فهرست
جلالی: خیلی دردناک است که سه گل ایستگاهی بخوری!
جلالی: خیلی دردناک است که سه گل ایستگاهی بخوری!

جلالی: خیلی دردناک است که سه گل ایستگاهی بخوری!

آی اسپورت- مجید جلالی پس از شکست 3 بر 2 مقابل استقلال در نشست خبری گفت: برای ما خیلی دردناک است که در این بازی مهم سه گل ایستگاهی بخوریم. به عنوان مربی از کاری که بازیکنان در زمین انجام دادند راضی هستم اما بی‌تجربگی مثبت بازیکنان ما بود که روی یک اوت دستی و دو ضربه ایستگاهی سه گل خوردیم و دست خالی از میدان بیرون آمدیم و بازی خوب‌مان تحت تاثیر قرار گرفت.


خط حمله بد سایپا


وقتی تیمی خوب بازی می‌کند می‌تواند خوب بازی کند افتش مقطعی است و ما باید این مشکل را حل کنیم وقتی می‌توانیم خوب بازی کنیم و موقعیت ایجاد کنیم و در یک بازی سنگین از حریف پیش بیفتیم نکات مثبت است اما وقتی روی ضربات ایستگاهی نمی‌توانیم سازماندهی داشته باشیم اشکال کار ماست.


ضعف خط دفاع سایپا
 

 در واقعیت‌ها باید خیلی مسایل را لحاظ کرد کیفیت دو تیم را نمی‌توان مقایسه کرد و بازیکنان ما تمام توان خود را ارایه کردند.

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-08-19 21:46:06
نظر دهید

۱۰ نظر
سید استقلالی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۸
قطعا تقصیرکیروشه
ایمان
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۸
بی تجربگی مثبت؟؟! فکر کنم بکار بردن همچین اصطلاحی فقط از مغز هنگ کرده مجید کامپیوتر بر میاد و بس...
مجید
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۴
به راستی باید به این چسبیده های فوتبال -مدعیان دروغین دانش و به این پروگری-- چه باید گفت؟مودب ترین توصیف ایشان چنین میشود : رو که نیست سنگ پای قزوینه-- اینکه در طول 90 دقیقه 4 حمله بکنی و یک نیمه کامل را زیر توب بزنی بعد بگویی ما خوب بازی کردیم!!! اگر این کلمات زبان داشتند و بخاطر نابجا بکار رفتنشان اجازه بر زبان رانده شدن امسال تو شکایت میکردند نه تو می ماندی ونه 900 میلیون پول یا مفت !1 یا مفت !! گیرت می امد!!قرار بود در این فصل فوتبال متفاوت ببینیم که امروزدیدیم!!! 45 دقیقه مردانش مانند خودش منجمد شده بودنند! من بازیهایی به مراتب بهتر --عالی تر - تاکتیک تر از سایپا جلوی استقلال در زمان مربیگری ذوالفقار نسب-- مجید صالح - فیرات به یاد دارم و قسم میخورم ذلیل ترین بازی که از سایپا دیدم امروز بود!45 دقیقه کامل نیمه دوم را زیر توپ زدن بعد از 80 الی 90 روز تمرین تاکتیکی؟ مرد یخی ابتدا گلایه داشت چرا بدشانس است که بازی اول جلوی نفت مسجد سلیمان قرعه به نامش خورده است و وقتی مسجد 2 بازی اش را واگذار کرد گفت آن روز هوا خیلی گرم بود!! بازی دوم گفت توپ هایش به گل تبدیل نشد و منتقدانش بازی تیم او را ندیده ! قضاوت میکنند!؟ بعد به امروز حواله داد که ما امروز دیده خواهیم شد ودرست گفت همه حرافی ها --حرفهای تو خالی -- انتقاد های بغایت غرض ورزانه از کی روش-- را دیدنند! - عاقبت رسوا شود هر کس که در او ---باشد
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۵
به قول شاعر قافیه چو تنگ آید شاعر به جفنگ آید . مجید لپ تاپی چه زود به جفنگ گفتن افتاده. بابا تازه 4 بازی تو لیگ انجام دادی هنوز 26 تابازی دیگه مونده ها ... یا حتما می دونی تا اون موقع دیگه سر مربی نیستی. ..همین بود این همه گوه خوری اضافی که در مورد کی روش می کردی؟؟ چهار تا بازی و سه امتیاز و دو گل زده ... بعد از بازی دفاعی کیروش گله می کردی... احمق
میثم
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۳
وقتی تیمت 11 نفره دفاع می کنه و زیر توپ میزنه و وقت تلف می کنه ، معلومه که با ضربات ایستگاهی باید به گل رسید
کانون مربایان ایران
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۶
"وقتی تیمی خوب بازی می کند می تواند خوب بازی کند"
ترجمه ای از متون فلسفی چین باستان به همت گوگل ترنسلیتور
مشروح
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۴
لابد اینم تقصیر کی روشه!
علی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۱
هر چی باشه از اون کیروش گاگول بهتره...
عملکرد یه تیم رو تو کل فصل میسنجن نه یه بازی. بارسلوناش هم تو کل فصل 10 تا بازی بد میکنه چه برسه به سایپا...
سایت درپیت هم جمله هاش رو عقب جلو میکنه و به صورت اراجیف به مردم تحویل میده...
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۴۳
این بازی رو که در نظر نگیریم سه تا بازی قبلی همش گفت:تیم ما خوب بازی کرد موقعیت داشتیم استفاده نکردیم.
این بازی هم که زده گلش.خودشم نفهمیده چی گفته
محمدرضا
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۹
بابا نگفت بی تجربگی مثبت گفت بی تجربگی مفرط نوک زبونش می گیره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر