فهرست
کونته:مربیگری تیم ایتالیا هیجان انگیز است / ایتالیا دچار کمبود بازیکنان مستعد است
کونته:مربیگری تیم ایتالیا هیجان انگیز است / ایتالیا دچار کمبود بازیکنان مستعد است

کونته:مربیگری تیم ایتالیا هیجان انگیز است / ایتالیا دچار کمبود بازیکنان مستعد است

آی اسپورت - آنتونیو کونته پس از معرفی رسمی اش به عنوان جانشین چزاره پراندلی در تیم ملی ایتالیا به رسانه ها گفت که از انگیزه کافی برای این چالش جدید برخوردار است و می خواهد ایتالیا را به جایگاه سابقش در دنیا بازگرداند.

کونته تایید کرد که در ایتالیا در حال حاضر بازیکنان مستعد کمتری به نسبت سایر کشورهای قدرتمند اروپایی وجوددارد و سعی دارد تا با افزایش کار گروهی در این تیم ایتالیا را به سایر کشورهای قدرتمند نزدیک کند.

کونته امروز در رم بصورت رسمی به عنوان مربی ایتالیا برگزیده شد و با این تیم قراردادی دو ساله امضا کرد.ماموریت او رساندن ایتالیا به یورو 2016 و درخشش در دور نهایی این مسابقات است.

وی در نشست خبری گفت : \" نمی توانم بگویم که هیجان زده نیستم. بسیار خوشحال و راضی هستم. چه کسی از پذیرفتن این شغل بدش می آید؟ می خواهم از همینجا به پراندلی سلام کنم. او در 4 سال حضورش در این تیم کار بزرگی را انجام داد.برای او در گالاتاسرای آرزوی موفقیت می کنم. همچنین می خواهم از آریگو ساکی برای کار بزرگی که در تیم جوانان ایتالیا در این چند سال اخیر انجام داد تشکر کنم.\"

وی ادامه داد : \" من در زندگی همواره در جستجوی پیروزی هستم. من با پیروزی زنده ام.تیم های ملی قدرتمندی در اروپا حضور دارند. ما هم جزو آنها هستیم.

درست است که در حال حاضر به نسبت آنها کمبود هایی داریم؛ اما اگر مثل یک تیم بازی کنیم و کار گروهی خود را تقویت کنیم می توانیم به موفقیت دست یابیم. این چالشی بود که من با کمال میل آن را پذیرفتم.\"

کونته در مورد چگونگی پذیرش این شغل گفت : \" هرگز فکر نمی کردم که 35 روز پس از استعفا از یوونتوس بار دیگر به فوتبال برگردم. از فوتبال فاصله گرفته بودم و در حال مطالعه زبان بودم که از طرف فدراسیون با من تماس گرفتند و همه چیز خیلی سریع پیش رفت.

روزهای خوبی در یووه داشتم. 8 بار اسکودتو را با این تیم فتح کردم . 5 بار به عنوان بازیکن و سه بار به عنوان مربی. اما حالا یک دنیای جدید به روی من باز شده است \"

     
آی اسپورت
2014-08-19 19:02:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر