فهرست
برانکو: می‌خواهیم بیشترین امتیاز را بگیریم
برانکو: می‌خواهیم بیشترین امتیاز را بگیریم

برانکو: می‌خواهیم بیشترین امتیاز را بگیریم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ همیشه در تمرین روز بعد از بازی‌های رسمی تیمش با خبرنگاران صحبت می‌کند. او هم درباره بازی حرف می‌زند و هم درباره برنامه‌های بعدی‌اش. او یک روز بعد از پیروزی مهم تیمش در مقابل تراکتورسازی حرف‌های مهمی در تمرین زده است:

خوشحال شدم که ورزشگاه پر بود

خیلی خوشحالم و راضی از برد مقابل تراکتورسازی. از این بازی واقعاً لذت بردم. باید به بازیکنانم دوباره تبریک بگویم و چیزی که بیشتر من را خوشحال کرد، پر شدن ورزشگاه بود. این بیشترین رضایتمندی را برای ما دارد که می‌توانیم هواداران‌مان را خوشحال کنیم. بازهم ممنونم از هواداران‌مان که به ورزشگاه آمدند.

تراکتورسازی فرصتی روی دروازه ما نداشت

می‌دانستم بازی سختی خواهیم داشت. آنها تیم‌شان را عوض کرده بودند و بازیکنانی چون محمد ابراهیمی و محمد نوری روی نیمکت نشسته بودند. وقتی چنین بازیکنانی روی نیمکت تیمی هستند، طبیعتاً آن تیم، تیمی قدرتمند است. تراکتوری‌ها با انگیزه بالا به مصاف ما آمدند. تراکتورسازی می‌خواهد بالای جدول باشد و البته استحقاقش را دارد. از عملکرد تیمم در مصاف با این تیم راضی هستم. تراکتورسازی تیم خوبی است، اما شانس درست و حسابی روی دروازه ما نداشت. البته ما هم به لحاظ تاکتیکی خوب کار کردیم و چند فرصت روی دروازه این تیم داشتیم.

واکنش هواداران ما در بازی دیروز طبیعی بود

منظورتان چه چیزی است؟ همه دنیا چنین چیزی هست. وقتی دو تیم مانند پرسپولیس و تراکتورسازی بازی دارند، خودتان بهتر می‌دانید چه رقابتی بین پرسپولیس و تراکتورسازی، بین تبریز و تهران یا بازیکنانی که در دو تیم بودند، وجود دارد. فکر می‌کنم فقط بیش از پنج هزار نفر از تبریز به ورزشگاه آمده بودند و طبیعی است که هواداران ما واکنش نشان دهند نسبت به هم.

همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس انگیزه مضاعف دارند

بازیکنان من با احترام برای بازی با تراکتورسازی وارد زمین شدند.خیلی‌ها گفته بودند چرا پنج گل به فولاد نزدید، پس اُفت کرده‌اید! آنها ظاهراً فراموش کرده‌اند این تیم در رده دوم جدول است. پرسپولیس هرگز بازی ساده و راحتی ندارد. این را فراموش نکنید. چون همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس انگیزه مضاعف دارند و دنبال نتیجه هستند و می خواهند خود را نشان دهند. این مسئله کاملاً ورزشی است و می دانیم این اتفاقات خواهد افتاد و باید آماده باشیم برای هر گزینه‌ای.

فردا برای تمدید قراردادم به باشگاه می‌روم

فردا قرار است به همراه دستیارانم به باشگاه رفته و با هم صحبت کنیم. در مورد یکسری جزئیات باید با باشگاه صحبت کرده و آن را حل کنیم.

بازیکنانم خوب باشند از هیچ‌کس نمی‌ترسیم!

قبول دارم که خیابانی هوادار استقلال است و هواداری این تیم را می‌کند، اما توجهی به استقلال ندارم، چون ما روز گذشته با تراکتورسازی بازی داشتیم. من گفتم استقلال تیمی خوب است و یک مربی عالی دارد. بیشتر از این چه چیزی باید بگویم؟ آنها درگیر مشکلات خودشان هستند و تیم من هم روزبه‌روز بهتر می‌شود. اگر بازیکنان من خوب باشند، از هیچ‌کس نمی‌ترسیم، چیزی که در سه سال اخیر نشان دادیم. استقلال و تراکتورسازی فوتبال خودشان را انجام می‌دهند، ما هم کار خودمان را.

گول مشکلات نفتی‌ها را نمی‌خوریم

ما می‌دانیم نفتی‌ها مشکلات زیادی دارند و پنهان نمی‌کنیم تیم خوب و بازیکنان بهتری داریم و در نهایت موقعیت بهتری برای پیروزی داریم، اما با احترام به نفت، اصلاً گول مشکلات آنها را نمی‌خوریم. مطمئن هستم آنها همه تلاش‌ خود را خواهند کرد تا تیم ما را به‌هم بریزند. همیشه از این جور بازی‌ها بیشتر می‌ترسم.

بیشترین امتیازات را می‌خواهیم

هدف‌گذاری ما این است که بیشترین امتیازات را گرفته و بیشترین گل‌ها را بزنیم. هدف ما قهرمانی است، اما می‌خواهیم بیشترین امتیاز را هم بگیریم.

۱۲۵ ۴  
آی اسپورت
2017-12-30 12:59:00
نظر دهید

۴ نظر
پرسپوليسى
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۱
درود بر تو مرد با شخصيت
آنتی شومن
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۵
تا تیم داوری هست اگه نگیرید از بی عرضگی خودتون هست.
۳ ۲
علی زارع
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۱
پتو را بر روی سر میکشد
به دو ستاره خود
و پیروزی مقابل محمدان بنگلادش فکر میکند.
۷
&
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۳
به صحنه راه رفتن جباروف بر روی کمر بازیکن حریف فکر میکند ...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر