ایرانیه...
حجت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
فکر کردید براش مهمه؟ این پولش رو میگیره...
۵
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۰
آخرین روزهای حضور کیروش در ایران. بلایی به سرش میاریم یک میلیون دلار را جرینگی بده و سینه خیز تا خود موزامبیک بره
احسان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۰
خود این بابا هم میدونه بدون پرسپولیس ها هیچ کاری نمی تونه بکنه ولی مثل همیشه میاد چرت میگه که مردم برن نازشو بکشن ولی این بار دیگه از این خبرا نیست برو ببینم بدون پرسپولیس ها چیکار می خوای بکنی,مردک منتظر بود پرسپولیس و برانکو درچار مشکل بشن تا بیاد حرف بزنه حالا که دیده رقیب اصلی پرسپولیس ینی تراکتور احتمال داره حتی بره تو نبرد واسه بقا و قصل بعد بازیکن نداره اومده دم بازی با تراکتور چرت میگه که تمرکز این تیم رو بریز بهم و یه جورایی به بازیکنا بگه یا پرسپولیس یا تیم ملی ولی خبر نداره که اخرش یا به غلط کردن میوفته یا میره همون آفریقا
الف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
با احترام زیاد به سید جلال عزیز ؛
مطمئنا هیج یک از بازیکنان فعلی پرسپولیس از رحمتی در دوره ی گذشته در تیم ملی تاثیر گذارتر نیستند.
همه می دانیم که تیم ملی بدون پرسپولیسی ها هم روند خود را ادامه می دهد حالا ما بخواهیم جور دیگری تیم ملی را تهدید کنیم مسئله ی دیگری است.
در ضمن این رسانه ها بودند که کلمه کلمه در دهان کی روش گذاشتند دقیقا آنها جملات دلبخواه را از دهان کی رو ش در آوردند. رسانه ها سوالات مهندسی سده پرسیدند این دفعه که بیانیه نداده خود رسانه ها جنجال سازی کردند.
برانکو هم که گفته مردم خواهان حضور او د تیم ملی هستند.
۸
کیروش 5 ساله از موزامبیک
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۸
مردک روانی کینه ای، یکی نیست به این یارو بفهمونه دهن گشادش رو باید ببنده و سرش به کارش باشه؟
عباس
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
فردا با یه برد قاطعانه نشون میدیم که این حرفات به هیچ جامون نیست
قباد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
چقدر کامنتها متعصبانه شده، کجان اونایی که سرقضیه رحمتی لقب مقتدر دادن ب کیروش؟
۹ ۱
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
رحمتی با این قضیه زمین تا آسمان فرق میکنه. الان بازیکنان پرسپولیس چه اشتباهی کردند!؟ رحمتی بخاطر دعوت دانیال داوری از تیم ملی قهر کرد.
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۷
مردک روانی قبلاً می گفت به غیر از فیفا دی دعوت نمی کنم الان میگه اصلاً دعوت نمی کنم. به والله این قصدش خراب کردن پرسپولیسه. چه لزومی داره قبل یه بازی حساس پرسپولیس این حرف را بزنه!!؟؟ پارسال هم همینکار را کرد منتها پشت پرده. منتها دیگه کور خونده. شک نکنید دیگه برنده این بازی نیست. کیروش باید بره. یعنی بلایی به سرش میاریم که بره.
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
میخوام دنیام نباشه اگه پرسپولیس نباشه. تیم ملی تحریم میشود. نمیشه بازیکنامونو نیاری ولی ما هوادارا رو بیاری. برید با ۱۵۰۰ نفر طرفدار تیمای دیگه استادیومو پر کنید خخخخخ. جونم فدای پرسپولیس و برانکو. ننگ بر تو کیروش
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
هزار و پونصد نفر!؟


تیم ملی عاشقانی دارد که پول یک هفته کارگری سخت در حتی دورترین نقطه کشور می گذارند و میایند تهران در شب بازی در پارک می خوابند و تشویق می کنند.
تو پولی که از بابات می گیری همین صرف اینترنت کن.
بدون تردید بدون قرمزها هم استادیوم همان تعدادی می شود که باید بشود.
واقعا جانت همین اندازه می ارزد؟
۶
امیر
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۰
واقعا متاسفم برای اونایی که ب خاطر رنگ خاصی ب تیم ملی توهین میکنن. این داستان دعوت شدن بازیکنای پرسپولیسم تموم میشه.، کیروش و برانکو هم میرن، این تیم ملیه که شناسنامه هر کشوریه. اون وقت دم از فرهنگ و تمدن چند هزار ساله و این داستانا میزنیم
۳
فواد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۲
دعوت نکن
ترکیبت میشه این
اخباری یا سوشا
وریا غفوری یا ابرانپوریان
منتظری یا پورعلی گنجی
حنیف عمران زاده یا بنگر
میلاد محمدی یا یعقوب کریمی
حاج صفی یا آندو
امید ابراهیمی
اشکان
جهانبخش
سردار
گوچی
راجع به نیمکت که دیگه حرفی نزنیم بهتره
اسمان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
اقای تاج توروخدا از این فوتبال استعفا بده برو.فوتبالو به لجن کشیدی.توکه جرات نداری به سرمربی که در استخدام شماست وهمه فوتبالو به سخره گرفته.بگی بالای چشمت ابروست.تورو جون بچه هات استعفا بده برو.با این ننگ حتی نمیخوایم به جام جهانی بریم.
آرمین
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۱
آره کیروش تو میتونی!!
جای سید جلال کنعانی رو دعوت کن جای بیرانوند همامی علی باغمیشه م جای طارمی جای سروش لیث نوبری
عالی میشه
حجت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
واااااای این اسما رو چطوری یادت مونده؟ ترکیدم از خنده خیلی خوب بود :))))))
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۹
ببینید پرسپولیس برای قهرمانی با چه کثافتهای لجن بی شرفی باید بجنگه. بعد یه عده ابله که فکر می کنند خیلی منطقی هستند میگن ما باید خودمون عرضه داشته باشیم و قهرمان بشیم. آقای کیروش اینجا نمیگم چه بلایی قراره سرت بیاد
کیروش
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۲
لنگی ها چاق هستند :-D
۵ ۱
کیسه ها
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
تن فروش هستند :))
مشروح
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
کی روش = ترامپ!
بی طرف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
تاج داره کاری می کنه که همه به کفاشیان التماس کنن که برگرده وقتی نیمکت تیم ملی بشه جایگاه اراذلی مثل کی روش باید انتظار هر مصاحبه و تصمیم احمقانه ای رو داشت.
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۰
حالا دیدید که ادعای برانکو ثابت شد که کیروش میخواد قهرمان لیگ را هم مشخص کنه و در لیگ دخالت میکنه!!؟ کجای دنیا مربی تیم ملی بخاطر اختلاف با یه مربی باشگاهی با بازیکنان یک تیم تسویه حساب شخصی میکنه!!!؟؟ کجای دنیا!!!؟؟ ولی اینجا بلایی به سر بیاریم که تا عمر داره یادش بمون هرچند تا پایان عمرش هم چیزی نمونده
abbas
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
وقتی دلش دیگه با تیم ملی نیست چرا نگهش میدارن ... فقط میخواد کاری کنه اخراجش کنن تمام پولشو بگیره
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
فردا یه برد پرگل مقابل تراکتور میتونه حسابی کیروش را بسوزونه و بفهمه هیچ غلطی نمیتونه بکنه و نمیتونه جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیره. انشاأالله پرگل می بریم. آقای برانکو دیگه سکوت جایز نیست. کیروش اعلان جنگ کرده. برو جلو ما پشتت هستیم. این مردک روانی عقده ای را بیرون می کنیم. به والله نمی گذاریم بازی بعدی روی نیمکت تیم ملی باشه
الف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۹
به ولله !!!
بازی بعدی برانکو روی نیمکت تیم ملی و مایلی کهن روی نیمکت پرسپولیس و جنابعالی در حال گزیدن دست مبارک
۳
حبیب
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
ای ول کی روش .
کی روش هر چی بکه تا آخرش پای حرفش وای می ایسته . یعنی یک مرد واقعی.
دیدم که می گم ! خخخخخخخخخخخخ
وای بحال لنگیها
۶ ۱
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
بله، کسی که بخاطر غرورش حتی از اشتباهاتش عقب نمیشینه. همینه که هر جا بوده اخراج شده
سهیل
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
دیگه خیانت این آقا علنی شد!
ببینم بازم از کیروش طرفداری میکنید؟؟؟؟!!
ایا کیروش تنها مربی هستش که مارو به جام جهانی برده و یا میبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
که ایهنهمه حقارت رو تحمل کنیم!!
دم فدراسیون هم گرم با این مربی ساکت کردنش.
محمد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
نتایج و کارنامه برانکو هم معلومه و نتایج و کارنامه کی روش هم.... برانکو بزرگترین افتخارش سرمربیگری تیم ملی ایرانه... واقعا خیای خوب گفته که فقط با مربیان همسطح خودش صحبت میکنه نه با این ویچ هایی که فقط در ایران خریدار دارن و حتی در تیم های درجه 2 عربستانی مثل الاتفاق هم نمیتونن نتیجه بگیرن... ضمنا برای کسانیکه کامنتهای توهین آمیز بالا رو گذاشتن واقعاً متأسفم که نام و فرهنگ ایرونی رو لکه دار میکنن اون به اسم طرفدار پرسپولیس.
۷ ۵
44446666610
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
اطلاعاتتو کامل کن بعد نظر بده حرف نزنی نمیگن لالی
برانکو با الاتفاقی که یه تیم درجه دو تو عربستان به حساب میاد چهارم شد تو لیگشون و بردشون آسیا فینال جام حذفی هم بردشون...سوم جهان شده به عنوان مربی...قهرمان لیگ چین و کرواسی شده و در المانم مربیگری کرده...حالا دقیقا از کدوم کارنامه کی روش صحبت میکنی که هرجا رفته به دلیل سو رفتار و عدم تعادل اخراج شده
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
بزرگترین افتخار کیروشم باخت یک هیچ به آرژانتین با دفاع یازده نفره بوده.تو یه تیم بگو که کیروش افتخاری باهاش کسب کرده در سطح بزرگسالان.
6 & 4
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۵
نام و فرهنگ ایرونی رو اون رجاله هایی لکه دار کردن که رفتن تو پیج الهلال بهشون رهنمود دادن!
۳
محمد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۴
با دقت به افاضات دوستمون توجه کنید:قهرمان لیگ معتبر چین قهرمان لیگ کرواسی که در سطح اول فوتبال دنیا قرار داره چهارم لیگ بسیار معتبر عربستان عجب افتخاراتی... بعد لطف کن اسم اون تیم آلمانی رو هم که پروفسور مربیش بوده بگو آقای پرشماره
الف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
بزرگترین افتخار کی روش ارزش گذاری روی پیراهن تیم ملی است.
تیم ملی را از خونه خاله به یک تیم منظم و باصلابت تبدیل کرد.
و باز هم امید جان بزرگترین افتخار کی روش این است که در جام جهانی به دنیا نشان داد تفاوت ما و آرژانتین فقط یک مسی بود.
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۲۵
لطف می کنی کارلوس جان
۶
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۲۷
پرسپولیسیارو دعوت نکن چه بهتر.دیگه گذشت اون زمون که کسی نازتو میخرید فردا تو آزادی ننتو میارن جلو چشمت که خودت دمتو بزاری رو کولت دربری.اینکارارو میکنه که اخراجش کنن مجبور نباشه غرامت بده.پیش قاضی و ملق بازی.ما خودمون ته این فیلماییم.
Sorena
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۸
بهتر پرسپولیس واسه مون مهمتره
افشين
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
اين مردك اجنبي تو كشور خودمون داره زور ميگه همه هوادارهاي تو استاديوم تو بازي تراكتور بايد شعار بديم واعتراضمون را اعلام كنيم تا بفهمه با كي طرفه
شاهین
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
تیم ملی ایران شده بازیچه دست این مردک ...کاملا واضح هست که داره از مقام سرمربیگری تیم ملی سو استفاده می کند ..تازه منت هم سر مردم میزاره...گرچه یک مشت احمق هم هستند که باور کنند کیروش داره غصه تیم ملی را می خوره
واقع بين
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
يعني قشنگ ماليد به هيكل برانكو و رفت !!!! حسابي اون رو تحقير كرد ... خخخ .. چه حالي دارن اين لنگي ها !!!!
۲
A.A
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۹
هی!!!!!کیروش
توهرکی هستی ازعشق که بزرگترنیستی...
تومغرورترامپیست بروبافرگوسن وکونته حال کن...
یک ذره ازعشق مون روبه فخرفروشیهای تونمیدیم....
آدما ی بزرگ لازم نیست ادا دربیارن وحدوقواره خودشون رو به رخ بکشن....
توی ترامپ بازارفعلی توعددی نیستی!!!!
۴
بهنام
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۵
حق داره وقتي ميبينه اقاي برانكو با برنامه اي كه با جناب عابديني و سران چيدن ميخواد با اين حرفاش كيروشو بكونه كه خودش سرمربي شه اينم تلافيشه هر وطن پرستيم حمايتش ميكنه
داود
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۲
به جهنم.مرد باشه سر حرفش باشه.
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۴
همش نقشه است تا فدراسیون اخراجش کنه و پول مفت بگیره
۱
رضا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۸
آقای لُمپن.. نه. تاج تو رو اخراج نمی‌کنه تهِ این بازیات آبروریزیه اونم واسه خودت... خودت توی این آتیش میسوزی.. تاج تو رو اخراج نمی‌کنه...
امیر
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
مگه میشه اینهمه کینه های حقیرانه؟ یا واقعا مشکلات شخصیتی و روحی داره یا همه این بازی ها برای اینه که اخراج بشه. در هر دو حالت امیدی به آینده فوتبال با کیروش نیست بهتره زودتر تکلیفش رو مشخص کنن اون مدیرای بی لیاقت
۱
Hbz
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
چقد اين لنگيا رد داده ن. خدايا شكرت كه لنگى عربده كش بى مغز نيستم
قشقایی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۴
فدایی داری کارلوس جان دمت گرم.
تیم ملی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۰۷
موقعی که کیروش با رحمتی اونکارو کرد خیلی از پرسپولیسا اومدن گفتن خوب کاری کرد حقش بود وکیروش بهترین مربی بود اونموقع و حرفه ای بود حالا چی شده الان بدترین و آماتور ترین مربی جهانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر