فهرست
ویسی: برخی پول می گیرند تا به خانواده ما فحاشی کنند/ می خواستند بچه ام را با چاقو بزنند/ سر سوزنی ناپاکی از من پیدا کردید، بگویید
ویسی: برخی پول می گیرند تا به خانواده ما فحاشی کنند/ می خواستند بچه ام را با چاقو بزنند/ سر سوزنی ناپاکی از من پیدا کردید، بگویید

ویسی: برخی پول می گیرند تا به خانواده ما فحاشی کنند/ می خواستند بچه ام را با چاقو بزنند/ سر سوزنی ناپاکی از من پیدا کردید، بگویید

آی اسپورت- عبدالله ویسی، سرمربی استقلال خوزستان در پایان دیدار تیمش مقابل فولادخوزستان حرفهای عجیبی را بر زبان آورد. وی در نشست خبری پس از دربی اهواز اظهار داشت: مثل بازی قبل جاندار، جذاب و شرافتمندانه بازی کردیم اما متأسفانه اسیر اشتباهات داوری شدیم و باختیم. امروز همه چیز دست به دست هم داد تا بازنده از میدان خارج شویم و نتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم. همه تیم‌های دنیا حاشیه دارند اما حواشی تیم ما طوری است که به یک عده پول می‌دهند و آنها را شارژ می‌کنند تا علیه تیم ما فحاشی کنند.
وی ادامه داد: آنها به خانواده من در این بازی فحاشی کردند اما باید بگویم حق من این نیست که اینطور با من رفتار شود. از قبل از بازی به من پیامک و تلفن‌های تهدید‌آمیز می‌کنند تا شرایط من را به هم بزنند در حالی که من برای اهواز وقت می‌گذارم و تعهد داده‌ام که فوتبال خوزستان را به جایگاه واقعی‌اش برسانم اما یک عده شارژ می‌شوند و پول می‌گیرند تا علیه من شعار سر دهند.
ویسی گفت: من پیش از فصل از 4 تیم برای مربیگری دعوتنامه داشتم اما چون خوزستانی هستم استقلال خوزستان را برای ادامه کار انتخاب کردم اما یک عده که مشخص نیست از کجا آمده‌اند مدام به من فحاشی می‌کنند. آنها فوتبال را نمی‌فهمند و باید جلوی ورود آنها به ورزشگاه‌ها جلوگیری شود. آنها که دلال‌های واقعی هستند می‌خواستند بچه من را با چاقو بزنند که این بسیار بد است.
سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد: برادر و خانواده من در ورزشگاه هستند و به هیچ وجه درست نیست که به خانواده من فحاشی می‌کنند.
وی یادآور شد: تیمی بودیم که مقابل فولاد همه کار کردیم و فرصت‌هایمان از حریف بیشتر بود بنابراین تماشاگران نمی‌توانند به من ایراد بگیرند چون ما همه کار کردیم و حتی توانستیم سرعت تیمی فولاد خوزستان را کم کنیم و این تیم نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد. با این حال هر تیمی یک زمان بحران دارد اما مطمئن باشید در آینده بهتر خواهیم شد.
ویسی افزود: باید با آنهایی که از بازی خوب ما سودشان خراب می‌شود و بردهای ما برایشان فایده‌ای ندارد بگویم که شرایط استقلال در آینده بهتر از این هم خواهد شد.
وی در مورد اخراج خنیفر گفت: هادی از بازیکن مقابل خود عبور کرده بود و دلیلی نداشت که از موقعیت تک به تک خود را زمین بزند اما متأسفانه نمی‌دانم چطور به خاطر تمارض کارت زرد دوم را دریافت کرد و به نوعی تیم و داور با این کار به نوعی تیم ما را در شرایط بد قرار داد در حالی که اگر یک پنالتی به ضرر استقلال تهران گرفته شود زمین و آسمان را به هم می‌دوزند اما نسبت به تیم ما چنین اشتباهات بزرگی نادیده گرفته می‌شود. نمی‌توانیم در مورد داوری حرف بزنیم و باید به همین حد بسنده کنیم که وقتی یک بچه 15 ساله که با دمپایی به ورزشگاه می‌آید و بالای سر من داد می‌زند که تو دلال هستی مشخص می‌شود که از کجا آمده و قضیه از کجا آب می‌خورد.
وی در پایان گفت: همیشه در فوتبال پاک بوده‌ام و اگر سر سوزنی ناپاکی از من پیدا کردید می‌توانید آن را با قدرت بیان کنید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-19 23:07:10
نظر دهید

۱ نظر
سید استقلالی
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۹
برادران اهوازی موردحمایت تیم تهرانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر