فهرست
آنچلوتی: مصدومیت رونالدو امروز بررسی خواهد شد / کاسیاس روی گل مقصر نبود
آنچلوتی: مصدومیت رونالدو امروز بررسی خواهد شد / کاسیاس روی گل مقصر نبود

آنچلوتی: مصدومیت رونالدو امروز بررسی خواهد شد / کاسیاس روی گل مقصر نبود

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، پس از مصدومیتی که در دیدار سوپرکاپ اسپانیا گریبان گیرش شد، در تست‌های پزشکی باشگاه شرکت خواهد کرد.

ستاره پرتغالی در بین دو نیمه به دلیل درد از ناحیه همسترینگ پای چپش تعویض شد و خامس رودریگس جایگزین او شد.

آنچلوتی در کنفرانس خبری گفت: \" کریستیانو از ناحیه پای چپ احساس درد می‌کند. تست‌ها را فردا انجام می‌دهد ولی جدی به نظر نمی‌رسید.\"

خامس رودریگس که جایگزین رونالدو در نیمه دوم شده بود، عملکرد خوبی داشت و موفق شد یک گل برای رئال بزند ولی گل رائول گارسیا، بازی را به تساوی کشاند. آنچلوتی به تمجید از عملکرد خامس رودریگس پرداخت و گفت: \" خامس بسیار خوب کار کرد و تمام تیم در نیمه دوم به صورت مستقیم و هجومی ظاهر شدند. گل‌هایش اعتماد به نفسش را بیشتر می‌کند. فکر می‌کنم تیم با ریتم بسیار خوبی بازی کرد و تمام بازی را کنترل کرد.با این نتیجه اتلتیکو شرایط بهتری دارد ولی تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.\"

سیمئونه عنوان کرد که دی ماریا بهترین بازیکن رئال است و آنچلوتی در این باره گفت: \" دی ماریا یکی از بازیکنان خوب ماست. ولی فکر می‌کنم او کریستیانو را که توپ طلا برده و یا گرث بیل که در لیسبون گل زد را فراموش کرده است. دی ماریا بازیکن رئال مادرید است و آنطور که بخواهم از او استفاده می‌کنم.\"

آنچلوتی سپس راجع به کاسیاس گفت: \" ایکر فرصت انجام کاری نداشت و نتوانست خودش را نشان دهد. روی گل مقصر نبود و اشتباه در یارگیری های تیرک دوم بود.\"

     
آی اسپورت
2014-08-20 09:45:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر