فهرست
ماجدی: صادقی بعد از قرارداد گفت مصدوم است/ به او زنگ زدم، تلفنش در دسترس نبود
ماجدی: صادقی بعد از قرارداد گفت مصدوم است/ به او زنگ زدم، تلفنش در دسترس نبود

ماجدی: صادقی بعد از قرارداد گفت مصدوم است/ به او زنگ زدم، تلفنش در دسترس نبود

آی اسپورت- میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال درباره اتفاقات حاشیه ای بازی با سایپا صحبت کرد. ماجدی در پایان دیدار با سایپا درباره این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند و خدا را شکر توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.
وی در مورد اینکه امیرحسین صادقی با فردی روی سکو درگیر شد که گفته می‌شود از بستگان امیر قلعه‌نویی است، اظهار داشت: من از این موضوع اطلاعی ندارم، من هم دیدم روی سکو درگیری به وجود آمده و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. با امیرحسین صادقی تماس گرفتم تا از این مساله باخبر شوم که تلفن همراه او از دسترس خارج بود.
ماجدی در مورد اینکه چه حرکتی اتفاق افتاده که این درگیری به وجود آمد، گفت: امیرحسین صادقی حرکت زشتی انجام نداده است، من نمی‌دانم روی سکو چه اتفاقی افتاده است.
سرپرست استقلال در ادامه در مورد اینکه آیا در رختکن صحبتی به میان آمد، عنوان کرد: امیر قلعه‌نویی خیلی عادی به رختکن آمد و به بچه‌ها خسته نباشید گفت و سپس برای حضور در کنفرانس مطبوعاتی به سالن رفت. هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.
وی افزود: من از رختکن بیرون آمدم و بازیکنان را برای رفتن به سمت اتوبوس هدایت کردم. اطلاعی ندارم که چه اتفاقی روی سکو افتاده و فقط از دور درگیری فیزیکی را دیدم.
ماجدی در مورد اینکه آیا امیرحسین صادقی قبل از شروع فصل مصدومیت خود را اعلام کرده بود، اظهار داشت: او بعد از عقد قرارداد گفت مصدوم است و پیش از آن این مساله را اعلام نکرده بود.
سرپرست استقلال در مورد رواج بی‌اخلاقی و اینکه آیا این قبیل درگیری‌ها باعث بی‌اخلاقی در فوتبال نمی‌شود، اظهار داشت: چیزی که در فوتبال ما گم شده همین بحثی است که شما عنوان می‌کنید. معرفت و اخلاق باید از اول فصل وجود داشته باشد. می‌دانم قلب مربی و بازیکن برای تیم می‌زند و امیدوارم به جای اینکه این مسائل را بزرگ کنیم و پررنگ نشان دهیم تلاش کنیم دل‌ها به یکدیگر نزدیک شود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-19 22:59:33
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۰
یعنی چی که برادر داماد سرمربی تیم بازیکن تیم رو بزنه .بس کنید از این همه نوچه بازی . تا کی این طور آدمها مثل علی ها باید
دور ور تیم باشه بابا دوران لات بازی و نوچه پروری به قول خودتون تو هزاره سوم دیګه تموم شده
امید آبی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۵۲
شما که کلا از هر چیزی که گندش درمیاد اطلاعی نداری!! فکر میکنی مردم و هواداران مثل خودت احمقند!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر