فهرست
منصوریان: بین دو نیمه از کرانچار یاد گرفتم/ به بازیکنانم تذکر داده بودم
منصوریان: بین دو نیمه از کرانچار یاد گرفتم/ به بازیکنانم تذکر داده بودم

منصوریان: بین دو نیمه از کرانچار یاد گرفتم/ به بازیکنانم تذکر داده بودم

آی اسپورت- علیرضا منصوریان در کمال احترام درباره زلاتکو کرانچار صحبت کرد. او در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان اظهار داشت: سپاهان واقعا یک باشگاه با ساختار است و لقب باشگاه برازنده آن است. کرانچار نیز یکی از بهترین مربیانی است که تا به حال به ایران آمده و این شکست چیزی از شایستگی این تیم کم نمی‌کند. اخراج بازیکن سپاهان هر چند ما دو بر صفر جلو بودیم اما تاثیر مستقیمی بر پیروزی ما داشت.

وی ادامه داد: در دو سال گذشته بارها از سپاهان پیش افتاده بودیم اما آنها توانسته بودند این عقب‌افتادگی را جبران کنند. این بار موفق شدیم به لطف خدا و همت بچه‌ها از این کار جلوگیری کنیم. به بازیکنانم تذکر دادم که وقتی بازیکن حریف اخراج می‌شود شأن تیم مقابل را حفظ کنند و به آن تیم احترام بگذارند. اصول اخلاقی در تیم ما باید رعایت شود.

سرمربی نفت تهران عنوان کرد: به تیم داوران هم اعلام کرده‌‌ایم که می‌خواهیم به تصمیمات آنها احترام بگذاریم و هیچ اعتراضی نکنیم. باید دست به دست هم دهیم و به داوران احترام بگذاریم تا حواشی و مشکلات در این زمینه کمتر شود.

منصوریان در پایان ضمن تقدیر مجدد از سرمربی سپاهان تصریح کرد: کرانچار مربی بزرگی است و وقتی بین دو نیمه با او قدم می‌زدم از او چیزهایی یاد گرفتم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-19 20:57:41
نظر دهید

۲ نظر
مجید
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۹
درود بر علی منصور و اینکه به مانند قلعه نوعی به بازیکنانش گفته است به داور اعتراض نکنند-- مربیان دیگر هم همصدا شوند تا این اعتراضات اعصاب خورد کن اعتراض به داور هر روز کم رنگتر از دیرز شود به امید ان روز
روزیتا
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۰۶
مرسی علیرضا که نشون دادی از چه مکتب با اصالتی میای. و افرین بر مکتب مربی ساز استقلال که مربیات تاپ و درجه 1 فوتبال ایران معمولا از این باشگاه معرفی میشوند. که سردمدارشون ژنرال قلعه نوعی میباشد که به تنهایی فقط 5 دوره لیگ برترو برده و 2 جام خذفیو در حالی که هنوز 51 سال بیشتر نداره. بقوله افشین قطبی امپراطور که اقای قلعه نوعی رو به فرگوسن ایران تشبیه کرد. واقعا پرافتخارترین و یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتباله ایرانه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر