فهرست
گزینه جدید پرسپولیس؛ ملی‌پوش اسبق برزیل
گزینه جدید پرسپولیس؛ ملی‌پوش اسبق برزیل

گزینه جدید پرسپولیس؛ ملی‌پوش اسبق برزیل

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس بعد از جدایی جونیور براندائو چند مهاجم را به گابریل کالدرون معرفی کرد. شنیده شده، لئاندرو دامیائو برزیلی یکی از مهاجمان مدنظر باشگاه پرسپولیس برای جانشینی جونیور براندائو است که در حال حاضر در باشگاه کاوازاکی فرونتاله ژاپن توپ می‌زند. قیمت این مهاجم در حال حاضر در سایت ترانسفر مارکت ۲ ملیون یورو است هرچند قیمت‌های بازیکنان در این سایت شاید کمی با واقعیت تفاوت داشته باشد. این مهاجم ۳۰ ساله در فصل جاری در ۲۰ بازی ۹ گل به ثمر رسانده و ۸ پاس گل داده که برای یک مهاجم آمار بسیار خوبی است.

حضور در شرق و غرب

دامیائو غیر از کاواساکی، سابقه بازی در تیم‌های اینترناسیونال، سانتوس دارد و در سایر دوران بازی خود به صورت قرضی در تیم‌ها حضور داشته است. او به صورت قرضی در باشگاه‌ها کروزبرو، بتیس، فلامینگو و اینترناسیونال توپ زده است. لئاندرو ۶ بازی در تیم المپیک برزیل در کارنامه دارد که ۶ گل به ثمر رسانده است.

حضور در تیم ملی برزیل

این بازیکن در تیم بزرگسالان برزیل هم در ۱۷ بازی موفق شده ۳ گل به ثمر برساند. این مهاجم برزیلی در مجموع در رده باشگاهی تا الان ۷۹ گل به ثمر رسانده و در هر تیمی که بوده موفق به گل‌زنی شده به جز بتیس که تنها ۳ بار برای این تیم به میدان رفت. باشگاه پرسپولیس به شدت به دنبال جذب یک مهاجم گلزن برای نیم‌فصل دوم است و این مهاجم برزیلی و شناخته شده یکی از بازیکنان مدنظر پرسپولیسی‌ها و البته گابریل کالدرون آرژانتینی است. باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد و چه مهاجمی به پرسپولیس می‌پیوندد.

 

میزان 

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-12-04 11:11:00
نظر دهید

۱ نظر
امیر علی
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۹
اینکه با قبلی خیلی فرق نمی کنه. بابا شما ک پول میدید ی خوبش رو بگیرید تو رو خدا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر