فهرست
یحیی و بازگشت دقیقه 96؛ او برف اصفهان را می بیند؟
یحیی و بازگشت دقیقه 96؛ او برف اصفهان را می بیند؟

یحیی و بازگشت دقیقه 96؛ او برف اصفهان را می بیند؟

آی اسپورت -  

هر چقدرهم که در اصفهان از ثابت، جوانگرایی و ایستادن پای یحیی حرف زده باشند، تجربه سومین شکست در مسابقه چهارم یعنی یک بحران کاملِ لازم الشوک! این فکر احتمالا در دقیقه 95 بازی امروز، وقتی که ذوب با نتیجه دو بر یک از راه آهن عقب افتاده بود از ذهن همه طرفداران این تیم و یا به طور کلی علاقه مندان به فوتبال عبور می کرد. یحیی و شاگردانش که فصل را با شکست برابر صبا آغاز کرده بودند، در اولین دیدار خانگی فصل برابر تراکتور به تساوی رسیدند و بعد از شکست برابر پرسپولیس، در دومین دیدار خانگی نیز در آستانه شکست قرار داشتند.

دو دقیقه پیش از آن که داور توی سوت اش بدمد و مسابقه به پایان برسد، نام چند گزینه برای جانشینی یحیی گل محمدی مطرح شده بود. به نظر می رسد پروژه او در اصفهان، خیلی زود به شکست انجامیده باشد و این مربی، پاییزُ اصفهان را هم نبیند! توی همین تب و تاب، گل نجات بخش پدیده فصل گذشته داماش از راه رسید. هادی محمدی در نودوششمین دقیقه مسابقه، روی یک رفت و برگشت توانست دروازه راه آهن را باز کند و علاوه بر نگه داشتن یک امتیاز در اصفهان، یحیی را هم توی این شهر ماندگار کند، حداقل فعلا!

اگر چه تساوی برابر راه آهن هم نتیجه ایده آلی برای ذوب نبود اما فرار از شکست برابر تیم تهرانی حداقل از میزان حملات به این تیم کاست. یحیی با گل حساس محمدی فعلا در اصفهان ماندگار شده است اما معلوم نیست این حضور تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. واضح است که این مربی جوان خیلی زود به یک پیروزی برای آرام تر کردن اوضاع احتیاج دارد. تیم او اما در دو هفته پیش رو بازی های سختی را تجربه خواهد بود. آن ها ابتدا باید به اهواز بروند و در گرمای طاقت فرسای شهریور، با تیم بحران زده ویسی نبرد کنند. تیمی که درست به اندازه ذوب بی قرار کسب اولین پیروزی در لیگ است. در هفته ششم نیز، ذوب میزبان دربی اصفهان است و برابر همشهری ثروتمندتر روز دشواری را سپری خواهد کرد. دربی می تواند آخرین فرصت گل محمدی برای رساندن تیمش به ساحل آرامش باشد و یا شاید هم ایستگاه پایانی او برای وداع با تیمی که قرار بود مثل نفت، شگفتی ساز لیگ برتر شود. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-19 23:23:53
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۴
تو اصفهان الان چند ساله برف نمیاد
سید استقلالی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۰
تو روستای ما یه ساله برف وبارون باریده
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۹
کی گفته چندساله اصفهان برف نمیاد؟ همین پارسال چندبار برف اومد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر