فهرست
غیبت ناواس ، استراحت به جای سیستم چرخشی
غیبت ناواس ، استراحت به جای سیستم چرخشی

غیبت ناواس ، استراحت به جای سیستم چرخشی

آی اسپورت- در دیدار روز یکشنبه کیلور ناواس، دروازه‏بان رئال مادرید، مقابل ایبار به میدان نخواهد رفت. او همچنین در بازی روز پنج‏شنبه مقابل فوئنلابرادا در جام حذفی هم غایب است. اما بیشتر از این که این فلسفه چرخشی زین‎الدین زیدان باشد، تلاش او برای استراحت دادن به دروازه‌‎بان اهل کاستاریکا است تا آسیب دیدگی‎اش را پشت سر گذاشته و ریکاوری‎اش کامل شود.

این دروازه‌بان بازی مقابل تاتنهام که با تساوی یک – یک به پایان رسید را با مشکلاتی به پایان برد.  دچار مصدومیت ماهیچه‎ای پای راست شده بود. دقیقا همان مشکلی که وقتی از بازی‌های انتخابی جام جهانی بازگشت دچارش شده بود.

پزشکان تیم معتقدند این مصدومیت خیلی جدی نیست و مدت ریکاوری‎اش کوتاه است، در نتیجه او می‎تواند به زودی به میادین بازگردد. اما زیدان تصمیم دارد از دو بازی آسانی که پیش رو دارد استفاده کند تا به او استراحت بدهد و این دروازه‌بان را برای ادامه فصل به طور کاملا آماده در اختیار داشته باشد.

برنامه سرمربی فرانسوی این است که ناواس یکشنبه آینده، 29 اکتبر، در بازی مقابل خیرونا به میدان برود و در شرایطی که مصدومیت را پشت سر گذاشته، آمادگی لازم برای بازی مقابل تاتنهام در ومبلی را هم به دست آورد. دیداری که رئال و اعضای کادر فنی آن می‌دانند اگر در آن موفق  نباشند به سختی می‎توانند حاشیه‎های به وجود آمده برای تیمشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان را برطرف کنند.

کیکو کاسیا که قبلا هم مقابل ختافه بازی کرده، یک یا دو موقعیت دیگر به دست آورده که خودش را نشان دهد. دروازه‎بان 17 ساله این تیم، موها راموس، هم روی نیمکت است تا ذخیره کیکو کاسیا باشد و اگر برای این دروازه‎بان مشکلی پیش آمد وارد زمین شود.

دو هفته است که موها با تیم تمرین می‎کند و این اتفاق در شرایطی افتاده که لوکا زیدان دچار مصدومیت شانه است و برای مدتی باید استراحت کند.

 

۱    
آی اسپورت
2017-10-21 18:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر