فهرست
خبر عجیب؛ انتقال قرضی انصاری‌فرد از المپیاکوس
خبر عجیب؛ انتقال قرضی انصاری‌فرد از المپیاکوس

خبر عجیب؛ انتقال قرضی انصاری‌فرد از المپیاکوس

آی اسپورت - اظهارات عجیب سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس درباره کریم انصاری‌فرد باعث شد تا یک رسانه‌ یونانی از انتقال قرضی این ملی‌پوش ایرانی به تیمی دیگر خبر بدهد. سایت رادیو ورزش یونان نوشته است: «با توجه به صحبت‌های اخیر پائولو بنتو، سرمربی تیم المپیاکوس درباره کریم انصاری‌فرد، او  به تیم دیگری خواهد رفت تا فرصت بازی کردن پیدا کند. بنتو در دو بازی اخیر تیم المپیاکوس قید استفاده از کریم انصاری‌فرد را زد و هیچ شانسی برای این بازیکن جدید تیمش قا‌ئل نشد. همین مسئله باعث شده تا پرسش‌های زیادی درباره همکاری بنتو و انصاری‌فرد مطرح شود.»

این رسانه یونانی در ادامه خبر خود آورده است: «پائولو بنتو کریم انصاری‌فرد را به عنوان مهاجم سوم تیمش پس از ایدیه و کاردوزو می‌داند و به همین خاطر جلوی بازی کردن این ملی‌پوش ایرانی گرفته خواهد شد. بنابراین احتمال انتقال قرضی کریم  انصاری‌فرد به تیمی دیگر از سوی باشگاه المپیاکوس وجود دارد.»

کریم انصاری‌فرد که بهترین بازیکن تیم پانیونیوس در دو فصل اخیر سوپر لیگ یونان بود، ۱۰ روز قبل با عقد قراردادی به المپیاکوس پیوست و نایب رئیس این باشگاه نیز مدعی شد قیمت این ملی‌پوش ایرانی در یک سال آینده تا ۱۰ میلیون یورو افزایش خواهد یافت. در این میان سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس بر خلاف نظر مدیران این باشگاه تاکنون حتی نام انصاری‌فرد را در فهرست ۱۸ نفره تیمش قرار نداده است.

  ۲  
آی اسپورت
2017-01-21 12:26:00
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
چه گندی زده مدیر برنامه هاش! تو تیم دوم بود قشنگم داشت بازی میکرد!!
۳ ۱
میثم
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۹
انصاری فر رو گرفتن که تیم قبلیش رو تضعیف کنند، مثل کاری که بایرن مونیخ در بوندس لیگا میکنه. وگرنه هم اول جدول هستن و هم بازیکناشون خیلی راحت گل میزنن. اگر هم قرضی بدن میفرستن تیمهای وسط جدول
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر