فهرست
پیراهن آبی برای سپاهان خوش یمن نبود/ ویک آپ کال!
پیراهن آبی برای سپاهان خوش یمن نبود/ ویک آپ کال!

پیراهن آبی برای سپاهان خوش یمن نبود/ ویک آپ کال!

آی اسپورت - حتی بعد از لحظه ای که پادووانی، با نهایت شکیبایی توپ را روی ساق هایش تنظیم کرد و آن را به قعر دروازه رحمان احمدی فرستاد، سپاهان هنوز تیمی بود که شکست اش در مخیلات هیچکس نمی گنجید. آن ها با تجربه 3 نمایش فوق العاده به تهران آمده بودند. پیکان و گسترش را به سادگی از پیش رو برداشته بودند و یکی از بهترین بردهای تاریخ شان در مقابل استقلال را نیز جشن گرفته بودند. اوضاع تیم پرمهره اصفهانی اما در ورزشگاه تختی تعریفی نداشت.

در روز غیبت شجاع خلیل زاده، جانشین او حضور خوبی در ترکیب نداشت. مجید مرادمند در همان نیمه اول از زمین اخراج شد تا یک جای کار سیستم دفاع 3 نفره سپاهان تق و لق شود. خط حمله قدرتمند طلایی ها که در 3 بازی 7 گل به ثمر رسانده بود نیز امروز فروغ لازم را نداشت. آن ها نه گل زدند و نه حتی موقعیت های زیادی خلق کردند. آن هم در حالی که نفت به زیباترین شکل ممکن توپ را درون زمین به گردش درآورده بود.

شکست سنگین سپاهانی که امروز با لباس آبی بازی می کرد، شاید زنگ خطر مناسبی بود تا بازیکنانی که بعد از بازی استقلال مدام از قهرمان حرف زدند، توجیه شوند که در هیچکدام از مسابقه های لیگ برتر از پیش برنده نیستند. سپاهان به لحاط مهره بهترین تیم ایران است و حاشیه های زیادی نیز ندارد. در کنار این ها، تیم اصفهانی از کادر فنی خوبی نیز بهره می برد و فوتبال مدرنی بازی می کند. آن ها همه ویژگی های موفقیت و قهرمانی را دارند اما این وسط نباید از یاد ببرند که خودشان، می توانند تنها رقیب خودشان باشند و غرور می تواند بدجوری کار دست شان بدهد. شاید تیم کرانچار به این تلنگر سنگین احتیاج داشت تا در هفته های آتی، بازی ها را با جدیت بیشتری دنبال کند. به قول فرنگی ها، همان ویک آپ کال! 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-19 23:07:20
نظر دهید

۴ نظر
SARVARE LONGI
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۹
GO TO BED ZARDAK
سعید اسی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۱
سپاهان تیمی است که از همه بیشتر هزینه کرده. بهترین مربی خارجی چند ساله اخیره ایرانو داره. مثل اس اس و پرسپولیس طرفداره میلیونی نداره که براش باعث ایجاد حاشیه شه.با این همه فاکتوره مثبت خیلی هنر میخواد که 3 تا از نفت بخوری. نفتی که ستاره هاشو از دست داده و یه مربی جوون و بی تجربه مثل منصوریان مربیشه. واقعا باید پذیرفت که فوتبال ایران یعنی اشتقلال و پرسپولیس. بالاخره شناسنامه ی فوتبال ایرانن. سپاهانم مثل تیمایی مثل منچستر سیتیه که فقط هزینه های عجیب میکنه و اخرشم هیچی...
Davood Razavi
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۱
خیلی متشکریم از نقد بسیار سازنده و خوبتوت
matin
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۲
سعید سی حلقو ببند ! هنوز یه هفته نشده سوراخ شدنتون ! چه رویی داری تو که هنوز حرف میزنی !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر